2733
2734
عنوان

گناه من چیه؟

170 بازدید | 22 پست

چون خانواده ی درست حسابی ندارم و پولدار نیستیم یه خاستگار خوب برام نمیاد

عدالت خدا کجاست واقعا؟ یکی باید ازاول تا اخر عمرش بدبخت باشه یکی هم از وقتی به دنیا میاد تو یه خانواده ی خوب وپولدار به دنیا میاد وتاآخرعمر خوشبخته

حالا حتما باس با پولدار ازدواج کنی تا خوشبخت شی؟

هیچ چیز از هیچکس بعید نیست پس از همدیگه بت نسازید...😇اگه تینا صدام کنی خوشحال تر میشم💚😁                                    

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خودت درس بخون برو سر کار و پولدار شو

خدایا شُکرت که من مامان یه نی نی سالم و صالح و زیبا شدم، ♥️دوست عزیزم میشه واسه اینکه نی نی ام،سروقت خودش سالم بیادبغلم یه صلوات بفرستی،ممنونم🤗..خدایا نی نی ام رو سالم سروقت خودش بزاربغلم آمین♥️
2731

پولدارا آرامش ندارن زندگی باید متعادل باشه نه فقیری نه پولداری نگران نباش خدابزرگه خوشبخت باشی گلم. 

دختر قشنگم پسر پهلونم مامان عاشقانه دوستون داره ای کاش همیشه بچه بودید آخه هرچی بزرگتر بشین فاصله ما از هم بیشتر میشه من خستگی الان به جون میخرم فقط این روزا زود تموم نشن همیشه برقرار باشین منتظر یه نی نی باشین به زودی 😍💋

اصلا هم اینطوری نیس من خانواده خوب و پولداری داشتم کاملا بد بخت شدم ولی یکی از اشناها که خانواده داغون و باباش دزد بود الان  بیای و ببینی چه شوهر و خونه زندگی ای و من خیلیارو اینطوری میشناسم 10 20 نفر فقط اطراف من

2738

این سوال منم هست واقعا عدالتش کجاس؟ چرا مثلا ی بچه باید تو خانواده زاغه نشین ب دنیا بیاد یکی دیگه مثلا تو خانواده وزیر!

عطر خوب بزن، کفشاتو واکس بزن، صورتتو آب بزن، خودتو دوس داشته باش،از تو فقط یه دونه تو دنیا هس مراقب خودت باش 👑
2706