2410
2553

تعبیر موشک مادرشوهرته مکان جنگ خونه مادرشوهر ته 🤣🤣🤣🤣🤣🤣

دختر قشنگم پسر پهلونم مامان عاشقانه دوستون داره ای کاش همیشه بچه بودید آخه هرچی بزرگتر بشین فاصله ما از هم بیشتر میشه من خستگی الان به جون میخرم فقط این روزا زود تموم نشن همیشه برقرار باشین منتظر یه نی نی باشین به زودی 😍💋

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720

خب‌دعوا‌توی‌‌خواب‌اشتی‌کردنه‌حالا‌کیابودن‌‌چون‌داشتن‌بهمون‌خ.بی‌می‌کردن

بِحَقِّ الْحُسَیْن                                                            ‌‌                           اللّهمَّ عَجِّلْ لِوَلِیِّکَ.الْفَرَجْ                                                 🖤🖤🖤🖤                                                                       دعای من در              روضه ی                                                                       ابا عبدالله الحسین علیه السّلام                                                                   فقط ظهور امام زمانم
تو نمک خوابیدی دیشب؟

🤣🤣🤣🤣🤣🤦‍♀️🤦‍♀️

دختر قشنگم پسر پهلونم مامان عاشقانه دوستون داره ای کاش همیشه بچه بودید آخه هرچی بزرگتر بشین فاصله ما از هم بیشتر میشه من خستگی الان به جون میخرم فقط این روزا زود تموم نشن همیشه برقرار باشین منتظر یه نی نی باشین به زودی 😍💋
2714
تمام چیزایی ک گفتی شامل من نمیشه نه پایتخت میبینم، نه به جنگ‌ فکر میکنم و نه اینکه بعد اذان این خوا ...

خواب اول شب هم تعبیر نداره خواب هنگام اذان صبح تعبیر داره و اینکه تعبیر این خواب جنگ حتما حتما که خود جنگ نمی شه باید بری تعبیرش و پیدا کنی خوب تعبیر کن انشاالله که خیره خدا نکنه جنگ بشه جنگ خیلی بده 

تو رو جون هرکی دوست دارید با دیدن این همه بدبختی بچه نیاریدد💔 اینو بخون 🖤و یک دقیقه روش فکر کن اگه الان بچه دارید یا باردارید امیدوارم بهترین و آزادانه ترین زندگیو براش بسازید🍃 داشتم به خدای رنگین کمون عادت میکردم که بارون اومد و یادم داد....💔🥀بچه ها نخندینا...