2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

😑😑😑😑😬😬😬😬😬😵😵😵😵😵😵😵😵😵🤕🤕🤕🤕🤕🤕🤕🤕💣💣💣💣💣💣

درد دارم درد تنهایی به دکتر بگویم کجایم درد می‌کند که مسکن ننویسد نمی‌خواهم تسکین یابد میخواهم برود 😓😓😓
2728

کاربری میگفت دعای صحیفه ک توی گنجهای معنوی هست 

گفتن معجزه میکنه

اللهُمَّ صَلیِ عَلی مُحَمَّد وَ آل مُحَمَّد و عَجِّل فَرَجهُم.⬅️ پیامبر (ص) می فرمایند:خداوند فرزندان آدم را اینگونه ندا می دهد: ای فرزند آدم من به هرچه بگویم «باش» می شود مرا در آن چه به تو امر کرده ام اطاعت کن تا تو را چنان قرار دهم که به هرچه بگویی « باش» بشود

از خدا بخواه راه درستو نشونت بده و کمکت کنه.توکل کن به خودش،همچیو حل میکنه

اللهم عجل لولیک الفرج الهی آمین.برای سلامتی و تعجیل در ظهور مهدی فاطمه یه صلوات محمدی پسند بفرست اقارو خوشحال کن تا آقا تو نمازش دعات کنه چی از این بهتر😍🤲🏼 خدا جونم نمیدونم چطور شکرت کنم به خاطر این همه نعمت هایی که به من دادی🤲🏼 
کدوم دعا گل🌸

عزیزم این پست اون کاربر هست براتون کپی کردم 

یه بارم کتاب گنجهای معنوی رو میخوندم رسیدم به دعای الصحیفه پنج بار با خلوص نیت خوندم دو سه شب بعدش خ ... 

منم این دعا رو یه بار بچه تر بودم خوندم. ..یه خواب خیلی خوبی دیدم که نمیتونم تعریف کنم...یه بار دیگه هم اخیرا خوندم که راه درست رو بهم نشون داد..این یه دعای معمولی نیست خوده خوده معجزه س...من بهش خیلی اعتقاد دارم...

اللهُمَّ صَلیِ عَلی مُحَمَّد وَ آل مُحَمَّد و عَجِّل فَرَجهُم.⬅️ پیامبر (ص) می فرمایند:خداوند فرزندان آدم را اینگونه ندا می دهد: ای فرزند آدم من به هرچه بگویم «باش» می شود مرا در آن چه به تو امر کرده ام اطاعت کن تا تو را چنان قرار دهم که به هرچه بگویی « باش» بشود
عزیزم این پست اون کاربر هست براتون کپی کردم  یه بارم کتاب گنجهای معنوی رو میخوندم رسیدم ب ...

سُبْحَانَ اللَّهِ الْعَظِيمِ وَ بِحَمْدِهِ مِنْ إِلَهٍ مَا أَقْدَرَهُ وَ سُبْحَانَهُ مِنْ قَدِيرٍ مَا أَعْظَمَهُ وَ سُبْحَانَهُ مِنْ عَظِيمٍ مَا أَجَلَّهُ
وَ سُبْحَانَهُ مِنْ جَلِيلٍ مَا أَمْجَدَهُ وَ سُبْحَانَهُ مِنْ مَاجِدٍ مَا أَرْأَفَهُ وَ سُبْحَانَهُ مِنْ رَءُوفٍ مَا أَعَزَّهُ
وَ سُبْحَانَهُ مِنْ عَزِيزٍ مَا أَكْبَرَهُ وَ سُبْحَانَهُ مِنْ كَبِيرٍ مَا أَقْدَمَهُ وَ سُبْحَانَهُ مِنْ قَدِيمٍ مَا أَعْلَاهُ
وَ سُبْحَانَهُ مِنْ عَلِيٍّ مَا أَسْنَاهُ وَ سُبْحَانَهُ مِنْ سَنِيٍّ مَا أَبْهَاهُ وَ سُبْحَانَهُ مِنْ بَهِيٍّ مَا أَنْوَرَهُ
وَ سُبْحَانَهُ مِنْ مُنِيرٍ مَا أَظْهَرَهُ وَ سُبْحَانَهُ مِنْ ظَاهِرٍ مَا أَخْفَاهُ وَ سُبْحَانَهُ مِنْ خَفِيٍّ مَا أَعْلَمَهُ
وَ سُبْحَانَهُ مِنْ عَلِيمٍ مَا أَخْبَرَهُ وَ سُبْحَانَهُ مِنْ خَبِيرٍ مَا أَكْرَمَهُ وَ سُبْحَانَهُ مِنْ كَرِيمٍ مَا أَلْطَفَهُ

میشه بپرسی اولش اینه؟ 

سُبْحَانَ اللَّهِ الْعَظِيمِ وَ بِحَمْدِهِ مِنْ إِلَهٍ مَا أَقْدَرَهُ وَ سُبْحَانَهُ مِنْ قَدِيرٍ مَ ...

بسم الله الرحمن الرحیم 

سبحان الله العظیم و بحمده(این جمله را سه مرتبه باید بگوید و سپس دعا را بخواند)

سبحانه من اله ما املکه ، و سبحانه من ملیک ما اقدره و سبحانه من قدیر ما اعظمه و سبحانه من عظیم ما اجله ....

عزیزم این اولشه 

متاسفانه بلد نیستم عکس بذارم وگرنه از صفحات کتاب عکس میگرفتم دعا رو میذاشتم براتون

دعاش دو صفحه میشه

2706