2726

مثلا برید جایی بعد بیاید خونه یه چیزی ببینید ازش ک بگید چشمش زدن؟ بعد باید چیکار کنیم یاقبلش چیکارکنیم ک اینطور نشه

به چشم زدن اعتقاد دارم اما هر اتفاقی رو به چشم زدن ربط نمیدم

سخت است فهماندن نکته ای به کسی که منافعش در نفهمیدن است.......دیندار آن است که در کشاکش بلا دیندار بماند وگرنه در هنگام راحت و فراغت و صلح و سلم چه بسیارند اهل دین، آنجا که شرط دینداری جز نمازی غراب وار و روزی چند گرسنگی و تشنگی و طوافی چند برگرد خانه ای سنگی نباشد....

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نه،فقط معتقدم نباید جوری زندگی کنم که دل کسی بسوزه،یا حسرت بخوره چون کارما حسابمو میرسه

میلیاردها انسان در جهان متولد شده اند؛ اما هیچ یک اثر انگشت مشابه نداشته‌اند. اثر انگشت تو، امضای خداوند است که اتفاقی به دنیا نیامده‌ای و دعوت شده‌ای تو منحصر به فردی مشابه یا بدل نداری تو اصل اصل هستی و تکرار نشدنی وقتی انتخاب شده بودن و منحصر به فرد بودنت را یادآوری کنی؛ دیگر خودت را با هیچکس مقایسه نمی‌کنی و احساس حقارت یا برتری که حاصل مقایسه کردن است از وجودت محو می‌شود.    #حسین الهی قمشه ای
2728
نه،فقط معتقدم نباید جوری زندگی کنم که دل کسی بسوزه،یا حسرت بخوره چون کارما حسابمو میرسه

نه من دیشب بچمو جایی بردیم بعد همیشه ساعت ده شب میخابی اما دیشب تا ساعت 5 بیقرار بود سینمم نمیگرفتم

من خیلی به این موضوع فکر نمیکنم خب گاهی واقعا اتفاق می افته و مثلا بچه زمین میخوره باید بگیم وای حتما فلانی گفت چه بچه ی خوشگلی چشش زده افکار منفی باعث اتفاقهای منفی هم میشه به همه با دید مثبت نگاه کنید تا از طرف مقابل انرژی مثبت بگیرید اینجوری زندگی راحت تر و شیرین تر میشه

بله معتقدم. توی قرآن هم پادزهرش هست عزیزم.

هرجا می خواید برید براش آیه شریفه و إن یکاد رو بخونید، سه بار هم ذکر شریف "ماشاء الله لا حـَولَ و لاقُوَّةَ إلا بالله العلی العظیم" رو بگید بعد از و ان یکاد😘

همیشه هم براش صلوات بفرستید😍

قصد جسارت ندارم اصلا. ولی مامانم میگه همیشه بچه بیشترین چشم‌زخم رو از پدر و مادرش می‌خوره. مثلا بچه هست دیگه عشق آدمه! لباس برش می‌کنی میگی وای چه ماه شدی مامان جون😍 الهی دورت بگردم😘😍 همین شاید چشم‌زخم حساب بشه. ولی اطرافیان ضربه‌شون کاری تره😣😓

از این و إن یکادهایی هست که خیییلی کوچیکه و حالت سنگی داره، رنگ مختلف هم هست، با یه سنجاق وصل میشه به لباس بچه ها، براش از اونا بخر همیشه بزن به لباساش😍😍😍 وووووووی ننه دلم رفت😍😍😍😍

دقیقا. به قول ما کُردا آدم نباید خودشو جلوی چشم و دهن مردم بندازه

👌👌

میلیاردها انسان در جهان متولد شده اند؛ اما هیچ یک اثر انگشت مشابه نداشته‌اند. اثر انگشت تو، امضای خداوند است که اتفاقی به دنیا نیامده‌ای و دعوت شده‌ای تو منحصر به فردی مشابه یا بدل نداری تو اصل اصل هستی و تکرار نشدنی وقتی انتخاب شده بودن و منحصر به فرد بودنت را یادآوری کنی؛ دیگر خودت را با هیچکس مقایسه نمی‌کنی و احساس حقارت یا برتری که حاصل مقایسه کردن است از وجودت محو می‌شود.    #حسین الهی قمشه ای
2706