2737
2734

من تا قبل از این ک میومدم نی نی سایت رو میخوندم مثل خیلی خانمها میگفتم ای بابا ملت چ حوصله دارند. میشینن ببینن ترش و شیرین بچشونو معلوم میکنه یانه!! اصلا چ ربببطی داره. ولی من میخوام علایم صحیح رو بگم بهتون چون هردوجنس بچه رو دارم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

ولی بازم نمیشه قطعی گفت

تیکر تولد ۳ سالگی دلبرم😍 لحظه دیدنت انگار که یک حادثه بود، حیف چشمان تو این حادثه را دوست نداشت... سیب را چیدمو در دلهره ی دستانم، سیب را دید ولی دلهره را دوست نداشت... تا سه بس بود که بشمارد و در دام افتد گفت 1 گفت 2 افسوس سه را دوست نداشت... من و تو خط موازی؟ نرسیدن؟ هرگز، دلم این قاعده هندسه را دوست نداشت... درس منطق نده دیگر تو به این عاشق که از همان کودکیش مدرسه را دوست نداشت 🙃 
2738

من هیچ علائم علاقه و ویاری نداشتم و کلا فکر می کردم هر کی می گه ویار دارم تلقین و لوس بازیه 

من جز پریود نشدن و ۲۳ هفته تکون خوردن چیز خاصی حس نکردم

اردیبهشتی 😍مادر دو گل پسر 💋🎀میشه برای حاجت رواییم یه صلوات مهمونم کنید؟؟؟خدا کمکم کنه به ارزوم برسم؟؟؟ 
خب.... اول اینکه صبح تهوع خیلی شدید ندارید.دختردارها شدیدا تهوع صبحگاهی دارند

اصلا ربطی نداره اینا کاملا شخصیه من برای دختر به بارم تهوع نداشتم یا از غذایی بدم نمیومد

از من میپرسن چرا انقدر جدی هستی؟؟چرا انقدر بیحوصله وبیحالی؟؟چرا حوصله هیچیو نداری؟؟چرا مثل یه تیکه سنگی؟چرا هیچی نمیخندونتت؟؟چراانقدر مغروری؟؟.     باید بگم هر سنگی از اسمون خدا اومد خورد توسر من حالا که مقصر بودم چه نبودم هرچی بودم خداسریع تقاصشو گذاشت تو‌کاسم ولی مشکل میدونی کجا بود؟اینجابود اونایی که هرکاری باهام کردن هنوزم دارن عشقو حال میکنن. بخاطر اینه مثل یه تیکه سنگم اره من اینم یه تیکه سنگ بی احساس   کاربر ⬅️‌ @saramaman ➡️هستم☹️ترکوندنم🥺

دوم اینکه استفراغ درصدش کمتره در پسرداری تا دخترداری.سوم اینکه لیموترش رو میتونند پسردارها خالی خالی بچلونند دهنشون.دختردارها عاشق نارنگی و لیموشیرینند. عاشق کورن فلکس و شیرینی و اینها داخل شیرند. عسل و شیر یا حالا بالاخره یک نوعی شیرینی مزه ها

من هیچ علائم علاقه و ویاری نداشتم و کلا فکر می کردم هر کی می گه ویار دارم تلقین و لوس بازیه  م ...

دقیقا منم میگفتم لوس بازیه تااین که دومی فهموند لوس بازی نیست واقعیه😭

از من میپرسن چرا انقدر جدی هستی؟؟چرا انقدر بیحوصله وبیحالی؟؟چرا حوصله هیچیو نداری؟؟چرا مثل یه تیکه سنگی؟چرا هیچی نمیخندونتت؟؟چراانقدر مغروری؟؟.     باید بگم هر سنگی از اسمون خدا اومد خورد توسر من حالا که مقصر بودم چه نبودم هرچی بودم خداسریع تقاصشو گذاشت تو‌کاسم ولی مشکل میدونی کجا بود؟اینجابود اونایی که هرکاری باهام کردن هنوزم دارن عشقو حال میکنن. بخاطر اینه مثل یه تیکه سنگم اره من اینم یه تیکه سنگ بی احساس   کاربر ⬅️‌ @saramaman ➡️هستم☹️ترکوندنم🥺

من اوایل بارداری خیارشور خیلی میخوردممممم اخراشم همش شیرینی وکیک دلم میخواس وازترشی وشوری بدم میومد 

بچمم پسر بود 

فشارمممم کامل میوفتاد همش زیرسرم بودم انقد ک وقتی وایمیسیدم پشت پاهام میلرزید راه نمیتونستم برمممم  ی حالت عجیبی داشتم نمیشه توصیف کنی خدا به سر هیشکی نیاره 🤣😁😭😢 مث اینکه یکی داره جونتو از تن وبدنت خارج میکنه 

2706