2733
2734
عنوان

خانوما یه حقیقت

313 بازدید | 62 پست

همه ی ما برادرامونو دوست داریم.. از ته قلبمون دوست داریم خوشبخت باشن.. زنشون زن زندگی باشه.. بهش خیانت نکنه.. تنبل و کثیف نباشه.. بداخلاق نباشه و زندگی و به کام خانواده زهر نکنه.. همه اینها طبیعیه.. مگه میشه مهم نباشع برادر واسه خواهرش؟؟؟ پس چرا تا یه نفر تاپیک میزنه عروسمون فلانه  اینقدررررر به بعضیا فشار میاد؟؟  منظورم دخالت نیست.. فقط اینه که تا طرف میاد یکم ناراحتیشو ابراز میکنه نپرین وسط بگین دخالت نکن.. یکم درک داشته باشین این حساسیت ها طبیعیه.. از مریخ که نیومدین.. تاکید میکنم منظور من دخالت ها وحسادت های بیجا نیست.. 

اینا دق و دلی خوانواده شوهر و سر اون اسی بدبخت در میارن😅

وقتی فهمیدم باردارم خیلی خوش حال شدم مثل همه خانوما ، ولی این حس وقتی دو برابر شد که فهمیدم یه انسان از جنس خودم تو دلم دارم، مثل خودم لطیف، احساساتی، مثل همه دخترای این سرزمین مهربون، من خوش حالم که یه دختر تو دلم دارم، که وقتی به دنیا بیاد موهای طلایی رنگشو براش خرگوشی میبندم، وقتی اولین بار بهم بگه مامان همون جا میمیرم و زنده میشم وقتی اولین بار مقنعه سرش کنه و بره مدرسه من با ذوق نکاهش میکنم، وقتی یه دختر موفق تو جامعه باشه من به خودم افتخار میکنم، دلوین عزیزم، تو اومدی تو زندگیم که بشی همه چیزم، دختر داشتن حس متفاوتیه، و مامان یه دختر بودن متفاوت تر❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

دخالت هست دیگه چیز دیگه ای نمیشه گفت به جاش اخه به خواهر شوهر چه ربطی داره که خونه عروس کثیفه تو اگه دلت دلت می سوزه برا داداش ات هر روز پاشو برو خونه اشو مرتب کن وگر نه هم که بشین و حرف نزن

کثیفی و خیانت کاملا درسته چون ادم بخصوص با کثیفی و شلختگس خانوادهدشوهرمم درگیر میشن بهشون ربط پیدا میکنه وقتی مهمون میرن نمیتونن چبزی بخورن واقعا خواهر من شلخته هست نمیتونیم بگیم غیر مستقیم هم بهش میگیم ولی نمیفهمه بعد توقع داره خانواده شوهرش چندشون نشه

بهترین نیستم اما خودمم😍
2738

درست میگی شما هم بالا خره ناراحتی های خودتو داری ولی آخه وقتی اینجا میگی من خودمو با خواهر شوهرام در نظر میگیرم تو زندگی شما که نیستم به خاطر همین نمیشه جواب درستی بهش داد همیشه همینجوری بوده عروس یه ناراحتی هایی داره که اونا درک نمیکنن اونا هم یه انتظارایی دهرن عروس درک نمیکنه

دخالت هست دیگه چیز دیگه ای نمیشه گفت به جاش اخه به خواهر شوهر چه ربطی داره که خونه عروس کثیفه تو اگه ...

اینطوری نگو مگه مردم نوکرشن والله خواهرمن خونه و زندگیش کثیفه هر کی میاد خونشون چنتشون میشه واقعا تو مسعله ی کثیفی من حق میدم ی نوع احترام به مهمونه تمیزی

بهترین نیستم اما خودمم😍
کثیفی و خیانت کاملا درسته چون ادم بخصوص با کثیفی و شلختگس خانوادهدشوهرمم درگیر میشن بهشون ربط پیدا م ...

آی گفتی.

ما میریم خونه خواهرم اول خونه رو تمیز میکنیم.بعد غذا رو هم خودمون میپزیم.

شوهرم میاد خودم چای آوردم ، آوردم اگر نه، به شوهرم چای نمیاره

درست میگی شما هم بالا خره ناراحتی های خودتو داری ولی آخه وقتی اینجا میگی من خودمو با خواهر شوهرام در ...

من خودم خواهر شوهر دارم.. عروس هم داریم.. منطقیشو گفتم.. تا حالا نازک تر از گل هم به عروسمون نگفتیم.. ولی نمیگم نسبت به زندگیش بی تفاوتم 

2706