2703
2553
عنوان

دوستم داره نیاد خونم میگه غذا درس کن

| مشاهده متن کامل بحث + 1371 بازدید | 56 پست
حالا به دوستت و اینا کار ندارم  ولی خب به مرغ دست نمی‌زنم مور مورم میشه چیه !!!این لوس بازی ...

نه عزیزم من هیچ‌وقت به مرغ دست نمیزنم اسمش لوسبازی نیس گلی خب دلم نمیاد دلم ریش ریش میشه دست خودم نیس 

اصلا جلوم پوست مرغو بکنن یا ....حالم بهم‌میخوره 

واقعا لوس نیستم اتفاقا کاری و قویم ولی خب هرکسی به چیزی حساسه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حالا به دوستت و اینا کار ندارم  ولی خب به مرغ دست نمی‌زنم مور مورم میشه چیه !!!این لوس بازی ...

:///شوهرش نتونه پاک کنه مرغ نمیخورن... یه مرغ حساسیت داره دیگه واقعا که

https://abzarek.ir/service-p/msg/669607
2456

راستش بنظرمن از اون دوستای گدا صفت و عنق هستی که هممون تو زندگیمون داریم یدونشو...تو رو یه جوری، پشت سر یه جور دیگه...کار دوستت اصلا اوکی نبوده...ولی ازکجا معلوم شاید همینکارو باش کردی که الان داره اینجوری میگه...راه حلم اینه که بش بگی رفتن شوهرت کنسل شده،نیاد....

عزیزم به دوستت بگو شرایطشو ندارم برم برای خرید مرغ بیرون اگه اشکالی نداره برات ماهی کباب کنم و برایفردا شم بگو شوهرم کارش نشده داره برمیگرده

من ساده ام ،ساده ساده ساده.من آگاهانه سادگی را برگزیده ام نه از روی بیچارگی ،برعکس سادگی عین چاره من است چاره رهایی ام از بنده مشغله های ریزو درشت مادی،سادگی پناه بردن به قاصدکی در دشت که اجازه میدهد پرهایش را به دست باد بسپارم و در ذهنم سرنوشت هر کدام را داستانی کنم و همراه با پرورش آنها در دشتهای دور تر داستانم را بارور تر کنم و سادگی اینکه در باغچه نعنای مادرم رد حلزونها را بگیرمو ساعت ها به رفت و آمدشان نگاه کنم و از خانه به دوشیشان احساس قوی بودن بگیرم. من آگاهانه ساده ام.ساده ساده ساده...
رژیمه مطلقا به عیچی دست نمیزنه غذای امشبش فقط مرغ کبابی بدون کره هست  از یه طرف هم همسرم ازش خ ...

این یه بحث جداس اگه خودت  و همسرت خوشتون نمیاد برا چی ادامه میدی و اسمشو میزاری دوست صمیمی

2714