2410
2553

همسرم داره میره تهران برای کاری فردا باید اول وقت اونجا باشه ... دو سه روزی تنهام ..میخواستم کارای عقبافتادمو انجام بدم و کلاا تنها برم بیرون...

دوستم زنگ زده میگه شام خونتون هستم اما رژیمم برام‌مرغ کباب کن و میوه هم فقط پرتقال میخورم و چنتا بادوم زمینی کنار شام ...

انقدرررر حرصم داده

اخه مرغمون دوسه روزه تموم شده فقط گوشت و‌ یه کوچولو ماهی دارم...الان چجوری برم مرغ پاک شده  بگیرم اخه من اصلاااااا به مرغ نمیتونم دلم نمیره  دست بزنم تمام بدنم مور مور میشه همسرم پاک میکنه همیشه که اونم داره میره 

بگو خونه نیستم 

بعضیا چقدر پررو تشریف دارن

چشم به فردا دوختم شاید از من ما بشه                            گره دلتنگیام با دستای تو وا بشه.....                                *********************************                     نه جونمو بگیر نه پای من بمیر منو همیشه زندگی زده          صدا اگه صداست خدا همون خداست چرا همیشه حال ما بده .....تو فرصت کمت نفس کشیدمت که زندگیمو زیر و رو کنم....بخاطر خودم شبیه تو شدم که آرزوتو آرزو کنم😔                     

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

چ پرو

بگو شرمنده کاری پیش اومد من نیستم

میخوام بهت بگم....همینکه تو قوی هستی کافیه تا ب هر چی ک تو دلتِ برسی... آرزوها مقدسن اونارو خدا تو دل شما گذاشته ازشون سرسری نگذرید.... "قسم ب لحظه ای ک زجر میکشی و با درد میخندی، خدا میبینه و تو رو ب خواستت میرسونه...."
2714
2706