2703
2553
عنوان

یه سوال خصوصی دارم خانما

419 بازدید | 28 پست

چند روز پیش یکی تاپیک زده بود ک قبل عادت ماهیانه درد سینه و زیر بغل دارین یا نه

من 21 سالمه و تا الان دقت نکرده بودم ولی قبل پریودیم وقتی دست میزنم ب زیربغلم خیلی دردم میاد 

طبیعیه؟ کسی تجربه داره؟ باید برم دکتر؟ 

سلااام خانوما من تازه واردم😁21 سالمه و یکساله که با اونی که عاشقش بودم عقدکردم😍💕اوایل زندگیمون خیلی مشکل داشتیم ولی کم کم به خودمون اومدیم و سعی کردیم هرروز بهتراز دیروز بشیم🥰واسه ی آرامش زندگی همه یه صلوات بفرستین🙏😌

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

بله سندرم پیش از قائدگی هشست

مامانم ک الان 46 سالشه حدود یکسال پیش توی سینه ش توده داشت و برش داشتن و خداروشکر خوش خیم بود 

از این بابت نگران نباشم؟ 

سلااام خانوما من تازه واردم😁21 سالمه و یکساله که با اونی که عاشقش بودم عقدکردم😍💕اوایل زندگیمون خیلی مشکل داشتیم ولی کم کم به خودمون اومدیم و سعی کردیم هرروز بهتراز دیروز بشیم🥰واسه ی آرامش زندگی همه یه صلوات بفرستین🙏😌
2456

عزیزم طبیعیه ولی حواست به سینه هات باشه اگه تغییری احساس کردی یا دردش همیشگی بود ممکنه فیبروکیستیک داشته باشی اصلا هم چیز ترسناکز نیست با روغن ماهی و نخوردن چای و قهوا خوب میشه

من هرکس درخواست دوستی بده قبول میکنم ولی سوال چرت جواب نمیدم عکس نمیدم قد و وزن نمیگم اگه آقا باشی به ثانیه میفهمم وقتت رو هدر نده
بله طبیعیه

مامانم سابقه توده سینه داره ک یکسال پیش برش داشتن 

از این بابت میترسم

2714

عزیزم سفتی سینه درد کمر و من خودم سردرد میگیرم و دقیقا دو روز قبلش عر ق بدجور می کنم 

وقتی عصبانی میشم یه احمق تمام عیار میشم و عقلم تعطیل میشه 😂😂 زود آروم میشم و  زود هم اعتماد میکنم با اینکه میدونم اشتباهه،  از یه سوراخ بارها گزیده میشم تا چنان دردم بیاد که تا ۷ آسمان آه و ناله ام برود ،،،،،، و اما نی نی سایت بهترین دوستم هست  از سال ۹۶ اینجام درد و دل میکنم و درد ودل میشنوم تایپ خنده و شاد و پر انرژی دوست دارم وقتیکه حال دلم خوب باشه ، بدترین حرفم بهم بزنی اسم کاربریت یادم می ره پس ناراحتم نکنید 😂😂😂😂😂😂😂😂
عزیزم طبیعیه ولی حواست به سینه هات باشه اگه تغییری احساس کردی یا دردش همیشگی بود ممکنه فیبروکیستیک د ...

تا جایی که یادمه فقط 5 6 روز قبل از عادت ماهیانه اینجوری میشم ولی مطمئن نیستم تاحالا دقت نکردم😫

طبیعیه ولی برا اینکه مطمئن شی چیزی نیست برو دکتر بگو سونوگرافی بنویسه /

گوسفند ها میدانند که چوپان دوستشان دارداما نمی دانند که چوپان دوست صمیمی قصاب است...💫 .   ازیک گونی تهی انتظار صاف ایستادن 
طبیعیه چون پروژسترون ترشح میشه آب بافت سینه زیاد میشه بخاطر همین دردناک میشه

پس خیالم راحت شد ☺️

مرسی عزیزم ❣️

طبیعیه ولی برا اینکه مطمئن شی چیزی نیست برو دکتر بگو سونوگرافی بنویسه /

چشم حتما 

ممنونم مهربون❣️💕

2706