2737
2734
عنوان

بافامیلای شوهررفت امد دارید؟؟؟

240 بازدید | 38 پست

من نه چون همش بین منو شوهرم من اختلاف میندازن (شوهرت ازت سره)هروقت میومدن خونمون بایه حرفی دلمومیشکستن ولی خیلی پروعن خودشون اصلا تعارف نمیکنن بیایدخونمون ولی هی میگن میخایم بیام خونمون  عمه های شوهرم خیلی دوبهم زنن جوری که کل ابادی صداشون میکنن فتنه اصلا دوست ندارم خودمو درگیرشون کنم زیاد باهاشون درارتباط نیستم اما وقتی میرم خونه پدرشوهرم اوناهم اونجان مثلا اومدن خونه داداششون سه ساله عروسی کردیم هیچی کدومشون مارو دعوت نکردن این به هیچ ولی اصلا تعارف نمیکنن مابریم خونشون ولی همش میگن دوست داریم بیایم خونتون من انقدر بدم میاد حالا هم کرونا هست اصلا به ماسک کرونا اعتقادی ندارن 😒ازشون بدم میاد هرکدوم شون بایه حرفی دلمو شکوندن این دفعه گفتن  میخاییم بیام خونتون چی بگم؟خوشم نمیاد پشت سرم حرف میزنن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

من و شوهرم هر دوتا دوست نداریم رفت امد زیادو

نه ما میریم نه اونا میان 

ی اتفاقی بیوفته همو میبینیم

ب همین دلیل در ارامش هستیم❤

۸فروردین من و همسرم صاحب دوتا نینی خوشمل شدیم😍😍😍 فداتون بشم دوقلوهام💕😍😍

نه

چون از اول نخواستن ک رفت و امد کنیم

خودشون نخواستن

من مشکلی نداشتم

حتی با خواهر شوهرم رفت و امد نداریم

نه اون خونه منو دیده 

نه من خونه اونو 

در کل راحتیم

دوری و دوستی

با فامیلای خودمم رابطه رفت و امدی نداریم

فقط با یکی از خاله هام 

کلا همه‌ ی سیاه سفیدا خوبن؛مثل پنگوئنا،پاندا ها،برف لای موهات،چشمات......
2738
ب دلیل اینکه مادر شوهرم قطع رابطس😀😀😀😀😁 ما هم موظفیم رفت و شد نکنیم 😁😁😁😁

اوخ اوخ مادرشوهرمن پاشو کرده تویه کفش نه باید با همه رفت امد کنی اشکال نداره اگه حرفی میزنن ، واقعادست. راستت توسرم

مارابطمون خوبه خداروشکرهمشون بافرهنگن وکاری به کارهم ندارن

💔همسرم💔جای توزیرخروارهاخاک نیست بلکه کنارمن هست کنارمنی ک عاشقانه تورودوست داشتم ودوست دارم و دوست خواهم داشت😔        💔همه کسم💔توازپیشم پرکشیدی ورفتی واکنون من ماندم و آینده ای پرازدرد😔

سالهای اول اره اما بعدا بع این نتیجه رسیدم فقط تو جشن و مراسمات باشم یکساله با خانواده خودمم روابطمو کم کردم نمیدونم غلط باشه یا صحیح اما اینطوری بیشتر آرامش دارم 

وقتی عصبانی میشم یه احمق تمام عیار میشم و عقلم تعطیل میشه 😂😂 زود آروم میشم و  زود هم اعتماد میکنم با اینکه میدونم اشتباهه،  از یه سوراخ بارها گزیده میشم تا چنان دردم بیاد که تا ۷ آسمان آه و ناله ام برود ،،،،،، و اما نی نی سایت بهترین دوستم هست  از سال ۹۶ اینجام درد و دل میکنم و درد ودل میشنوم تایپ خنده و شاد و پر انرژی دوست دارم وقتیکه حال دلم خوب باشه ، بدترین حرفم بهم بزنی اسم کاربریت یادم می ره پس ناراحتم نکنید 😂😂😂😂😂😂😂😂
من و شوهرم هر دوتا دوست نداریم رفت امد زیادو نه ما میریم نه اونا میان  ی اتفاقی بیوفته همو می ...

ما هم مثل شما👌

به زودی در این مکان تیکر بارداری نصب میگردد🤩💞 خیلی وقته از این امضا می گذره خدایا تنها امیدم دامنم رو سبز کن...عاشق همسرم و زندگیم هستم🤩❤️

بذار هر چی دلشون میخواد بگن

شما چرا میذاری حدف اونا باعث اختلاف شما و همسرت بشه

اصلا چرا ب حرفاشون فک میکنی

ب این فک کن ک این حرفای صد من ی غاز اصلا ارزششو نداره ک ذهنتو مشغول کنه

عین ی فامیل معمولی نگاشون کن

سلام علیک 

اگ گفتن میخوایم بیام خونتون دوس داریم و فلان لبخند بزن بگو مام خوشحال میشیم

بزرگــ شدیم همچون شایعه ای در روستــا  https://harfeto.timefriend.net/16267932972920  
2706