2737
2734
عنوان

کدوم یکی از داداشمو میخواین😅

995 بازدید | 69 پست

سلام من دوتا داداش دارم که کلن اخلاقاشون متفاوته همیشه تو فامیل این دوتا رو باهم مقایسه میکنن حالا از نظر شما کدوم بهتره و کدومو برای ازدواج میپسندین

داداش اولیم که نوه بزرگ خانواده هم هست، ادمیه که زود با همه رفیق میشه و گرم میگیره

با بچه ها مهربونه، دست و دلبازه، ، تازگیا که از اطرافیان اذیت شد یخورده زود عصبی میشه، اهل مشروب و قلیون این چیزا هم هست

ولی داداش دوم ادم درونگرا، ساکتیه، یخورده هم مغروره و خودشو میگیره، به کسی رو نمیده خیلی

حرفشو رک راست میزنه خیلی هم به کسی اعتماد نداره کار فامیل هم تا جایی که از دستش یربیاد و وقت خودشو نگیره راه میندازه ولی خیلی از کسی کمک نمیگیره،آدم ارومیه ولی تو جامعه اگر کسی بخواد حقشو بخوره ساکت نمیشینه

نماز میخونه، ادم خونسردیه عاشق پرنده و حیوونه

داداش اولیم عاشق یک دختر شد تو فامیل خانواده رو در جریان گذاشت دو سه سالی هم باهم در ارتباط بودن دیگه تقریبا کل فامیل فهمیده بودن اخرشم سر یک موضوعی بهم خورد و فعلا منتفی شده

داداش دومیم هم میدونم کیو میخواد ولی اصلا بروز نمیده و ادم مرموزیه هر چند دختره به داداشم جواب منفی داده ولی اصلا به روی خودش نمیاره که کسی خبر دار بشه، یعنی بعد از اینکه دختره نخواستش حتی جواب سلام هم دختره هم نداده بود و بی محلی کرده بود بهش که دختره اومد پیش من شکایتش میکرد که داداشت جواب سلامم رو نداده و برام کلاس گذاشته😅 یعنی این مشکل رو همه دخترا فامیل با داداش دومیم دارند که کلا صحبتی نمیکنه و محل نمیده و اگر برخوردی هم داره باهاشون کاملا جدیه یکی هم که باهاش خوب بود خود دختره خراب کرد😅

الان ادامشومیگم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

اولی صد درصد

رستای من مالک رویا های طوفان زده من از وقتی تو براورده شدی دگر هیچ ارزویی نکردم 😍😍😍بعد سه سال انتظار اومدی دخمل گلم وشدی همه وجود من وعشق بابایی خیلی دوست داریم عزیزم💓

قصد ازدواج نداریم 

دختر قشنگم پسر پهلونم مامان عاشقانه دوستون داره ای کاش همیشه بچه بودید آخه هرچی بزرگتر بشین فاصله ما از هم بیشتر میشه من خستگی الان به جون میخرم فقط این روزا زود تموم نشن همیشه برقرار باشین منتظر یه نی نی باشین به زودی 😍💋
2738

داداش اولیم دانشگاه پیام نور پیوسته میخوند ولی وسطاش دیگه ول کرد رفت سربازی کلن خیلی به درس اعتقادی نداشت

ولی دومی قبل از خدمت فوقشو هرجور بود گرفت بعد از سربازی هم دوباره داره میخونه برای لیسانس

ولی خب خداروشکر هر دوشون دارن کار میکنن و دستشون تو جیب خودشونه

اینا ک جفتشون یکیو دارن دیگه چرا دنبال مایی برا داداشات😅

هیچ چیز از هیچکس بعید نیست پس از همدیگه بت نسازید...😇اگه تینا صدام کنی خوشحال تر میشم💚😁                                    
یا حسین خواستگاااار برید کنار حق منن 🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🔪🔪🔪😁

🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

دختر قشنگم پسر پهلونم مامان عاشقانه دوستون داره ای کاش همیشه بچه بودید آخه هرچی بزرگتر بشین فاصله ما از هم بیشتر میشه من خستگی الان به جون میخرم فقط این روزا زود تموم نشن همیشه برقرار باشین منتظر یه نی نی باشین به زودی 😍💋
2706