2733
2739
عنوان

کنکور؟

388 بازدید | 59 پست

سلام دوستان عزیز من کنکوری هستم سوال دارم کسی هست راهنمایی کنه 

من دوازدهمم سهمیه بیستو پنج درصد منطقه سه دندانپزشکی شیراز میخوام پردیس هم بیارم میرم باید چه تراز و رتبه و درصدی کسب کنم ؟؟؟

اینکه من سهمیه بیستو پنج درصد دارم منطقه سه هم در نظر گرفته میشه ؟لطفا کسی که واقا میدونه راهنمایی کنه

[مردمانـ بی عشقـ-ـ-]

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ن فقط یکیش در نظر میگیرن

چون من خودمم هدفم دندونه میدونم ک باید رتبه زیر ۱۰۰۰ بیاری با توجه ب اینکه قبولی شیراز سخته

میانگین درصدم از الان دقیق نمیشه گفت چون بستگی ب سطح سوالا داره

ولی برای رتبه زیر ۱۰۰۰میانگین ۶۵ تا ۷۰

میخوام بهت بگم....همینکه تو قوی هستی کافیه تا ب هر چی ک تو دلتِ برسی... آرزوها مقدسن اونارو خدا تو دل شما گذاشته ازشون سرسری نگذرید.... "قسم ب لحظه ای ک زجر میکشی و با درد میخندی، خدا میبینه و تو رو ب خواستت میرسونه...."
2731

کافیه در جلسه امتحان حضور داشته باشی 

دوست برادر من رتبه اصلیش بیست هزار بود با بیست و پنج درصد الان دانشگاه ایران پزشکی میخونه 

بابام بالاخره با خارج رفتنم موافقت کرد🤗 این دوسال زود تموم شه برم پیش برادرم و سرنوشتم 

ببین فقط برو سر جلسه دندانپزشکی میشی و تامام تامام
یکی رو میتونی انتخاب کنی یا منطقه سه یا بیست پنج درصد که با بیست و پنج درصد حتما دندانپزشک میشی و یک عمر آه و ناله مایی که سهمیه نداریم پشت سرته  

واقعا ؟؟؟ انگیزمم خیلی بالاس واقا میخونم

نخونی هم سهمیه به دادت میرسه فقط باید روی زبان و زیست و شیمی تمرکز کنی تا بالای سی بزنی

بابام بالاخره با خارج رفتنم موافقت کرد🤗 این دوسال زود تموم شه برم پیش برادرم و سرنوشتم 
2738

هیچ کس نمیتونه بهت دقیق بگه چون همه چی به سطح سوالات و رقبای اون سال بستگی داره مخصوصا سطح سوال مثل 99 ک سوالا سخت بود درصدا پایین ولی مثلا طرف با درصد50 شیمی تراز خیلی خوب بود

اصلا به اینا فکر نکن فقط بخون

Throw out butterflies
کافیه در جلسه امتحان حضور داشته باشی  دوست برادر من رتبه اصلیش بیست هزار بود با بیست و پنج درص ...

😬😑

میلیاردها انسان در جهان متولد شده اند؛ اما هیچ یک اثر انگشت مشابه نداشته‌اند. اثر انگشت تو، امضای خداوند است که اتفاقی به دنیا نیامده‌ای و دعوت شده‌ای تو منحصر به فردی مشابه یا بدل نداری تو اصل اصل هستی و تکرار نشدنی وقتی انتخاب شده بودن و منحصر به فرد بودنت را یادآوری کنی؛ دیگر خودت را با هیچکس مقایسه نمی‌کنی و احساس حقارت یا برتری که حاصل مقایسه کردن است از وجودت محو می‌شود.    #حسین الهی قمشه ای
2706