1874
2019
عنوان

ازمایش بتادادم😍😍😍

| مشاهده متن کامل بحث + 423 بازدید | 63 پست
میدونم عزیزم آخه اکثرا میگن تو این ماه تخمک گذاری کردن معلوم شده . خسته شدم از بی بی چک منفی

عزیزم دارو میخورن با امپول میزنن دیگه مطمئنا ک تخمک گذاری رو داشتن

به زودی در این مکان تیکر بارداری نصب میگردد🤩💞
انشاالله که می‌ره بالا مبارک باشه عزیزم. سلامت باشه نینی ت🌹

با دعای دوستان ان شاالله 😍

فقط 24 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برای خونه دار شدنم یه صلوات میفرستی ممنون😘😘سال۹۶ازدواج کردم ..دعا کنید برامون هر چه زودتر مستقل بشیم بتونیم ان شاالله خونه بخریم.. عاشق بچم😍😍خداروهزارمرتبه شکر ۲بهمن ۹۹متوجه شدم که تو دلی دارم ❤❤❤خدایا خودت مواظبش باش
2033

مبارک باشه به سلامتی انشالله♥💕🌹

لطفا با حال خوبت دعا کن مادرشوهرم راضی بشه ما به زودی مستقل بشیم...

خدایا شکرت به خاطر داده ها و نداده هات. میشه برای ظهور امام زمانمون و مستقل شدن ما از مادرشوهرم یه صلوات مهمونم کنی؟ اجرت با خود خدا... این موضوع خیلی سخته که آرزوی من واسه خیلی از آدما، آرزو نیست، روزمرگـیه...
پس مبارررکه گلمممم اول صبحی خبر خوب شنیدم♥️چن وقت اقدام بودی عزیزم؟ داروی خاصی هم مصرف کردی

سلامت باشی عزیز دلممممم

۲ماه🙈

نه هییییچی فقط اسید فولیک وکلسیم منیزیم خوردم همین

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برای خونه دار شدنم یه صلوات میفرستی ممنون😘😘سال۹۶ازدواج کردم ..دعا کنید برامون هر چه زودتر مستقل بشیم بتونیم ان شاالله خونه بخریم.. عاشق بچم😍😍خداروهزارمرتبه شکر ۲بهمن ۹۹متوجه شدم که تو دلی دارم ❤❤❤خدایا خودت مواظبش باش
من روز موعد 16 بود شاید دوقلو باشه برا شما😅😅😅😅 مبارکه عزیزم

وای خدا یعنی میشه😍😍😍

فقط سالم باشه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
سلامت باشی عزیز دلممممم ۲ماه🙈 نه هییییچی فقط اسید فولیک وکلسیم منیزیم خوردم همین

پس خداراشکر زیاد اقدام نبودی. انشاالله سالم بیاد بغلت گلم

خدایا هر چی تو بگی❤️همه چیو سپردم به خودت🤲هر چی مصلحت میبینی برام رقم بزن تو دانا و توانایی🤲🤩🤩

اسی کجا باید برم منم ازمایش بتا بدم؟؟؟؟چجوریه کلا

فقط 23 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دوستان گلم من دوتا تخمدانام پلی کیستیک بود بی بی زدم مثبت شد و باردار شدم و راه های درمانشو میگم بهتون.....اول از همه رژیم غذایی بگیرید بهترین رژیم کالری شماری و ورزش حتما بکنید ورزشای leap fitness group رو توی گوگل پلی دانلود کنید و ورزش کنید من دارویی نخوردم فقط ناشتا عسل و سیاه دونه خوردم بعدش ویتاگونس میخوردم ی کف دست کلم بروکلی میخوردم پیاز درمانی ماه اول رژیم انجام دادم...گرمیجات خیلی خوردم با گوشت گاو و شکر و قند وتنقلات کارخونه ای خدافظی کردم..شیر و محصولات لبنی اصلا براتون خوب نیست...مرغو و ماهی و برنجو کمتر بخورید خرما و انجیر خشک و مویز و تخمه کدوحلوایی شلغم و سیب موز اینا رو بخورید کیسه اب گرم روی تخمداناتون بزارید روغن سیاه دونه هم بزنید ب شکمتون من دوماه انجام دادم و نتیجه داد رفقا😘😘(من درمورد مشکلات تیروئیدی اطلاعاتی ندارم اما کلم و شلغم فک کنم برای عزیزایی ک هم پلی کیستیک هم تیروئید دارن مضره )
مبارک باشه به سلامتی انشالله♥💕🌹 لطفا با حال خوبت دعا کن مادرشوهرم راضی بشه ما به زودی مستقل بشیم. ...

ممنون قشنگم ... منم دقیقا مثل خودتم پیش مادرشوهرمم وراضی نیس جدا زندگی کنیم 

ان شاالله که هر دو راضی شن 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نوشته ردیاب پریود یه گل صورتی بزرگ داره اون؟

هرکدومو دانلود کردی دانلود کن مال من عکسش یه گل صورتی بزرگ بود فک کنم همونه چون من حذفش کردم دیگ

فقط 6 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
منـــو عشقم شمـــا همه sh&k
اسی کجا باید برم منم ازمایش بتا بدم؟؟؟؟چجوریه کلا

من رفتم کلینیک پزشک عمومی گفتم برام آز بتا نوشت ... ۱ساعت بعد هم جوابشو دادن

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پس خداراشکر زیاد اقدام نبودی. انشاالله سالم بیاد بغلت گلم

ممنون عزیزم 

اره خداروشکر الحمدلله

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1718