1874
1993

آیا می‌دانید در هفته ۳۶ بارداری باید برای ذخیره خون بندناف نوزادتان ثبت‌نام کنید؟!

هیچی

ترامپ حمله میکنه

مادر از وقتی تو رفتی شادی به تقویمم برنگشت 💚❤️به جای انگلیسی و آلمانی و فرانسه، برید زبون آدم زبون نفهم یاد بگیریددرسته سخت تره ولی این روزا کاربردی تره … جواب ابلهان خاموشیست، عقده ی پربازدید شدن ندارم، حوصله ی بچه مدرسه ای هایی که باید سر شاد باشن رو ندارم 😏برای عکس گذاشتن در سایت شما نیاز به یک لپ تاپ یا دسکتاپ دارید، سپس عکس موردنظر را از گوگل یا سایتهای دیگر یافته و با موس بکشید داخل کادر ارسال نظر. به همین سادگی📸یک روز بر گونه ی این مملکت  یک بوسه، و بالای سرش یک یادداشت میگذارم و می روم؛ "آنچنان زیبا خوابیده ای که دلم نیامد بیدارت کنم..."
2014

عزیزم منم از این خوابت زیاد دیدم شاید ار تاثیرات سریال پایتخت یا تو به این چیزا فکر می کردی ترسیدی خواب دیدی و خواب بعد اذان صبح هم تعبیرش باطله 

(عضو اکیپ فیلسوفان نی نی سایت 😂😎)چرا می زنی 😳..................................برو کنار اعصاب ندارم بذار رد شم 😑😑😑هر کی بیاد از روش میرم راه رو باز کنید 🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️.............‌...................................................😑😑
هیچی ترامپ حمله میکنه    

ترامپ رف ک

‌نـ❌ـ با كسـ👤ـے بحثـ😌ـ كن و نـ❌ـ از كسـ👤ـے انتقاد كن.هر كـ👥ـےهرچے گفتـ🗣ـ بگـ😊ـو حقـ💎ـ با شماستـ👎🏻ـ و خودتـ🙆🏼ـ را خلاصـ⛓ـ كن
2011
رفت خداروشکر

یهو دیدی تنهایی حمله کرد خخخ

مادر از وقتی تو رفتی شادی به تقویمم برنگشت 💚❤️به جای انگلیسی و آلمانی و فرانسه، برید زبون آدم زبون نفهم یاد بگیریددرسته سخت تره ولی این روزا کاربردی تره … جواب ابلهان خاموشیست، عقده ی پربازدید شدن ندارم، حوصله ی بچه مدرسه ای هایی که باید سر شاد باشن رو ندارم 😏برای عکس گذاشتن در سایت شما نیاز به یک لپ تاپ یا دسکتاپ دارید، سپس عکس موردنظر را از گوگل یا سایتهای دیگر یافته و با موس بکشید داخل کادر ارسال نظر. به همین سادگی📸یک روز بر گونه ی این مملکت  یک بوسه، و بالای سرش یک یادداشت میگذارم و می روم؛ "آنچنان زیبا خوابیده ای که دلم نیامد بیدارت کنم..."
عزیزم منم از این خوابت زیاد دیدم شاید ار تاثیرات سریال پایتخت یا تو به این چیزا فکر می کردی ترسیدی خ ...

تمام چیزایی ک گفتی شامل من نمیشه

نه پایتخت میبینم، نه به جنگ‌ فکر میکنم و نه اینکه بعد اذان این خوابو دیدم😂

ترامپ رف ک

بابا شوخیه

تمام چیزایی ک گفتی شامل من نمیشه نه پایتخت میبینم، نه به جنگ‌ فکر میکنم و نه اینکه بعد اذان این خوا ...

خیره

خوابه دیگ تواونجاهم جنگ میشه صلح میشه توافق هسته ای میشه

😅😂

فقط 17 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

خب‌دعوا‌توی‌‌خواب‌اشتی‌کردنه‌حالا‌کیابودن‌‌چون‌داشتن‌بهمون‌خ.بی‌می‌کردن

‌عمه‌جان‌ درده‌ درمان‌ گلیبدی‌         سوگیلیم‌‌خسته‌یولدان‌گلیبدی       گوزیاشیلان‌گلاب‌حاضرایله       لبلرینده‌بابام‌قان‌‌گلیبدی     سن قیلینجا بی بی شب نمازین     قوریووم‌من بوغازین یاراسین        قوی اوپیم  خیزران  یاره سیندن عشقیمین قاندیریم امتیازین  کاروانلار بابامی یوروبلار   عمه مین قلبینه اود ویروبلار    الله الله شل اولسون او ال کی بوباشین انلینا داش ووروبلار