1874
2019

برو بخواب خواهر من فکر و خیالم نکن

همیشه حرف هایی هست برای نگفتن ؛ حرف های بی تاب و بی قرار که سر به ابتذال گفتن فرود نمی آورند ... ارزش انسان به اندازه ی حرف هایی است که برای نگفتن دارد.🌹

آموزشگاه آنلاین زبان انگلیسی

بهترین آموزشگاه آنلاین انگلیسی را رایگان آزمایش کنید.

آموزش تخصصی کودکان 3 تا 18 ساله.  تضمینی و کم هزینه.

2033
هیچی ترامپ حمله میکنه    

رفت خداروشکر

همیشه حرف هایی هست برای نگفتن ؛ حرف های بی تاب و بی قرار که سر به ابتذال گفتن فرود نمی آورند ... ارزش انسان به اندازه ی حرف هایی است که برای نگفتن دارد.🌹

عزیزم منم از این خوابت زیاد دیدم شاید ار تاثیرات سریال پایتخت یا تو به این چیزا فکر می کردی ترسیدی خواب دیدی و خواب بعد اذان صبح هم تعبیرش باطله 

کاربر نی نی سایت(با کاربر انتقام هستم)  من اعصاب ندارم لایک کنی نفرییین ات می کنم آه ام می گیرتت 😑😒  چرا می زنی 😳..................................برو کنار اعصاب ندارم بذار رد شم 😑😑😑هر کی بیاد از روش میرم راه رو باز کنید 🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️.............‌...................................................😑😑
هیچی ترامپ حمله میکنه    

ترامپ رف ک

‌نـ❌ـ با كسـ👤ـے بحثـ😌ـ كن و نـ❌ـ از كسـ👤ـے انتقاد كن.هر كـ👥ـےهرچے گفتـ🗣ـ بگـ😊ـو حقـ💎ـ با شماستـ👎🏻ـ و خودتـ🙆🏼ـ را خلاصـ⛓ـ كن
عزیزم منم از این خوابت زیاد دیدم شاید ار تاثیرات سریال پایتخت یا تو به این چیزا فکر می کردی ترسیدی خ ...

تمام چیزایی ک گفتی شامل من نمیشه

نه پایتخت میبینم، نه به جنگ‌ فکر میکنم و نه اینکه بعد اذان این خوابو دیدم😂

تمام چیزایی ک گفتی شامل من نمیشه نه پایتخت میبینم، نه به جنگ‌ فکر میکنم و نه اینکه بعد اذان این خوا ...

خیره

خوابه دیگ تواونجاهم جنگ میشه صلح میشه توافق هسته ای میشه

😅😂

فقط 10 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

خب‌دعوا‌توی‌‌خواب‌اشتی‌کردنه‌حالا‌کیابودن‌‌چون‌داشتن‌بهمون‌خ.بی‌می‌کردن

‌عمه‌جان‌ درده‌ درمان‌ گلیبدی‌         سوگیلیم‌‌خسته‌یولدان‌گلیبدی       گوزیاشیلان‌گلاب‌حاضرایله       لبلرینده‌بابام‌قان‌‌گلیبدی     سن قیلینجا بی بی شب نمازین     قوریووم‌من بوغازین یاراسین        قوی اوپیم  خیزران  یاره سیندن عشقیمین قاندیریم امتیازین  کاروانلار بابامی یوروبلار   عمه مین قلبینه اود ویروبلار    الله الله شل اولسون او ال کی بوباشین انلینا داش ووروبلار
1718