1874
1993

لطفا بگین چطوری می تونم خودمو به یه بیماری مبتلا کنم که نهایت تا ۲،۳ ماه دیگه بمیرم؟

فقط 30 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

برا چی آخه🙁

دنبال قهرمانی تو آینه نگاه کن...                           آدم حریص اگه اقیانوسم سر بکشه باز تشنشه😉        آرزویت را برآورده میکند خدایی که برای خنداندن گلی ابری را می گریاند💫

كاربري سال ٩٦ من: مريم_زيبا پروفايلمم ي آدمك بود تكون تكون ميخورد ميگفتيد جيش داره   تا اطلاع ثانوي از باور كردن تاپيك شما معذوريم حتي شما دوست عزيزايستادن بيجا مانع تركيدن است   شوخي كردم تاپيك دوستامو باور ميكنم دو سه روز حوصله ندارم فعلا خروج ميزنم نيام اينجا رمزم يادم نيست   مراقب خودتون باشيد برميگردم جايي نريد ب روز مادر و زن هم نزديك ميشيم از الان داريد غصه ميخوريد بعضياتون ك شوهر چيزي هم واستون ميگيره يا نه؟ يا چي واسه مادرشوهر بگيريد چشش درآد    هي با ي دل خوشي ميام اعلانات باز كنم ببينم كي ريپلاي كرده  ميام ميبينم لايك خالي زدين  

آیا می‌دانید در هفته ۳۶ بارداری باید برای ذخیره خون بندناف نوزادتان ثبت‌نام کنید؟!

2000

وا این چه حرفی هست قدر سلامتت بدون البته سلامت روانی را که از دست دادی 😂😂😂😂

وقتی عصبانی میشم یه احمق تمام عیار میشم و عقلم تعطیل میشه 😂😂 زود آروم میشم و  زود هم اعتماد میکنم با اینکه میدونم اشتباهه،  از یه سوراخ بارها گزیده میشم تا چنان دردم بیاد که تا ۷ آسمان آه و ناله ام برود ،،،،،، و اما نی نی سایت بهترین دوستم هست  از سال ۹۶ اینجام درد و دل میکنم و درد ودل میشنوم تایپ خنده و شاد و پر انرژی دوست دارم وقتیکه حال دلم خوب باشه ، بدترین حرفم بهم بزنی اسم کاربریت یادم می ره پس ناراحتم نکنید 😂😂😂😂😂😂😂😂
2006