1989
1993

همسرم داره میره تهران برای کاری فردا باید اول وقت اونجا باشه ... دو سه روزی تنهام ..میخواستم کارای عقبافتادمو انجام بدم و کلاا تنها برم بیرون...

دوستم زنگ زده میگه شام خونتون هستم اما رژیمم برام‌مرغ کباب کن و میوه هم فقط پرتقال میخورم و چنتا بادوم زمینی کنار شام ...

انقدرررر حرصم داده

اخه مرغمون دوسه روزه تموم شده فقط گوشت و‌ یه کوچولو ماهی دارم...الان چجوری برم مرغ پاک شده  بگیرم اخه من اصلاااااا به مرغ نمیتونم دلم نمیره  دست بزنم تمام بدنم مور مور میشه همسرم پاک میکنه همیشه که اونم داره میره 

بگو خونه نیستم 

بعضیا چقدر پررو تشریف دارن

ایتالیایی به ایرانیه میگه:ونیز بی نظیره فکر کن یه شهر کلا رو آبه......ایرانیه میگه:باید ایران و ببینی تو فکرشو کن یه کشور کلا رو هواست😄😄

زمانی فهمیدم ناباروری معنی نداره که بعد از چند سال ناباروری با پیج فاطیماه جون اشنا شدم و تازه فهمیدم میشه خیلی راحت باردار شد

اینم ادرس پیجشه خودتون برید ببینید

1992

چ پرو

بگو شرمنده کاری پیش اومد من نیستم

میخوام بهت بگم....همینکه تو قوی هستی کافیه تا ب هر چی ک تو دلتِ برسی... آرزوها مقدسن اونارو خدا تو دل شما گذاشته ازشون سرسری نگذرید.... "قسم ب لحظه ای ک زجر میکشی و با درد میخندی، خدا میبینه و تو رو ب خواستت میرسونه...."

وا خب بهش بگو مرغ ندارم

نگو شوهرم داره ميره سفر

كاربري سال ٩٦ من: مريم_زيبا پروفايلمم ي آدمك بود تكون تكون ميخورد ميگفتيد جيش داره   تا اطلاع ثانوي از باور كردن تاپيك شما معذوريم حتي شما دوست عزيزايستادن بيجا مانع تركيدن است   شوخي كردم تاپيك دوستامو باور ميكنم دو سه روز حوصله ندارم فعلا خروج ميزنم نيام اينجا رمزم يادم نيست   مراقب خودتون باشيد برميگردم جايي نريد ب روز مادر و زن هم نزديك ميشيم از الان داريد غصه ميخوريد بعضياتون ك شوهر چيزي هم واستون ميگيره يا نه؟ يا چي واسه مادرشوهر بگيريد چشش درآد    هي با ي دل خوشي ميام اعلانات باز كنم ببينم كي ريپلاي كرده  ميام ميبينم لايك خالي زدين  
2011

چرا انقدر تعارف دارین

باید میگفتی فعلا نیا آمادگی ندارم باشه یه وقت دیگه 

اگه هم اومد همونی که داری رو درست کن 

همون ماهی بذار

خوشبختی همیشه داشتنِ چیزی نیست .خوشبختی گاهی لذت عمیق از نداشته‌ هاست! «یک نوع رهایی» که شبیه به هیچ چیز نیست؛ و گاهی ساده و غیرقابل تصور است. 

دوستت چقدر پرروئه

حالا من باشم ميگم نون پنير سبزى يا املت ميخوريم شام درست نكنى😑

روزى همه ى زخم هاى زندگى خوب ميشه...اما رفتار بعضى از آدما هيچ وقت از ذهنت پاك نميشه...و فقط خود تويى كه ميفهمى چقدر بخاطر رفتارش داغون شدى...و هيچ وقت يادت نميره چى بهت گذشت تا گذشـــت!!

بگو شوهرم داره میره سفر کاری مادر شوهرم هم چون تنهام گفته بیا خونمون نرم ناراحت میشه 

فقط 24 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا خودت مواظب همسرم💞 پسرم 💞 تو دلیم 💞باش. دختر مامان بی صبرانه منتظرتم 😍😍 

اصلا از کی تا حالا مهمون منو غذا میده و تعیین میکنه.😐😐

خوشبختی همیشه داشتنِ چیزی نیست .خوشبختی گاهی لذت عمیق از نداشته‌ هاست! «یک نوع رهایی» که شبیه به هیچ چیز نیست؛ و گاهی ساده و غیرقابل تصور است.