1874
1993

چندروزه علایم سرماخوردگی دارم الانم متوجه شدم بویاییمو ازدست دادم لطفا اگه اطلاعی دارید بگید

یکبار دیگر چهره ها بدون ماسک زیباترین لبخند را تکرار خواهند کرد،دیدار ها هر روز زنده خواهد شد و آغوش ها لبخند خواهد زد.حرف کسی در سرفه پژمرده نخواهد شد و کافه ها از آهنگ فنجان و قاشق مست خواهند شد،و من میدانم آن روز نزدیک است....

آیا می‌دانید در هفته ۳۶ بارداری باید برای ذخیره خون بندناف نوزادتان ثبت‌نام کنید؟!

استامینوفن برای تب.دمنوش های گیاهی.آب زیاد.

بسیار عادت بدی است که اندیشه‌های دیگران را بد و نادرست بدانیم و مالِ خودمان را نیک و درست، و باور داشته باشیم که هر کس عقیده و نظرِ ما را ندارد، دشمن کشور است. ارزش ندارد كه آدمی برای مبارزه كردن با كوته‌فكران، خود را آزرده سازد؛ زیرا پیروزی بر آنها هیچ ارزشی ندارد...چندسال طول کشید تا آلمانی‌ها فهمیدند، اولین کشوری که توسط نازی‌ها اشغال شد، خود آلمان بود..  
1992
2011

سیتریزین

فاموتدین

هیدرکسی کلرین

D3

زینک پلاس

ویتامین ث ۱۰۰۰

ب من دکتر اینارو داد 

ولی باید بری دکتر من ریم درگیر بود هیدرکسی دادم در کل داروییه ک باعث سکته میشه 

میشه ازتون خواهش کنم برا اینکه بابام راضی ب ی کاری بشه برام صلوات بفرستید خیلییی محتاجم ممنونم 😍😘😗😔(سوالات در مورد حیوانات پاسخگوهستم)

تا میتونی دمنوش چوب دارچین و زنجبیل بخور روزی 5-6بار

آبمیوه زیاااااااادبخور روزی 6-7لیوان

دمنوش زعفران غلیظ بخور روزی یه لیوان

فقط استراحت کن اصلا خود تا خسته نکن

سوپ هم زیاد بخور

ازیترومایسین500،استامینوفن،ناپروکسن

گوجه کبابی هم زیاد بخور

ویتامین سی حتما بخور 

اینا داروهایی بود که ما استفاده کردیم خداراشکر خوب شدیم

شما هم انشاءالله زودتر خوب بشی

در تاریخ 99/9/9من به تمام آرزو هام رسیدم.خدایا شکرت😍

امام کاظمم ک دوستان میگن جز استفراغ هیچی نداشت برای من    

میشه ازتون خواهش کنم برا اینکه بابام راضی ب ی کاری بشه برام صلوات بفرستید خیلییی محتاجم ممنونم 😍😘😗😔(سوالات در مورد حیوانات پاسخگوهستم)
سیتریزین فاموتدین هیدرکسی کلرین D3 زینک پلاس ویتامین ث ۱۰۰۰ ب من دکتر اینارو داد  ولی ...

جز فاموتیدین و هسدروکسی همه شو میخورم

یکبار دیگر چهره ها بدون ماسک زیباترین لبخند را تکرار خواهند کرد،دیدار ها هر روز زنده خواهد شد و آغوش ها لبخند خواهد زد.حرف کسی در سرفه پژمرده نخواهد شد و کافه ها از آهنگ فنجان و قاشق مست خواهند شد،و من میدانم آن روز نزدیک است....
جز فاموتیدین و هسدروکسی همه شو میخورم

فاموتدین هم بخور 

عادت می کنی

حدودا ۵ ۶ بار امتحان کردم هر سری بدتر بود  😖