2737
2734
عنوان

دخترایی که از باباتون پول میگیرید یه لحظه بیاید

| مشاهده متن کامل بحث + 351 بازدید | 36 پست

من متاهلم.ولی خواهرم میگه زود پول بدین تا پولتون نکردم.

شوخی میکنم😁

فرزندم را نذر یاری قیام تو میکنم،او را برای ظهور نزدیکت برگزین و حفظ کن💜 بالاخره خدای مهربون به منم یکی از فرشته هاشو داد. پسر قشنگم نه من تو رو دیدم نه تو منو ، ولی روزی که همو ببینیم قطعا منو میشناسی ، صاحب صدایی رو که هر لحظه قربون صدقه ت میره و برات لالایی میخونه ، کسی که ۷ساله شب و روزش تویی. سپردمت به اون خدایی که تو اوج ناامیدی تو رو بهم داد.  مرسی که اومدی💚  ای آن که دوست دارمت اما ندارمت.بر سینه میفشارمت اما ندارمت.. ای آسمان من که سراسر ستاره ای.تا صبح میشمارمت اما ندارمت.درعالم خیال خودم چون چراغ اشک.بر دیده میگذارمت اما ندارمت.میخواهم ای درختِ بهشتی ،درختِ جان.در باغ دل بکارمت اما ندارمت..میخواهم ای شکوفه ترین ،مثل چتر گل.بر سر نگه دارمت اما ندارمت💔 إِنَّ مَعَ العُسرِ يُسرًا(آری) مسلّماً با (هر) سختی آسانی است، ۲8)يَا عِمَادَ مَنْ لا عِمَادَ لَهُ يَا سَنَدَ مَنْ لا سَنَدَ لَهُ يَا ذُخْرَ مَنْ لا ذُخْرَ لَهُ يَا حِرْزَ مَنْ لا حِرْزَ لَهُ يَا غِيَاثَ مَنْ لا غِيَاثَ لَهُ يَا فَخْرَ مَنْ لا فَخْرَ لَهُ يَا عِزَّ مَنْ لا عِزَّ لَهُ يَا مُعِينَ مَنْ لا مُعِينَ لَهُ يَا أَنِيسَ مَنْ لا أَنِيسَ لَهُ يَا أَمَانَ مَنْ لا أَمَانَ لَه خدايا بلاء عظيم گشته و درون آشکار شد و پرده از کارها برداشته شد و اميد قطع شد و زمين تنگ شد و از ريزش رحمت آسمان جلوگيرى شد و تويى ياور و شکوه بسوى تو است‏ و اعتماد و تکيه ما چه در سختى و چه در آسانى بر تو است

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من بابام به رحمت خدا رفته قبلا بهم پول نمیدا هر وقت چیزی میخواستم میگفتم اونام برام میخریدن فقط بعضی ...

خدا رحمتشون کنه عزیزدلم🌹

کاربریمو از تاپیکِ(کاربری رو تحویل گرفتم از...)به بعد حساب کنید چون از کسی تحویل گرفتم.
مجرد؟؟؟ خب بابامه خجالت نداره   مجردیم خیلی راحت میگم پول بده   توضیح هم نمیدادم چی میخوا ...

البته موقع مدرسه هرهفته خودش جمعه ها خرجی مدرسه رو میذاشت رو میزم     که فقط مال مدرسه بود   

2728
من بابام به رحمت خدا رفته قبلا بهم پول نمیداد هر وقت چیزی میخواستم میگفتم اونام برام میخریدن فقط بعض ...

خدا رحمتشون کنه🌹🌹

فرزندم را نذر یاری قیام تو میکنم،او را برای ظهور نزدیکت برگزین و حفظ کن💜 بالاخره خدای مهربون به منم یکی از فرشته هاشو داد. پسر قشنگم نه من تو رو دیدم نه تو منو ، ولی روزی که همو ببینیم قطعا منو میشناسی ، صاحب صدایی رو که هر لحظه قربون صدقه ت میره و برات لالایی میخونه ، کسی که ۷ساله شب و روزش تویی. سپردمت به اون خدایی که تو اوج ناامیدی تو رو بهم داد.  مرسی که اومدی💚  ای آن که دوست دارمت اما ندارمت.بر سینه میفشارمت اما ندارمت.. ای آسمان من که سراسر ستاره ای.تا صبح میشمارمت اما ندارمت.درعالم خیال خودم چون چراغ اشک.بر دیده میگذارمت اما ندارمت.میخواهم ای درختِ بهشتی ،درختِ جان.در باغ دل بکارمت اما ندارمت..میخواهم ای شکوفه ترین ،مثل چتر گل.بر سر نگه دارمت اما ندارمت💔 إِنَّ مَعَ العُسرِ يُسرًا(آری) مسلّماً با (هر) سختی آسانی است، ۲8)يَا عِمَادَ مَنْ لا عِمَادَ لَهُ يَا سَنَدَ مَنْ لا سَنَدَ لَهُ يَا ذُخْرَ مَنْ لا ذُخْرَ لَهُ يَا حِرْزَ مَنْ لا حِرْزَ لَهُ يَا غِيَاثَ مَنْ لا غِيَاثَ لَهُ يَا فَخْرَ مَنْ لا فَخْرَ لَهُ يَا عِزَّ مَنْ لا عِزَّ لَهُ يَا مُعِينَ مَنْ لا مُعِينَ لَهُ يَا أَنِيسَ مَنْ لا أَنِيسَ لَهُ يَا أَمَانَ مَنْ لا أَمَانَ لَه خدايا بلاء عظيم گشته و درون آشکار شد و پرده از کارها برداشته شد و اميد قطع شد و زمين تنگ شد و از ريزش رحمت آسمان جلوگيرى شد و تويى ياور و شکوه بسوى تو است‏ و اعتماد و تکيه ما چه در سختى و چه در آسانى بر تو است

اصلا نمیده جدیدا ولی هر چی که بخوامو و بدونه نیازه میگیره چن سال پیش ماهی سی تومن میداد ولی دیگه همونم خبری نیس 🙁

آرزوهاتو فالو کن❤🙃 مطمئن باش یه روزی بک میدن❤🙂

من اون زمانا از مامانم ميگرفتم ماهانه خودش ي مبلغي ميداد وقتي حقوق ميگرفت بعدم برا عيد و با فصل زمستون و تابستون ي مقدار پول ميداد خودش واسه خريد

برا عيد رو ك خودش ميداد ولي اون دوتا رو خودم ميگفتم ميخام برم كفش يا پالتو مانتو بخرم

معمولا پس انداز ميكردم و نميخريدم

2738

من‌متاهلم 😑من بازم بابام‌هردفعه ک میرم اونما پول میده 😋😁

[[پسر گلم خوش اومدی به زندگیم😍..با اینکه یکم‌عجله داشتی و چند هفته زودتر به دنیا اومدی ولی بازم قدمت روی چشمام 😍❤من به قربونت برم پسر خوشگلم😍 ]]  کاربر چندبار ترکیده😹 

خودش چن وقت ی بتر چار پنج تومن میدتم منم خرج نمیکنم میزارم تو حساب هرماهم سود سپردم میاد دسش نمیزنم کلن خرجی ندارم ی دانشگاهه ک میگم انقد شهریشه میزنه ب کارتم هرچیم بخام ک با خودش میرم میخرم

در تمام زندگیم یکبار ارزو بدل موندم ک خانوادم بهم پول تو جیبی بدن ...

قدر خونواده هاتونو بدونید 

من خودم از ۱۸ سالگی کار میکردم تا ب الان ..و حتی خرید لباس و شارژ و شهریه دانشگام با خودمه

خنده را معنی سرمستی مکن آنکه میخندد غمش بی انتهاست....
2706