2737
2734

من بچه اولمه از بچه داری هچی نمیدونم و کسی هم یادم نمیده

میخوام کمکم کنیر بچها توروخدا

جدیدا دخترم ک یکسال کامل شده  وقتی میریم خونه مادرشوهرم تو بعل پدرشوهرم نمیره و اگر بره اشک میریزه حسابی

ازونطرف پسر جاریم ۱۰سالشه میره بعل پسر جاریم و  محکم میگیرتش تو بعلش  واونم دوستنداره دخترم بره بغلش همش ادا اصول در میاره و مادرشوهرمم هی متلک میندازه ک دخترت داره موهاشو میکشه 

دخترمم ی اخلاقی داره نمیدونم وقتی  پسر جاریمو میبنیه میره صورتشو میزاره رو صورتش و من ک میخوام بگیرمش جیق میزنه پیشم نمیاد اگر یزورم از توبعلش بگیرمش گریه میکنه 

چکار کنم بچها کمکم کنید

دیروزم تو خونه مادرم اصلا بغل کسی نمیرفت

میشه  برای شادی روح بهترین پدر دنیا ی صلوات مهمونم کنید😔

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

کلا چیزایی ک گفتی طبیعیه چ کمکی میخوای بچس بچه عموش رو دوست داره

مادرشوهرم  هی میگه نترس مال خودته یا میگه سفت بگیرش در نره همه حرفاش ب متلکه  دوستدارم دخترم مستقل باشه اخه خونواده شوهرم اصلا محبت ندارن  عقده این حا عقده ای

2728
وای خب هنوز خیلی بچه ست دختره منم ۱۵ ماهشه این اخلاقارو داره یکم که بزرگ بشه خودش متوجه میشه

من فقط بدم میاد اونا نمیخوان بگیرنش  دخترم وقتی تقلا میکنه  ک بگیرنش ناراحت میشم

من فقط بدم میاد اونا نمیخوان بگیرنش  دخترم وقتی تقلا میکنه  ک بگیرنش ناراحت میشم

میدونم چی میگی

برای منم پیش اومده

ولی چیکار کنیم

بچه ن

دخترن و مهربون

نمیدونن که

ولی خب پیش اونا نرو

یا میری اسباب بازی بردار براش یا تو بغل خودت نگه دار

نزارش زمین

دیدی فایده نمیکنه بگو بچه س از بچه ها خوشش میاد

مادرشوهرم  هی میگه نترس مال خودته یا میگه سفت بگیرش در نره همه حرفاش ب متلکه  دوستدارم دخت ...

بهش محل نده چندبار ک کلا جوابش ندادی درست میشه.این بچس چ انتظاری از بچه یک ساله داری ک مستقل بشه آخه.هربچه ی جوره 

2738
میدونم چی میگی برای منم پیش اومده ولی چیکار کنیم بچه ن دخترن و مهربون نمیدونن که ولی خب پیش او ...

يا مثلا بگو پسر عموش شبيه يكي از اقوام خودتون هست چون اونو دوست داره اينم فكر ميكنه شبيه اونه

تا اين حس ضايع شدني ك داري كمتر بشه  

این چیزایی ک میگی کاملا طبیعیه۰۰

ولی اگه دوست داری یه کتاب خوب پیدا کنی در مورد رفتار بچه ها تو هر سن۰۰

کتاب کلید های رفتار با کودک یک ساله انتشارات صابرین۰۰

این مجموعه برای هر سنی یه جلد کتاب داره ک خیلی خوب و کامله

این چیزایی ک میگی کاملا طبیعیه۰۰ ولی اگه دوست داری یه کتاب خوب پیدا کنی در مورد رفتار بچه ها تو هر ...

واااای ممنونم