2726
عنوان

کنکور؟

| مشاهده متن کامل بحث + 388 بازدید | 59 پست
😬😑

واقعا از صد تا فحش بدتر بود برادر من با رتبه نهصد و خورده ای از زنجان قبول نشد بعد بیست هزار داره با رتبه زیر پونصد ها یجا میخونه

بابام بالاخره با خارج رفتنم موافقت کرد🤗 این دوسال زود تموم شه برم پیش برادرم و سرنوشتم 

ببین عزیزم فک نکن سهمیه داری باید شل بگیریا،درستو مرتبو دقیق بخون حتما باید یه رتبه حدالاقلی کسب کنی تا سهمیه که روش اعمال میشه بتونی بری دندون

میلیاردها انسان در جهان متولد شده اند؛ اما هیچ یک اثر انگشت مشابه نداشته‌اند. اثر انگشت تو، امضای خداوند است که اتفاقی به دنیا نیامده‌ای و دعوت شده‌ای تو منحصر به فردی مشابه یا بدل نداری تو اصل اصل هستی و تکرار نشدنی وقتی انتخاب شده بودن و منحصر به فرد بودنت را یادآوری کنی؛ دیگر خودت را با هیچکس مقایسه نمی‌کنی و احساس حقارت یا برتری که حاصل مقایسه کردن است از وجودت محو می‌شود.    #حسین الهی قمشه ای

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

تراز از درصد مهم تره

میانگین درصد همه جا میپرسن

برا ازاد فقط تراز پرسیدن

میخوام بهت بگم....همینکه تو قوی هستی کافیه تا ب هر چی ک تو دلتِ برسی... آرزوها مقدسن اونارو خدا تو دل شما گذاشته ازشون سرسری نگذرید.... "قسم ب لحظه ای ک زجر میکشی و با درد میخندی، خدا میبینه و تو رو ب خواستت میرسونه...."
2728
من رتبه ۲۰۰هزارم دیدم که پزشکی میخونه🥴

آره اتفاقا یکی از همکلاسی هاش با 135000با سهمیه 35الان پزشکی زنجان میخونه 

دیگه به دکتر ها هم اعتباری نیست

بابام بالاخره با خارج رفتنم موافقت کرد🤗 این دوسال زود تموم شه برم پیش برادرم و سرنوشتم 
شما روزی چند ساعت میخونید؟

من ۱۴۰۱ چون ۱۴۰۰ محرومم

و هنوز کتاب تستام دستم نرسیده

میخوام بهت بگم....همینکه تو قوی هستی کافیه تا ب هر چی ک تو دلتِ برسی... آرزوها مقدسن اونارو خدا تو دل شما گذاشته ازشون سرسری نگذرید.... "قسم ب لحظه ای ک زجر میکشی و با درد میخندی، خدا میبینه و تو رو ب خواستت میرسونه...."
واقعا از صد تا فحش بدتر بود برادر من با رتبه نهصد و خورده ای از زنجان قبول نشد بعد بیست هزار داره با ...

خیلی خیلی ناعادلانس،به نظرم کنکور و نحوه سوال دادن ازش و مافیای وحشتناکش که گریبان بچهارو گرفته به اندازه کافی ناعادلانه هست،دیگه حداقل این بچها باید بتونن تویه شرایط یکسانو سالم باهم رقابت کنن

میلیاردها انسان در جهان متولد شده اند؛ اما هیچ یک اثر انگشت مشابه نداشته‌اند. اثر انگشت تو، امضای خداوند است که اتفاقی به دنیا نیامده‌ای و دعوت شده‌ای تو منحصر به فردی مشابه یا بدل نداری تو اصل اصل هستی و تکرار نشدنی وقتی انتخاب شده بودن و منحصر به فرد بودنت را یادآوری کنی؛ دیگر خودت را با هیچکس مقایسه نمی‌کنی و احساس حقارت یا برتری که حاصل مقایسه کردن است از وجودت محو می‌شود.    #حسین الهی قمشه ای
چقدر مزخرف که بخاطر ی سهمیه حق خیلیا پایمال میشه...

دیگه چیکار کنیم ماهایی که سهمیه نداریم بیچاره شدیم 

من الان خودم عاشق تجربیم ولی از ترس اینکه نکنه قبول شم رفتم ریاضی الانم روزی هزار بار مرگمو میخوام 

فقط به خاطر خانوادم دارم درسایی که ازشون متنفرم رو میخونم

همین شده که از هر ۱۰۰تا دکتری که میری یکیش به درد میخوره

واقعا من ده سالگی سر چند تا تاول پیش دکتر رفتم روانی گفت سرطانه 

بیچاره پدرو مادرم یه ماه تموم گریه میکردن آخرسر یه دکتر تو تهران گفت کدوم ابلهی گفته سرطانه دخترتون به شکلات حساسیت داره

دیگه چیکار کنیم ماهایی که سهمیه نداریم بیچاره شدیم   من الان خودم عاشق تجربیم ولی از ترس ...

خیلیاشون واقعا لیاقت و اصن دانشش رو ندارن به حد خیلیا

منم رفتم انسانی ولی باز تغییر دادم و الان تجربیم خیلی امید دارم نمیدونم چی میشه 

2706