2726
عنوان

دوستم داره نیاد خونم میگه غذا درس کن

| مشاهده متن کامل بحث + 1373 بازدید | 56 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بگو شوهرم داره میره سفر کاری مادر شوهرم هم چون تنهام گفته بیا خونمون نرم ناراحت میشه 

خدایا شکرت که هوامونو داری😍هوای همه دوستای نی نی سایتی هم داشته باش ،🙏الهی و ربی من لی غیرک ⁦❤️⁩پس خودت همراه زندگیمون باش و عزیزانم و در پناه خودت حفظ کن 🙏🥰😍دخترم و پسرم قد یک دنیا دوستتون دارم ⁦❤️⁩خدایا شکرت به هزار و یک دلیل  🙏🙏🙏
2728

بگو همسرم گفته تو هم بیا با هم بریم تنها نمون

اگه جواب بی ادبیتو نمیدم به این دلیل نیس که جوابی ندارم به این جمله اعتقاد دارم که هیچگاه باخوک کشتی نگیر زیرا تولجن مال میشوی واو لذت میبرد وگرنه جواب واسه امثال تو فراوونه🙌🙌🙌
از این بسته ها؟؟ اخه وقت ندارم چون من تو خونه هم کار میکنم میدم بیرون اوضام بهم ریخته  اصلاا ...

از قدیم گفتن یه نه بگو ۹ ماه به دوش نکش، بهش بگو کار سرت ریخته ان شاالله یه وقت دیگه چرا خودتو عذاب میدی؟

ای یار بکِش دستم                                                              آنجا که تو آنجایی...                                                           مولانای جان
کلا هیلی دوس داشتم این چن روز تنها باشم امشب بیاد مطمینم فردا از سرکارشم برمیگرده اینجا 

خوب بگو حال روحیم خوب نبود همسر گفته بیا بریم

اگه جواب بی ادبیتو نمیدم به این دلیل نیس که جوابی ندارم به این جمله اعتقاد دارم که هیچگاه باخوک کشتی نگیر زیرا تولجن مال میشوی واو لذت میبرد وگرنه جواب واسه امثال تو فراوونه🙌🙌🙌
2706