2733
2734

عزیزم میشه بگی دوس پسرم چه حسی بهم داره و اینکه میخوام باهاش تموم کنم چی میشه تهش؟؟

اینو بدون !!! فمینیست یعنیبرابری هر دو جنس نه برتری یک جنس!!  اینم یاد بگیربدن من مال منه!  حجاب من انتخاب منه!  اگه لختم.... اگه چادری... انتخاب منه به هیچ کسی هم ارتباطی نداره💞 یکی دوس داره شلوار زاپ دار بپوشه موهاشو زرد کنه مانتو کوتاه بپوشه یکی دیگه هم دوس داره چادر سرش کنه و کسی بدنشو نبینه....آیا به منو تو ربطی داره؟؟؟؟  نـــــــه!  پس دخالت نکن 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزان جواب تک تکتون رو میدم ، سوال ها خیلی زیاده و منم خیلی خستم ولی قول میدم سوالی بی جواب نمونه&n ...

پوریا چه حسی نسبت به من داره؟و اینکه در اینده از لحاظ شغلی موفق میشم؟این دو تا سوال برام مهمن اگه تونستی جواب بده😢

کاشف دلخوشی های کوچک باش! ^^
2731
به فرد مورد نظرت نه اما به یکی بهترش میرسی  تا ۲ سال دیگه

چرا به من نگفتید به قلبت رجوع کن، اگه رجوع میکردم میگفتم  به عشقم می‌رسم 😬

💔 حاجت سختی دارم اگه حاجت بگیرم میام ریز به ریز تعریف میکنم، اگه دوس داشتید یه صلوات برام بفرستید 💚
2738
سلام حست نسبت به منو میگی☺️☺️ آینده ام، زندگی زناشویی، بچه دوم😍 هرچی که حس میکنی

تو دل برو هستی ولی خودت خیلی قبول نداری 

آینده ای درخشان و پربار همراه همسر و فرزندان سالم 

جو معنویت رو اگر توی خانواده بیشتر کنی برکات عالی تری میبینید 

2706