1874
2019
عنوان

بچمو خیلی زدم.من یه احمقم چیکار کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 1143 بازدید | 86 پست
خاك بر سرت ايشالا هر روز شوهرت بزنه تو دهنت تا حالت جا بياد

😐😐😐

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
رستای من مالک رویا های طوفان زده من از وقتی تو براورده شدی دگر هیچ ارزویی نکردم 😍😍😍بعد سه سال انتظار اومدی دخمل گلم وشدی همه وجود من وعشق بابایی خیلی دوست داریم عزیزم💓

اروم باش هممون یه جاهایی توی زندگی خسته میشیم ونباید ارزوی مرگ کنیم وبه خودمون بگیم دیوونه بشین یه اب بخور باخودت صحبت کن تو لحظه ای کنترلتو‌از دست دادی ودیگه تکرار نمیکنی

اروم باش برو بچتو بغل کن وبهش قول بده دیگه توی خونه بین خانوادتون هیچ بدرفتاری به وجود نمیاد

از من میپرسن چرا انقدر جدی هستی؟؟چرا انقدر بیحوصله وبیحالی؟؟چرا حوصله هیچیو نداری؟؟چرا مثل یه تیکه سنگی؟چرا هیچی نمیخندونتت؟؟چراانقدر مغروری؟؟.     باید بگم هر سنگی از اسمون خدا اومد خورد توسر من حالا که مقصر بودم چه نبودم هرچی بودم خداسریع تقاصشو گذاشت تو‌کاسم ولی مشکل میدونی کجا بود؟اینجابود اونایی که هرکاری باهام کردن هنوزم دارن عشقو حال میکنن. بخاطر اینه مثل یه تیکه سنگم اره من اینم یه تیکه سنگ بی احساس   کاربر ⬅️‌ @saramaman ➡️هستم☹️ترکوندنم🥺

آیا می‌دانید در هفته ۳۶ بارداری باید برای ذخیره خون بندناف نوزادتان ثبت‌نام کنید؟!

چاره ای نداری جز اینکه روی اعصاب ت کار کنی عزیزم.  هر وقت خرابکاری کرد یه نگاه به صورت معصوم ش ...

حالا جدا از بحث اسی و اینا. 

کلا قبول داری بعضی بچه ها قیافه هاشون اصلا معصوم نیست؟😐😐😐😐

فقط 22 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

عزیزم اولا تو گوگل یا اینستا ویزهای کنترل خشم گوش بده و روی خودت کار کن هر روز ایت الکرسی بخون و دائم الوضو باش خیلی ارامش میده و بعد اینکه حتمااااا قرص ب یک۳۰۰ و زینک پلاس روزی یه دونه بخور مثل اینکه یکم افسرده و تنهایی.من دخترم همسن دختر شماس بهش به چشم یه دوست و همراز نگاه میکنم سعی کن باهاشون زیادبازی کنی تا دنیای کودکانشون ارومت کنه باشوهرت روابطتونو محکم کن خودبه خود اروم میشی اصلا به جهنم که خونه کثیفه هیچ کس از یه مادر با دوتا بچه شیربه شیر انتظار تمیزی و سرزده خونش رفتن نداره 

شیخ رجبعلی خیاط:تمام نور معنوی و فیوضات که انسان از عبادات و زیارات کسب میکند با نیشی که به وسیله زبان به دیگران میزند نابود میشود.

چقدر بعضی کاربرا بد جواب میدن 

جواب من به اونا :

درسته این مادراشتباه کرده ولی ایشون دوبچه کوچیک داره خودتون رو جاش بزارید میبینید بدتر از ایشون میشید بهتر نیست بجای آروم کردنش و روحیه دادن روحیشو تضعیف نکنیم 

فقط 22 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
حالا جدا از بحث اسی و اینا.  کلا قبول داری بعضی بچه ها قیافه هاشون اصلا معصوم نیست؟😐😐😐😐

خب بعضی ها شیطون هستند ولی اونا هم بامزه آن...

نهایتاً بدجنسی توی وجودشون نیست...

حالم بد شد گفتی موهاشو کشیدی .موهای یه دختر بچه😢 دوس ندارم سرزنش و دعوا کنم .تاپیکو ترک میکنم

همیشه به خدا گفتم اگه قرار یروزی منم کنترل اعصابم از دست بدم همین یدونه بچه کافیه.دومیو نمیخام

یه بچرو با ارامش و سالم بزرگ کنم بهتره

تا دوتا خل و چل تحویل جامعه بدم

ازون بدتو خودمم دیوونه کنم

هرموقع خواستی بزنی سریع از  اون اتاق برو بیرون یا سری برو تو دستشویی یا تو حموم  یا بزن رو متکا یا یه کاغذرو مچاله کن چند بار تمرین کن 

روزا بخودت بگو بچه اس جون نداره ضعیفه خداداره نگاه میکنه بچه آه میکشه تا اون لحظه عصبانیت عذاب وجدان بگیری ک نزنیش 

بعدم خواهرمن معللللومه ک بچه میریزه خب اون تخم مرغو رو گاز 

اخه چ کاریه قبلا هم ک نریخته شانسی بوده  کارای ریسکی میدی بچه انجام بده بعدم میزنیش طفل معصوم بی گناهو 

دعوات کردم چون خودت گفتی😁 

اموزش مکالمه و گرامر از پایه با روش ابداعی خودم سریع و اسون و کم هزینه  💚💜❤💛اینم  نطر شاگردای نی نی سایتم https://www.ninisite.com/discussion/topic/3625153/کی-دوست-داره-زبان-فول-بشه-پولشم-بعداز-رضایت?postId=116182736

عزیزم خسته ای روحت خسته است و احتمالا توان جسمی ات پایین اومده. برو کمک بگیر و درمان کن خستگی روحیتو روانشناس برو عزیزم. اتفاقا معلومه مامان باحوصله و مهربونی هستی که تو کارهای خونه ک بچه علاقه داره شریک اش میکنی وقت میذاری ولی صبوری کن برو سراغ بهبود

فقط 13 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
هیچ بچه ایی کار بد نمیکنه.کاراشون بامزست اتفاقا وقتی با دید مثبت نگاه کنیم

باشه ولی کارهای بامزه رو یکی باید جمع کنه یکی که کارهای دونفرو باید جمع کنه و خورد و خوراک یه مرد خسته روهم ساپورت منه فقط یکم خسته است همین

فقط 13 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

عزیزم اگر میتونی یه روز بچه ها رو بزار خونه برو تنهایی مهمونی یا گردش بدون بچه خیلی حالت بهتر میکنه انرژی میگیری برا ادامه دادن و دلت هم تنگ میشه برا بچه ها بیشتر قدرشون میفهمی ،

بهتره اینه که کلا طلاق بگیری و تنهاشون بزاری برا همیشه هر ماه یه روز خودش کلی حالت خوب میکنه 

هیچ بچه ایی کار بد نمیکنه.کاراشون بامزست اتفاقا وقتی با دید مثبت نگاه کنیم

دقیقاً..‌ پسر دوستم دو سالش بود کاکائو دستش بود افتاده بودش روی فرش بعد برای اینکه درستش کنه رفته بود یه دستمال پیدا کرده بود حسابی دادش به خورد فرش... مگه تمیز میشد؟! 

تورابه خدا بچه رانزن یکم خودتا کنترل کن بروروانشناس‌ باهات صحبت میکنه آروم میشی اگه پول دکتررفتن را نداری بعضی ازدرمانگاها مشاوره  دارندبپرس ببین چه روزایی هست برومشکلت راحل کن فقط بچه رانزن

اگردیدی دارم باشیطان چای میخورم،حق قضاوت نداری شایددارم به راه راست هدایتش می کنم ✌
1718