1989
2019
عنوان

بچمو خیلی زدم.من یه احمقم چیکار کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 1143 بازدید | 86 پست
دقیقاً..‌ پسر دوستم دو سالش بود کاکائو دستش بود افتاده بودش روی فرش بعد برای اینکه درستش کنه رفته بو ...

دختر من زرد چوبه رو ریخته بود رو فرش تا سه روز داشتیم تمیز میکردیم پاک نمیشد

کشک و میگره دستش میره روی میزها و سرامیکا کلی،نقاشی میکشه😐

یبار دیدم وانیل و از یخچال برداشته کل کف اشپزخونه و اوپن و صورت و لباس،خودش شده بود سفید تا منو دید بدو بدو فرار کرد،کل خونه جای پاهاش مونده بود

باور کن تا چند،روز هرچی گف و تمیز میکردم باز پر لک بود😆خدایی خنده دار نیس?

حالا اسی میگه تخم مرغ ریخته رو گاز

بابا جان بچه من میاد،میشینه روی اوپن کلی ان ظرف با خودش،میاره  و اب و وسیله از یخچال میگیره واس خودش،سوپ درست میکنه

قشنگ تر میزنه همه جارو😆😆😆

آیا می‌دانید در هفته ۳۶ بارداری باید برای ذخیره خون بندناف نوزادتان ثبت‌نام کنید؟!

خدايي خيليييييي سخته من يدونه يك و نيم سال دارم شما كه دو و نيم هم داري 

ببين من تجربه كردم كه يه جا كه از دستم در ميره صبرم لبريز ميشه و دعواش ميكنم و داد ميزنم ميرم توي فاز دعوا ديگه پشت هم دعواش ميكنم بهتره اون موقع آدم يه فرصت به خودش بده خودش خودش رو آروم كنه 

بعد هم به چيزاي  مثبت فكر كن اينكه  داري دو تا پشت هم  شيعه ي علي بن ابي طالب بزرگ ميكني هر ثانيه كه ميگذره به جاي يكي دو تا بچه داري بزرگ ميكني و اوج سختيشون تا يه سال ديگه هست و تمام 

مادر بزرگم ميگه بهم هرچي الان تو گوش به حرفش كني صبور باشي دو روز ديگه همونقدر او گوش به حرفت ميده💜💙

مقصر شوهرته

حال تو فقط ب نوع رفتار اون با تو و زندگی بستگی داره.

اون باید حال تورو خوب کنه ک توهم با حال خوب با بچه ها باشی و بهشون عشق بدی،ن اینکه کلافه از زندگی و بچه ها بخوای بزرگشون کنی.

خودتو سرزنش نکن عزیزم

فقط 13 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
توروخدا منو لایک نکنید،ممنون،رَبِّ   لا   تَذَرْنی   فَرْداً    وَ    أَنْت   خَیْرُ الْوارِثین