1874
2019
عنوان

بچمو خیلی زدم.من یه احمقم چیکار کنم

1143 بازدید | 86 پست

اومدم اینا رو بگم که فحش بخورم.هرچقدر فحشم بدید کمه

بچم دو سال و نیمشه یه کم زیادی گیر میده

خودش همیشه تخم مرغ رو میشکنه تو کاسه هم میزنه بعد میگه بلندم کن تا خودم بریزمش تو روغن.الانم بلندش کردم که نصف بیشتر رو ریخت رو گاز . بلده یادگرفته فقط من دیگه خسته ام توان ندارم منم موهاشو کشیدم و خیلی خیلی زدمش خدا لعنتم کنه.

یه پسره یک سال و نیم هم دارم

بدم از خودم میاد الانم انداختمش تو اتاق کلی گریه کرد و خوابش گرفت.دارم روانی میشم از دست خودم.میخوام خودمو بکشم.مدتیه دستم باز شده همش میزنمشون . قبلا اینجوری نبودم

الان به شوهرم گفتم توروخدا منو طلاق بده تا بچه ها از دستم نجات پیدا کنن . بهش گفتم من روانیم دیوونه ام . من حتی نمیتونم به خودم رسیدگی کنم چه برسه به بچه ها.مریض روحی روانیم.

دیگه پول و اعصاب دکتر رفتن هم ندارم.دردمو دوا نمیکنن

ای خدا منو بکش و بچه ها رو از دست من نجات بده

من همیشه متنفر بودم از کسایی که بچه هاشونو میزنن ولی حالا خودم شدم یکی از اونا بدتر.خدا لعنتم کنه

وزن فعلی  ۸۵.   اضافه وزن ۳۵   وزن هدف در چالش لاغری بامداد خمار ۷۵ یعنی تا عید باید باااااید ۱۰ کیلو کم کنم.که مطمئنم کم میکنم.خدایا شکرت کائنات سپاسگزارم که تا عید ۹۹ میشم ۷۵ کیلو.ممنووووووووونممممممم

روانی زده سرت 😡

میگن طرف خیلی ادم حسابی و ادم درستیه!.. دزد نیست،حلال حروم سرش میشه، دروغ نمیگه و......یادمون رفته اینا وظیفه انسانی ما   نه آپشنهای ویژه....!!   (زاده پاییزم فصل خش خش برگااان ...🍁🍁کوردم و این یکی از افتخاراتمه😍عاشق ارایشگری ام 💇💇و هر روز تو رویا و خیااالم میبینم که به ارزو هام رسیییدم..من خیلی خوشبختم چون از هیچکس هیچ انتطار و توقعی ندارم .. من به ارزوهام قول رسیدن دااااادم.......✌😉 

آیا می‌دانید در هفته ۳۶ بارداری باید برای ذخیره خون بندناف نوزادتان ثبت‌نام کنید؟!

حتما یه مشکل داری که اینجوری سر بچه ها خالی میکنی عزیزم

من همونی هستم که هر بلایی سرم میاد اما بخاطر بچم تحمل میکنم...همونی ام که کتک میخورم حرف میشنوم اما میگم یه روز ..روزای خوب منم میرسه...همونی ام که یه روز هم خوشی نداشتم تو هر لحظه زندگیم ترسو تجربه کردم...همونی ام که بچمم ازم میگذره ...اما من دلشو ندارم...خدایا این بود اون دنیای که مادرم بخاطر بدنیا اوردنم این همه درد کشید؟؟؟بمیرم برا دلت مامان...وقتی زنگ میزنی من از ترس شوهرم گوشیم و بی صدا میکنم....خدایااا میشه تمومش کنی ...حالم بده ...عزیزان دعا کنین برام بدترین روزای عمرم و میگذرونم.....حالا عامل این اتفاقا میدونین کیه؟؟؟این که انقد تو سری خورم؟؟انقد بی زبونم حتی از حق خودم نمیتونم دفاع کنم؟؟؟مادرم...وقتی بچه بودم سر هر مساله ای میزد...جلو همه.. تنها...غرورم و میشکوند...حالا شدم یه ادم تو سری خور بدبخت که هر لحظه استرس دارم.تورو خدا بچه هاتونو اصلا نزنین....لطفا

اگه درمان فایده نداشته دکترت رو عوض کن. 

و این که شما خودت عادتش دادی به این کار 

آخه بچه دو سال و نیم رو میدن تخم مرغ بریزه تو روغن😐😐😐😐

خوشبختی همیشه داشتنِ چیزی نیست .خوشبختی گاهی لذت عمیق از نداشته‌ هاست! «یک نوع رهایی» که شبیه به هیچ چیز نیست؛ و گاهی ساده و غیرقابل تصور است. 

اون تیکه که به شوهرت گفتی طلاقم بده خنده دار بود 🤣🤣🤣🤣خارج از شوخی نزن خودمم گاهی میزنم ولی جیگرم آتیش میگیره گناه داره الان کنجکاو هستن چرا پس توان نداری دوتا پشت هم آوردی 

گناه داره..توبه کن دیگه نزنش

گلاب و اسطخودوس و چیزای ارام بخش بخور

تسلط به اعصابو تمرین کن

یک دنیا پول و تکنولوژی و زور در برابر خنجر یمنی به زانو درآمده ، این است قدرت حق. #یمن_شاهراه_ظهور   ‏&&&&&&&&&بزرگ ترین ‎مانع تولید تفکر لیبرالی است که مارا در تهیه آبگوشت بزباش نیز توانمند نمی داند! ان شا الله نه فقط در بیست و هشت خرداد ماه بلکه در طی یک دهه آینده باید تمامی ‎#مغز_های_کوچک_زنگ_زده ای  که اینگونه فکر میکنند را از مدیریت کلان کشور کنار گذاشت. ⭕از دید دانشمندان ، سلولهای بنیادی برای درمان سرطان،دیابت،و پارکینسون استفاده میشن.کلا یه درصد از کشورهای دنیا توانایی پیوند سلولهای بنیادی رو دارن و ایران جزء این یه درصده.ولی یه بیماری هست که وقتی بگیریش حتی سلولهای بنیادی هم نمیتونن درمانش کنن : مرض خودتحقیری........                    .....مدیریت انقلابی شهر و‌ مزرعه موشکی درست میکند و دل دشمنان این مرز و بوم را میلرزاند،مدیریت لیبرال شهر و‌مزرعه خودرویی درست میکند‌و با افزایش قیمت خودرو ناشی از دپوی آن تن مردم خودمان را میلرزاند،مردم با شایعه گرونی فروشگاهها رو درو میکنن و به شایعه جنگ‌میدخندند..اینه فرق بین تفکر انقلابی و تفکر لیبرالی و غربگرا.....خدایا مارابه صالحین ملحق کن. سردار_دلها💞😔💞

نیاز ب استراحت داری عزیزم 

باوركن‌خودشم‌نميدونه‌چقدقشنگ‌ميخنده!♡ چشماش ک دیگ نگم براتون 😍 عطر خوب بزن، کفشاتو واکس بزن، صورتتو آب بزن، خودتو دوس داشته باش،از تو فقط یه دونه تو دنیا هس مراقب خودت باش 👑

بمیرم واسه بچت  برو ماچش کن از دلش در بیار 

منم پریروز موقع کلاس آنلاین بچم با نوک مداد زدم رو دستش البته زیاد دردش نیومد ولی خودم بعدش داشتم از غصه دق میکردم رفتم کلی دستشو بوسیدم 

خدا شکرت تو هر کاریت یه حکمتی هست که عقل ناقصه ما درکش نمیکنه و زبون به ناشکری وا میکنیم، خدایا بهترین ها رو نصیب هرکسی که این متن رو میخونه بکن ولی قبلش به همه مون جنبه و ظرفیت نعمت هات رو بده، هر کی این متن رو خوند برام یه حمد بخونه و تو هر تاپیکی یه استیکر قلب(یا هر استیکری) بفرسته تا منم براش نادعلی بخونم ممنونم 🙏🙏🙏🙏🌹🌹🌹

عزیزم اروم باش  

به خودت قول بده دیگه اینکارو تکرار نکنی 

هر وقت مه بچه خات کاری کردن و خواستی عصبانی بشی سریع یادت بیاد چه قولی دادی و اینکارو نکن عصبانیتتو جور دیگه خالی کن  حتی به جای اونا خودتو بزن بعد چند وقت از سرت میوفته  

جای تاسفه که اسم یکی از ایالت های امریکا کنتاکیه!!😐😐ولی ما یه شهر واسه فسنجون و ماکارونی نداریم😑😑🤣🤣🤣به ویروس میگین وایروس؟؟؟  ور ار یو فرام پفیازاا؟😛ازمایهن ما براید بایرون لاعناتایا   

چاره ای نداری جز اینکه روی اعصاب ت کار کنی عزیزم. 

هر وقت خرابکاری کرد یه نگاه به صورت معصوم ش بکن بخند  و بگو بیا با هم درستش کنیم... هم یاد میگیره که خراب کاری نکنه هم شما خودتو کنترل کردی

وقتی میخای دست روشون بلند کنی فقط اینو یادت بیاد که اون طفل معصومی که داری بهش حمله میکنی جز تو هیچ پناهی نداره نزن وقتی عصبی میشی فقط فاصله بگیر من تو بچگی خیییییلی کتک خوردم مامانم مثل داعش کتکمون میزد آثارش همیشه باهام هست بچت ترسو و خجالتی میشه گناه داره

1718