2726
عنوان

ازمایش بتادادم😍😍😍

| مشاهده متن کامل بحث + 439 بازدید | 63 پست
فدایت مهربون 😍😘بله همون دیروز صبح زدم بعد رفتم ازمایش

پس مبارررکه گلمممم اول صبحی خبر خوب شنیدم♥️چن وقت اقدام بودی عزیزم؟ داروی خاصی هم مصرف کردی

خدایا میشه بغلمو با دستات پرکنی؟ ❤️آخه میگن دستای خدا مثل نوزاد تازه متولدشدس🙏🥰
ممنون عزیزمممم  من اول بیبی چک زدم هاله داشت بعد رفتم ازمایش

میدونم عزیزم آخه اکثرا میگن تو این ماه تخمک گذاری کردن معلوم شده .

خسته شدم از بی بی چک منفی

توکلت علی الله

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

میدونم عزیزم آخه اکثرا میگن تو این ماه تخمک گذاری کردن معلوم شده . خسته شدم از بی بی چک منفی

من برنامه پریود من داشتم از گوگل پلی دانلود کردم عکس سه گل صورتیه قشنگ زمان تخمک گذاریتو نشون میده من بااون اقدام کردم

همه کسم دخترم❤
2728
اهان اوکی‌گلم برامنم دعا کن این ماه باردار بشم

ان شاالله

برای شفای بابام ازتون خواستم صلوات بفرستین 😔😔یادتونه الان باید بگم برای شادی روحش صلوات بفرستین .... ای زبونم لال میشد اینو نمیخواستم هیچوقت ...بابام رفتی و منو تو ۳۰سالگی یتیم کردی بابا ...😭😭😭😭                    خداروهزارمرتبه شکر ۲بهمن ۹۹متوجه شدم که تو دلی دارم ❤❤❤خدایا خودت مواظبش باش.دختر گلی مهرسا خانوم ۲۷شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۲ظهر به دنیا اومد با وزن ۳۴۰۰🤩🥰
میدونم عزیزم آخه اکثرا میگن تو این ماه تخمک گذاری کردن معلوم شده . خسته شدم از بی بی چک منفی

عزیزم دارو میخورن با امپول میزنن دیگه مطمئنا ک تخمک گذاری رو داشتن

به زودی در این مکان تیکر بارداری نصب میگردد🤩💞 خیلی وقته از این امضا می گذره خدایا تنها امیدم دامنم رو سبز کن...عاشق همسرم و زندگیم هستم🤩❤️
انشاالله که می‌ره بالا مبارک باشه عزیزم. سلامت باشه نینی ت🌹

با دعای دوستان ان شاالله 😍

برای شفای بابام ازتون خواستم صلوات بفرستین 😔😔یادتونه الان باید بگم برای شادی روحش صلوات بفرستین .... ای زبونم لال میشد اینو نمیخواستم هیچوقت ...بابام رفتی و منو تو ۳۰سالگی یتیم کردی بابا ...😭😭😭😭                    خداروهزارمرتبه شکر ۲بهمن ۹۹متوجه شدم که تو دلی دارم ❤❤❤خدایا خودت مواظبش باش.دختر گلی مهرسا خانوم ۲۷شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۲ظهر به دنیا اومد با وزن ۳۴۰۰🤩🥰

مبارک باشه به سلامتی انشالله♥💕🌹

لطفا با حال خوبت دعا کن مادرشوهرم راضی بشه ما به زودی مستقل بشیم...

اللهم عجل لولیک الفرج الهی آمین.برای سلامتی و تعجیل در ظهور مهدی فاطمه یه صلوات محمدی پسند بفرست اقارو خوشحال کن تا آقا تو نمازش دعات کنه چی از این بهتر😍🤲🏼 خدا جونم نمیدونم چطور شکرت کنم به خاطر این همه نعمت هایی که به من دادی🤲🏼 
پس مبارررکه گلمممم اول صبحی خبر خوب شنیدم♥️چن وقت اقدام بودی عزیزم؟ داروی خاصی هم مصرف کردی

سلامت باشی عزیز دلممممم

۲ماه🙈

نه هییییچی فقط اسید فولیک وکلسیم منیزیم خوردم همین

من روز موعد 16 بود شاید دوقلو باشه برا شما😅😅😅😅 مبارکه عزیزم

وای خدا یعنی میشه😍😍😍

فقط سالم باشه

2706