2726
عنوان

بیاید کار دارم

198 بازدید | 15 پست

سلام خانما..

شوهرم چند وقتیه میخوابه روم و حسابی شوخی های خرکی میکنه..

چجوری از خجالتش در بیام؟

خیلی هم شوخی هاش بده یدفه شورتمو می کشه پایین..

کمک کنید خواهشا..

میخوام همین کارو با خودش بکنم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خجالت نمیکشی واقعا؟مریضی؟

میلیاردها انسان در جهان متولد شده اند؛ اما هیچ یک اثر انگشت مشابه نداشته‌اند. اثر انگشت تو، امضای خداوند است که اتفاقی به دنیا نیامده‌ای و دعوت شده‌ای تو منحصر به فردی مشابه یا بدل نداری تو اصل اصل هستی و تکرار نشدنی وقتی انتخاب شده بودن و منحصر به فرد بودنت را یادآوری کنی؛ دیگر خودت را با هیچکس مقایسه نمی‌کنی و احساس حقارت یا برتری که حاصل مقایسه کردن است از وجودت محو می‌شود.    #حسین الهی قمشه ای
2728

۲۳ ساعت امدی همش شوخی شوهرته😐😐بدبخت حداقل اسم دیگه ای میزاشتی اخه مریم چرا🤦‍♀️🤦‍♀️

هر آنچه که هنگام عبادت خدا از او می طلبی باور داشته باش که آن را به دست آورده ای.باید طوری رفتار کنی که گویی آن را قبلا گرفته ای....

گوه بخور

علوم پزشکی ام چه حرفه و چه رشته ای بماند. اگر گاهی پستهایی میزنم ک ازتون راهنمایی طب سنتی یا خونگی میخوام فقط میخوام از تجربیاتتون استفاده کنم. لطفا دوا درمون الکی نگید و روشم اصرار نکنید!!چون متاسفانه میبینم کاربرا میان کمک پزشکی ازتون میخوان شما هم هر چی بلد نیستید و هستید میگید روشم اصرار میکنید و با بقیه هم سرش جنگ دارید! تو حال خودتون باشید 

چرا نی نی یار این اشغالو حذف کاربری نمیکنه

این پسر بچه نوجوونه ک تازه ب بلوغ رسیده وگرنه مرد گنده حتی نریضم باشه همچین پستایی نمیزاره

بچه بیچاره

علوم پزشکی ام چه حرفه و چه رشته ای بماند. اگر گاهی پستهایی میزنم ک ازتون راهنمایی طب سنتی یا خونگی میخوام فقط میخوام از تجربیاتتون استفاده کنم. لطفا دوا درمون الکی نگید و روشم اصرار نکنید!!چون متاسفانه میبینم کاربرا میان کمک پزشکی ازتون میخوان شما هم هر چی بلد نیستید و هستید میگید روشم اصرار میکنید و با بقیه هم سرش جنگ دارید! تو حال خودتون باشید 
چرا نی نی یار این اشغالو حذف کاربری نمیکنه این پسر بچه نوجوونه ک تازه ب بلوغ رسیده وگرنه مرد گنده ح ...

بتادین میخوای؟

معلومه خیلی داره میسوزه😂😂😂

بعدشم اشغال اونیه که انداختت😂

بتادین میخوای؟ معلومه خیلی داره میسوزه😂😂😂 بعدشم اشغال اونیه که انداختت😂

جد و ابادته . اونیه ک علف هرزی مثل تورو زاییده ک میای قاطی زنا خودتو جا میدی. یه پسر چقدر باید حقیر و بدبخت باشه ک بیاد همچین پستایی بزاره. شخصیت برلی خودت قایل شو.‌ خودت هر نجسی هستی باش ولی لااقل حرمت شیری ک بهت دادنو نگه دار ک اون پدر مادرت بیچارتو زیر سوال نبری اونا فحش نخورن . 

@نی_نی_یار_3    

@نی_نی_یار_شب‍ 

@نی_نی_یار_2    

@نی_نی_یار_5    

@نی_نی_یار_شب    

این کاربر اقاست و پستای زشت میزاره. از صبح چند تا پشت دیگه هم گذاشته ک اونا حذف شدک ولی کابریش بازه

لطفا رسیدگی کنید

2706