1989
2019
عنوان

بچمو خیلی زدم.من یه احمقم چیکار کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 1143 بازدید | 86 پست

دیگ گذشت 

من عصبی میشم میگم بچس نمیفهمه غریزشه 

اصلاتمام اسباب ووسیله هام فداسرش وسیله هاهم گرون خریدیم هان ولی نمیتونم بخاطرتربیتشون نزارم خدشه داربشه وبگم بکن ونکن

یبارازباسنش زدم وهولش دادم کوچولو بقدری داغون بودم جیغ میزنما ولی دست بلندنمیکنم

همسرم بسیارصبوره منم یادگرفتم صبرو

نگاه کن به چهره معصومشون ادم دلش طاقت نمیاره

حالابروبالاسرشون حسابی نوازششون کن زودازیادشون میره دیگ تکرارنکن

خیلی اسیب روحی میبینن

فقط 11 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

شما روانی نیستی شما فقط کمی خسته هرررر مادر امکان داره این کارو بکنه. بیدار که شد باهم یه کیک بپزین یادتون میره

گر نگهدار من آن است که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد❤ میشه دعا کنید نی نیم سالم و سلامت دنیا بیاد؟خیلی منتظرش بودیم🍂خدا جونم بابت تمام گناه هایی که کردم و تو رو اون لحظه بالاسرم ندیدم توبه 😔 میشه برام صلوات بفرستین که خدا گناهامو ببخشه 😢🥀

آیا می‌دانید در هفته ۳۶ بارداری باید برای ذخیره خون بندناف نوزادتان ثبت‌نام کنید؟!

من هروقت میخوام بچه ای رو بزنم ب این فک میکنم ک اون از من ضعیف تره و اگه از من قوی تر بود آیا بازم میتونستم بزنمش ب این راحتی؟ یا اینکه آیا دوس دارم هردفعه ک یه اشتباه کوچیک کردم یکی از خودم قوی تر بزنه تو سرم؟

و اینگونس ک از کتک زدن منصرف میشم ت هم امتحان کن گلم شاید جواب داد

باوركن‌خودشم‌نميدونه‌چقدقشنگ‌ميخنده!♡ چشماش ک دیگ نگم براتون 😍 عطر خوب بزن، کفشاتو واکس بزن، صورتتو آب بزن، خودتو دوس داشته باش،از تو فقط یه دونه تو دنیا هس مراقب خودت باش 👑

عزيزم دوتا بچه پشت هم اوردي بدنت كم مياره بايد ويتامين بخوري و قرص اهن و كلسيم بايد به خودت برسي تا بتوني از پس بچها بر بياي كمبود اهن و ويتامين باعث عصبي شدن و افسردگي ميشه و بجاي اينكه پيشنهاد طلاق به همسرت بدي ازش كمك بخواه آخه يه ازم مگه چقد توان داره همسرت بايد تو كار خونه و بچه داري كمكت كنه تا كم نياري

عزیزم شما فقط خسته ای نیاز ب استراحت داری ،متاسفانه منم یکی دارم خیلی اذیتم کیه ک بدونه چقدر فشار رومه بعد هر کی میرسه میگه بچه بزرگ شده یکی دیگه بیار منم یه لحظه کنترلم رو از دست میدم کتک میزنم دست تنها چی کنم،الانم پسرم رو کابینت ها رو سینک ظرفشویی داره راه میره🤦🏻‍♀️

هیچی نگم بهتره حتما برو دکتر بچه هات نجات پیدا کنند

لطفاً منو تو تاپیک های قدیمی لایک نکنید🙏 ⁦چقدر سخته دوباره بفهمی راهتو اشتباه رفتی اونم ناخواسته برای آرامش دلم دعا کنید😔🙏💔

عزیزم ی تصمیم بگیر و بهش عمل کن که دیگه نزنی. بعد هم تو دوران بچگی بچه هات به تمیزی صد در صد خونه اهمیت نده بزار هم تو و هم اونا لذت ببرن. از همسرت هم کمک بگیر

دوست دارم مردم با هم مهربون باشند .از این همه خشم میترسم

عزیزم شما تقصیری نداری نگه داری از دوتا بچه کوچک  واقعا سخته حق داری اعصابت کشش نداشته باشه... ولی وقتی خواستی بزنی به این فکر کن اونا جز شما پناهی ندارن هرکاری کنی باهاشون باز موقع گریه پناه میارن به اغوشت پس سعی کن موقع عصبانیت  بری تو اتاق چند دقیقه بعد که اروم شدی بیا تو

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
رستای من مالک رویا های طوفان زده من از وقتی تو براورده شدی دگر هیچ ارزویی نکردم 😍😍😍بعد سه سال انتظار اومدی دخمل گلم وشدی همه وجود من وعشق بابایی خیلی دوست داریم عزیزم💓

عزیزم کارت خیلی بد بوده ها توجیهت نمیکنم  ولی حالا اروم باش خسته ای دوتا بچه پشت سرهم بالاخره اسون نیست تمام مدت سه سال گذشته شما یا حامله بودی یا شیر میدادی با این تغذیه ها و وضع الودگی هوا و استرسی که ماها داریم خوب دیگه فولاد که نیستی اما این حرفا وقتی روان دوتا بچه خدای نکرده نابود بشه به هیچ دردت نمیخوره دودش مستقیم کیره تو چشم خودت بچه ها اصلا خشونت والدین روفراموش نمیکنن 

پس مکمل بخور یکم خونه رو تهویه کن از همسرت روزای تعطیل بیشتر کمک بگیر عود روشن کن نیایش کن همینجور که کارهاتو میکنی بچه هارو هم بچه ببین نه ادم بزرگ بچه ها  مسیرهای عصبیشون هنوز خیلی جوون و ناکامله حرکات دست و چشمشون هماهنگ نیست برای همین هم اشیا از دستشون میفته سخت نگیر اینقدر 

ضمنا رژیم بیشتر  عصبیت میکنه فعالیت جسمیتو بیشتر کن تا سروتونین تو مغزت ترشح بشه

حال متکلم از کلامش پیداست 

خاك بر سرت ايشالا هر روز شوهرت بزنه تو دهنت تا حالت جا بياد

كرونا تموم نشده سهل انگاري نكنيم تو اين روزاداغديده نشيم و داغديده نكنيم.. تا اطلاع ثانوي از باور كردن تاپيك شما معذوريم حتي شما دوست عزيزايستادن بيجا مانع تركيدن است   شوخي كردم تاپيك دوستامو باور ميكنمب روز مادر و زن هم نزديك ميشيم از الان داريد غصه ميخوريد بعضياتون ك شوهر چيزي هم واستون ميگيره يا نه؟ يا چي واسه مادرشوهر بگيريد چشش درآد    هي با ي دل خوشي ميام اعلانات باز كنم ببينم كي ريپلاي كرده  ميام ميبينم لايك خالي زدين  
عزیرم خدا به بی اعصابا بچه نمیده.بچه ها نمیزارن اعصاب بمونه

بچه اگ قرار بود اندازه مادر پدر بفهمه ک از همون اول سن بالا ب دنیا میومد،چ خوبه ک دلتونو بذارین جای دل خانمایی مث من ک در حسرت ی صدای بچه تو خونشونن،اون وقت میتونستین خودتونو کنترل کنین

انقد بي اعصاب هستي اولي رو اوردي دومي رو ديگه برا چي مسابقه ك نبود

كرونا تموم نشده سهل انگاري نكنيم تو اين روزاداغديده نشيم و داغديده نكنيم.. تا اطلاع ثانوي از باور كردن تاپيك شما معذوريم حتي شما دوست عزيزايستادن بيجا مانع تركيدن است   شوخي كردم تاپيك دوستامو باور ميكنمب روز مادر و زن هم نزديك ميشيم از الان داريد غصه ميخوريد بعضياتون ك شوهر چيزي هم واستون ميگيره يا نه؟ يا چي واسه مادرشوهر بگيريد چشش درآد    هي با ي دل خوشي ميام اعلانات باز كنم ببينم كي ريپلاي كرده  ميام ميبينم لايك خالي زدين  

بچه۲/۵ساله چیزی نمی‌فهمه آخه؟؟؟🥺😔اون حتی نفهمیده چرا زدیش😔بیدار هم بشه یادش نمیاد کتک خورده ، بمیرم براش😞

دخترتو بجام دوتا ماچش کن ، پسرتو هم یدونه ماچش کن 😘😘😘😘

دلبرمومش‍🖤‍کی هست‍❤️‍‍م/💕/ ۲۰سالمه‍🌼متأهل‍💍‍‍ومتعهدهستم🌺همسرم‍ رو عاشقانه‍ دوست‍ دارم❤️ عاشق‍ بچه‍ و دختربچه‍ هستم‍😍 تازه عروس تشریف دارم‍👰💖 کرانچی خورِ سایتم‍🤞تیکه‍ کلامم= خاک عالم 😐😂. ... هنوزم ک هنوزه گاهی ی خوردنی ک میخرم می‌خوام براش ببرم اما یهو یادم میاد ک دیگه نیستش خیلی وقته نیستش😔💔آخه چطور بعد از اینهمه سال بازم فراموش میکنم که نیستش؟#داداشم... دلبر اما افسرده...!🖤

ببین عادیه بچه هات دوتا کوچولو هستن و حق داری عصبانی بشی ولی نزن چون بچه ها یادشون میمونه وقتی خواستی بزنی برو تو اتاق خودتو نیشگون بگیر بگو من حق ندارم بزنم وقتی آروم شدی بیا بیرون بجای زدن در آغوش بگیر و بهش بگو اینکارو دیگه دیگه تکرار نکنه اونم با آرامش که گوشبده واگرنه اگه با عصبانیت بگی اصلا گوشکه نمیکنه هیچ بدترممیکنن

فقط 22 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

شاید اینو بهت بگم دیگه اینکارر نکنی

ببین

کتک زدن ینی تجاوز،جنسی به بچه.

دقیقا ب همون اندازه بهش اسیب میزنی

بقول دکتر هلاکویی ببخشید ببخشید اینو میگم خواهش،میکنم انقدر به بچه هاتون تجاوز جنسی نکنید.😔🙏

1718