2410
2553
بگو پشیمون نمیشم چون روحم آزاده

ببین عزیزم این فکرو نکن توروخدا بره چی باید بخاطر یه احمق خودتو بکشی بسپارش به خدا انشالله جوابشو میده اون بمیره بره چی تو 

вαd dαyѕ вυιld вeттer dαyѕ..

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

فقط می‌خوام بدونم چند ماه دیگه می میرم و فقط همین آرزو رو دارم، خسته ام از زندگی، می‌خوام روحم از ای ...

این آرزوهرچندوقت یکبارسراغ اکثرمردم میاد.اگه قراربراین بودکه هروقت دلمون خواست بمیریم الان جمعیت خیلی کم شده بود.مشکلات براهمه به شکلامختلف هست بجاپیداکردن راهی که خلاصت کنه تمرکزتوبذارکه چجوری مشکلاتتوحل کنی.مشکلات نمیمونه فقط ماازکنارشون رد میشیم

🖤 پدر 🖤قصه ای که زودتمام شد

ما(بشر) انقدر عاجزیم که نه میتونیم خودمونو مریض کنیم و نه اگه مریض باشیم میتونیم خودمونو شفا بدیم 

اینجور وقت ها خوبه کمی به خدا فکر کنیم 

وقتی ما عجز مطلق هستیم و پس باید از قادر حقیقی کمک بگیریم 

عزیزم خدارو فراموش نکنید 

سعی کنید به خودش توکل کنید و یاری بخواهید 

ذهنتون رو از افکار تیره خالی کنید 

چرا که خدا برای بندگانش کافیست

If it’s not making me happy or making me better, I’m busy 
2456
2714

عزیزم ببین من نمیخام توهین کنم یا بی احترامی  از تاپیک رفتم ولی دلم نمیومد چیزی نگم باز برگشتم تا فقط برحسب علمم و تجربم بگم باتوجه به حرفاتون شما باید برین سریعا پیش روانپزشک و درمان بشین

من لیدام مامان سه تا فرشته :باران خانوم💖باوان خانوم💗 و آقا بن سان  💙   اینجانب به خاطر درگیری های روزمرش که شامل درس خوندن و مطالعست و رسیدگی به سه عدد دسته گل  فقط میتونه توی بازه ۱۲ تا ۲ صبح آنلاین باشه ... اگه کمکی از دستم برمیاد تواین زمان درخدمتم💙بزرگترین دلیل این روزام برای عضویت توی سایت استفاده از تجربه کاربرای قدیمی درمورد تربیت و بچه داریه من یه مادرم پس عجیب نیست حضورم توی سایتی که برای مادراست🧡این یه صحبت مادرانست با تمام دخترای ناز این سایت :دختر قشنگم  یادبگیر که این زندگی برای توعه! دختر بودنت بنا بر محدود بودنت نیست!هرجا دوست داری برو و هرکار میخوای بکن!جوری بزرگ شو که بهت نگن چون دختره ضعیفه!  یادت نره تو قوی ترین و زیبا ترین موجود این جهانی  به خودت ایمان داشته باش    
گاهی آدم می‌دونه آینده روزهای خیلی بدی خواهد داشت و فقط میخواد بمیره تا جلوی بدی ها گرفته بشه

ازکجا معلوم بعدمرگ روزهای سختری وجودنداشته باشه اگه دنیای بعدی بدتر باشه چی ..

خب جدا شو ازش  بچه هم داری ؟

نه ولی به خیلی از دلایل فعلا نمیتونم، تا سایه پدر و مادر مریضم بالا سرمه نمی‌خوام غمی رو دلشون بشینه اونا نمیتونن برای من کاری کنن پس بهتره الکی نگرانشون نکنم

به نظر من زندگی ارزش زیستن نداره.

چیزی که خودم تجربه کردمو بهت میگم

اول از همه اگه میتونی برا خوب شدن حالت کاری کنی حتما بکن ولی اگه واقعا واقعا واقعا هیچ جوری نمیتونی به خودت آسیب نزن فقط یه مدت بیخیال کمک کردن به خودت شو بگو همینطوری صبر میکنم تا زندگیم بگذره.با خودت بگو اوضاع از این بدتر که نمیشه پس بزار همینطوری بمونه و همه چیو بسپار دست خدا.اینطوری واقعا ممکنه با گذر زمان حالت خوب بشه.خیلی چیزا رو فکر میکنی باید مدام باهاشون بجنگی و وقتی میبینی نمیشه خسته میشی.ولی به محض اینکه رهاش میکنی خودش درست میشه

چرا فک میکنی مرگ اخرین راهته!!! تازه اوله راه. فک نکن خدایی نکرده میمیری و راحت میشی اون موقعه ام روحت در عذابه. سرنوشتت هر چی که هست سعی کن تغیرر بدی و بکنی اون چیزی که دوست داری بشه باهاش بجنگ، اگرم دیدی نمیشه باهاش کنار بیا عزیزه دلم....

همه ماها شاید یه روزایی بوده که ارزو مرگ کنیم شب از خدا بخوایم صبح دیگه بیدارمون نکنه.اما زندگی ادامه داره، امید داشته باش، صبر داشته باش، خدا این جور بنده هارو دوست داره

خوشبختی را تعقیب نکنید ودر جدال برای رسیدن به خوشبختی نباشید زندگی را زندگی کنید خوشبختی پاداش مهربانی،صداقت و درستکاری و گذشت شماست..
2706