2726

این رفتار خوب نیست شاید یک ادم ساده و زودباور واقعا با حرف شماها این کار بکنه راهکاراتون بزارید واسه زندگی خودتون بعضیا میان مینویسن فقط طلااااااق 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

من فکر میکردم به شوخی مینویسن 😂

خدایا شُکرت که من مامان یه نی نی سالم و صالح و زیبا شدم، ♥️دوست عزیزم میشه واسه اینکه نی نی ام،سروقت خودش سالم بیادبغلم یه صلوات بفرستی،ممنونم🤗..خدایا نی نی ام رو سالم سروقت خودش بزاربغلم آمین♥️

چرا ادم اینجا مشورت بگیره برای زندگیش که توصیه به طلاق هم بشنوه؟

سخت است فهماندن نکته ای به کسی که منافعش در نفهمیدن است.......دیندار آن است که در کشاکش بلا دیندار بماند وگرنه در هنگام راحت و فراغت و صلح و سلم چه بسیارند اهل دین، آنجا که شرط دینداری جز نمازی غراب وار و روزی چند گرسنگی و تشنگی و طوافی چند برگرد خانه ای سنگی نباشد....

خب یکی میاد میگه شوهرم معتاده کتکم میزنه خرجشم خودم میدم

یا موارد مشابه که واقعا هیچ راهی نمیمونه جز طلاق‌..بعد که میگی جدا شو همه میان میگن واااای جرا اینو میگی

بعدم وقتی تو جای عمومی مطرح میکنی مشکلی رو هرکسی با توجه به افکار خودش جواب میده پس هرجوابی ممکنه

آدمی که شمارو نصیحت میکنه در واقع داره با خودش تو گذشته صحبت میکنه🎭

فک نمیکنن به حرفشون فقط میخوان یه چیزی گفته باشن

خدایا شکررررررت بابت معجزه ت🥺🥺😍😍امروز اولین روز ماه ذی حجه سال ۱۴۰۰ بی بی چک من مثبت شد و انتظار سه ساله ی من به پایان رسید.. خدایا به حق این ماه عزیز هرکی منتظر بچه اس بهش ببخش و دلشو شاد کن💕💕💕💕💕💕💕💕💕
2706