2726
عنوان

ازمایش بتادادم😍😍😍

| مشاهده متن کامل بحث + 439 بازدید | 63 پست
سلامت باشی عزیز دلممممم ۲ماه🙈 نه هییییچی فقط اسید فولیک وکلسیم منیزیم خوردم همین

پس خداراشکر زیاد اقدام نبودی. انشاالله سالم بیاد بغلت گلم

خدایا میشه بغلمو با دستات پرکنی؟ ❤️آخه میگن دستای خدا مثل نوزاد تازه متولدشدس🙏🥰

اسی کجا باید برم منم ازمایش بتا بدم؟؟؟؟چجوریه کلا

دوستان گلم من دوتا تخمدانام پلی کیستیک بود بی بی زدم مثبت شد و باردار شدم و راه های درمانشو میگم بهتون.....اول از همه رژیم غذایی بگیرید بهترین رژیم کالری شماری و ورزش حتما بکنید ورزشای leap fitness group رو توی گوگل پلی دانلود کنید و ورزش کنید من دارویی نخوردم فقط ناشتا عسل و سیاه دونه خوردم بعدش ویتاگونس میخوردم ی کف دست کلم بروکلی میخوردم پیاز درمانی ماه اول رژیم انجام دادم...گرمیجات خیلی خوردم با گوشت گاو و شکر و قند وتنقلات کارخونه ای خدافظی کردم..شیر و محصولات لبنی اصلا براتون خوب نیست...مرغو و ماهی و برنجو کمتر بخورید خرما و انجیر خشک و مویز و تخمه کدوحلوایی شلغم و سیب موز اینا رو بخورید کیسه اب گرم روی تخمداناتون بزارید روغن سیاه دونه هم بزنید ب شکمتون من دوماه انجام دادم و نتیجه داد رفقا😘😘(من درمورد مشکلات تیروئیدی اطلاعاتی ندارم اما کلم و شلغم فک کنم برای عزیزایی ک هم پلی کیستیک هم تیروئید دارن مضره )

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
مبارک باشه به سلامتی انشالله♥💕🌹 لطفا با حال خوبت دعا کن مادرشوهرم راضی بشه ما به زودی مستقل بشیم. ...

ممنون قشنگم ... منم دقیقا مثل خودتم پیش مادرشوهرمم وراضی نیس جدا زندگی کنیم 

ان شاالله که هر دو راضی شن 

برای شفای بابام ازتون خواستم صلوات بفرستین 😔😔یادتونه الان باید بگم برای شادی روحش صلوات بفرستین .... ای زبونم لال میشد اینو نمیخواستم هیچوقت ...بابام رفتی و منو تو ۳۰سالگی یتیم کردی بابا ...😭😭😭😭                    خداروهزارمرتبه شکر ۲بهمن ۹۹متوجه شدم که تو دلی دارم ❤❤❤خدایا خودت مواظبش باش.دختر گلی مهرسا خانوم ۲۷شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۲ظهر به دنیا اومد با وزن ۳۴۰۰🤩🥰
اسی کجا باید برم منم ازمایش بتا بدم؟؟؟؟چجوریه کلا

من رفتم کلینیک پزشک عمومی گفتم برام آز بتا نوشت ... ۱ساعت بعد هم جوابشو دادن

برای شفای بابام ازتون خواستم صلوات بفرستین 😔😔یادتونه الان باید بگم برای شادی روحش صلوات بفرستین .... ای زبونم لال میشد اینو نمیخواستم هیچوقت ...بابام رفتی و منو تو ۳۰سالگی یتیم کردی بابا ...😭😭😭😭                    خداروهزارمرتبه شکر ۲بهمن ۹۹متوجه شدم که تو دلی دارم ❤❤❤خدایا خودت مواظبش باش.دختر گلی مهرسا خانوم ۲۷شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۲ظهر به دنیا اومد با وزن ۳۴۰۰🤩🥰
پس خداراشکر زیاد اقدام نبودی. انشاالله سالم بیاد بغلت گلم

ممنون عزیزم 

اره خداروشکر الحمدلله

مبارک باشه خانمی منم باید ۶ بهمن پری بیاد هنوز بی بی چک نزدم .علائم چی بود؟

از دوشنبه زیر دلم سمت چپ سفت میشه درد میکنه تیر میکشه 

پاهام سنگین شدن کمردرد دارم .سینه هام بدجور سنگین شدن انگار زخمن نمیتونم دست بزنم بهشون 

2706