1989
1993

دیپلم داره کارش موبایل فروشی. قدش 168. وضعیت مالی خوب. اخلاقش میگن خیلی خوبه همه تعریف میکنن. 

من قدم 170. دانشجوی فوق لیسانس. فعلا بیکارم ولی اینده شغلیم خوبه. 

چیکار کنم؟ هنوز نیومده همینقدر میدونم ولی اصلا به دلم نیست که بیان بابام خیلی اصرار داره میگه ندیده رد نکن کسی رو. من بخاطر اختلاف سطح قد و تحصیلی میگم نمیخوریم بهم اصلا. تازه اینهمه درس خوندم شوهر آیندم موبایل فروش باشه اصلا یجوریه برام قابل هضم نیست سنمون هم مساویه 😑

خب مجبور ك نيستيد پسر مردمم بدبخت نكنيد

تا اطلاع ثانوي از باور كردن تاپيك شما معذوريم حتي شما دوست عزيزايستادن بيجا مانع تركيدن است   شوخي كردم تاپيك دوستامو باور ميكنم دو سه روز حوصله ندارم فعلا خروج ميزنم نيام اينجا رمزم يادم نيست   مراقب خودتون باشيد برميگردم جايي نريد ب روز مادر و زن هم نزديك ميشيم از الان داريد غصه ميخوريد بعضياتون ك شوهر چيزي هم واستون ميگيره يا نه؟ يا چي واسه مادرشوهر بگيريد چشش درآد    هي با ي دل خوشي ميام اعلانات باز كنم ببينم كي ريپلاي كرده  ميام ميبينم لايك خالي زدين  

گل و گیاه مورد علاقه تون انتخاب کنید کاشتش با ما اونم رایگان

من اصلا قبول نمیکنم قد کوتاهتر و سطح تحصیلات پایینتر

چون میدونم بعدا تو زندگی به مشکل برمیخوریم

مادر از وقتی تو رفتی شادی به تقویمم برنگشت 💚❤️به جای انگلیسی و آلمانی و فرانسه، برید زبون آدم زبون نفهم یاد بگیریددرسته سخت تره ولی این روزا کاربردی تره …  😏برای عکس گذاشتن در سایت شما نیاز به یک لپ تاپ یا دسکتاپ دارید، سپس عکس موردنظر را از گوگل یا سایتهای دیگر یافته و با موس بکشید داخل کادر ارسال نظر. به همین سادگی📸یک روز بر گونه ی این مملکت  یک بوسه، و بالای سرش یک یادداشت میگذارم و می روم؛ "آنچنان زیبا خوابیده ای که دلم نیامد بیدارت کنم..."
2000

من تحصیلات خیلی واسه م مهم بود و هست

نه

در پی رد و قبول عامه خود را خر مساز*چونکه نبود کار عامی جز خری یا خر خری*گاو را باور کنند اندر خدایی عامیان*نوح را باور ندارند از پی پیغمبری
2006

الان شما ۱۷۰هستی فکرشو بکن یه روز میخوای پاشنه بلند بپوشی از قد شوهرت میزنی بالا انگار مادر و بچه هستین ،،، من قد کوتاه تر از خودم هیچوقت قبول نمیکردم

❤خیال تو👈A👉مرابیخیال عالم کرد❤                                                                                                     💫اللهم صل علی محمد و آل محمد💫

چند سالشه عزیزم؟ 

من زیاد کتاب می خونم..شکست های بزرگ از من زنی قوی ساخته.. من هم مجردم هم متاهل.. من لیسانس روانشناسی دارم وامسال برای کنکور انسانی می خونم...من 30 سالمه و دختری 17ساله دارم..اگر هنوز داری ادامه میدی پس قهرمان داستان خودتی! 💛🌱 
لامصب برا منم میان همه قد کوتا شاید ما زیادی قد بلندیم😭🤣

دختر قد کوتاه همیشه بختش بلندتره والا😑

مادر از وقتی تو رفتی شادی به تقویمم برنگشت 💚❤️به جای انگلیسی و آلمانی و فرانسه، برید زبون آدم زبون نفهم یاد بگیریددرسته سخت تره ولی این روزا کاربردی تره …  😏برای عکس گذاشتن در سایت شما نیاز به یک لپ تاپ یا دسکتاپ دارید، سپس عکس موردنظر را از گوگل یا سایتهای دیگر یافته و با موس بکشید داخل کادر ارسال نظر. به همین سادگی📸یک روز بر گونه ی این مملکت  یک بوسه، و بالای سرش یک یادداشت میگذارم و می روم؛ "آنچنان زیبا خوابیده ای که دلم نیامد بیدارت کنم..."