2733
2734
خونه بخر زمینم بعد بهتون میده نگه دارین. خونه از وقتی شروع به ساخت کنی تا آخرش کلی قیمت مصالح تغییر ...

🤔🤔خونه نیمه کاره هست یا مثلا تعمیر میخواد دست دومه بالاخره 

راستی مسکن مهر کسی دیده؟تقریبا چندمتره توش؟ خوبن ایا؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ن دیگه داداشش خونه ساخته یعنی زمین بهش دادن ساخت ،حالا موندیم ما تواین گرونی زمینی ک میدن برداریم بس ...

بستگي به جاي زمين و ارزش ساخته شدن و چند طبقه ميشه داره حالا.من در كل با ساخت موافقم 

البته اگر شوهرت كاري هست و اعصاب داره

اميدي هست... چون خدايي هست...هروقت كم آوردي فقط به آسمون نگاه كن...👻اونارم ولشون كن بزار توهم بزنن خودشونو بزنن به اون راه بزار فكر كنن تو ابله هستي...راه خودت رو برو... بهترين خودت باش @@@از موش كور توقع ديدن نداشته باش بزار زير خاك خودش بچرخه و حال كنه😂🤣 تو نيازي به توجه هيچ كس نداري بجز خدا و اونهايي كه اون بخواد پس اگر خوبي كردي نديدن اگر حق اتو خوردن و ذوق كردن غصه نخور اينا ميگذره ببين كجا رو ميگيرن ... دنده زندگيتو به موقع عوض كن💐بقيه اشو خلاص برو 😂
2731

هر کدوم مزایا و معایب خودشو داره

اگه بسازی صفر تا صدش به سلیقه خودته

ولی خب یه مقدار زمان بره و ممکنه قیمت مصالح هم روز به روز بیشتر بشه. و اگر که قراره شریک باشید با پدر شوهر اینا. خیلی جالب نیست

اگه بخری ممکنه یه چیزاییش باب میلت نباشه ولی در عوض مال خود خودته و زودتر به یه خونه قابل استفاده میرسی

باید ببینی کدوم برات مهمتره

من بودم، میخریدم😊

فقط 1 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا لطفا کوچولوی تو دلیم رو برام حفظ کن🙏👼❤
هر کدوم مزایا و معایب خودشو داره اگه بسازی صفر تا صدش به سلیقه خودته ولی خب یه مقدار زمان بره و مم ...

ن اون زمینو شریک نیستیم ک ،کنار خونشونه ی دیوار میکشیم بنام میزنه کلا مال ماست چ خونه بخریم چ بسازیم اون زمین واسه ما میشه 

بهتره بخریم چون میگین مصالح گرون میشه ،

نمیشه مصالح رو بخریم امسال؟

اخه فکر کردم دیدم ما اینجوری دیگه پول زمین نمیدیم ، میتونیمم بخریم بعدا پدرشوهرم اون زمینو بنام ماک ...

اگه بنام نزد چی؟

اگه به بقبه دخترا وپسرا زمین داده وکسی چشمش به‌این زمین نیست همینو بسازیدحتی اگه بزرگه‌ میتونید نصفشم بفروشید.

ولی اگه به کسی جیزی نداده چشم بچه هاش دنبالشه ونمیذارن پدرشون اینو بده یه نفر

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۲ کاربریم به خواست خودم لغو شد خیلی دوست داشتم بازم بمونم اما اینجا کاملا وقتمو میگرفت. نمیتونستم مدیریت کنم همش اینجا بودم.این چند سال که اینجا بودم از همه کار وزندگیم افتادم ودرجا زدم..دوسه تا کاربری دیگم داشتم که اونا قبلا توسط نی نی یار تعلیق شد.سه،چهار سال توی این سایت بودم.گاهی اوقات عصبی بودم وممکنه با کسی بد برخورد کرده باشم یا حرف بدی زده باشم.امیدوارم اگه کسی بوده که از دستم عصبانی بوده وهست اگه‌مقدوره براش منو ببخشه وحلالم کنه.برای خوشبختیم، برای سلامتی وطول عمر خودم ومادرم وهمینطور واسه ازدواجم با یک ادم مناسب وابرومند وخوشبخت شدنم دعا کنید.سنم متاسفانه هی داره بالا میره وهمچنان مجردم.واسم دعا کنید.خدافظ
🤔🤔خونه نیمه کاره هست یا مثلا تعمیر میخواد دست دومه بالاخره  راستی مسکن مهر کسی دیده؟تقریبا چ ...

عزیزم هرچی هم باشه خونه هست و کلی ارزششه. نیمه کاره باز بهتره تا بخوای بازسازی کنی خودت. یه چیز تر و تمیز تر بگرد پیدا کن. مسکن مهر هم هر شهری فرق میکنه ولی به نظر من که خیلی تر و تمیز و خوبه

2738
اگه بنام نزد چی؟ اگه به بقبه دخترا وپسرا زمین داده وکسی چشمش به‌این زمین نیست همینو بسازیدحتی اگه ب ...

ن اولش میزنه ،ببین ب براددشوخرم چندسال پیش زنین داده اون ساخت تمام شد 

خوب این زمین مال ماست اول بنام  میکنه بعد ما شروع میکنیم 

عزیزم هرچی هم باشه خونه هست و کلی ارزششه. نیمه کاره باز بهتره تا بخوای بازسازی کنی خودت. یه چیز تر و ...

اهان ،منم دلم با خریده اخه هم بنایی و خونه ساختن واقعا هی ادم نیاز ب ماشین پیدا میکنه هم یکی دونفر ک کمک کنن ،هی درکیر میشیم بنا کی بیاد کی بره 

عزیزم هرچی هم باشه خونه هست و کلی ارزششه. نیمه کاره باز بهتره تا بخوای بازسازی کنی خودت. یه چیز تر و ...

توشهرا شماها تقریبا خونه ها چند قیمتن؟ از چن قیمت شروع میشه یعنی

اگه خونه بخریم باید بکیم این زمینم الان ب نام ما بکنن ک افتاده باشه حداقل بنام خودمونم باشه 

2706