1874
1993
عنوان

خانمهای تحصیل کرده لطفا بیاین

269 بازدید | 36 پست

من متاهلم دو تا هم بچه دارم ۲۵ سالمه پسرم هشت دخترم شیش سالشه .پیش دانشگاهی ندارم میخوام دانشگاه علمی کاربردی برم به نظرتون چه رشته ای بردارم ریاضیم هم ضعیفه.اینو بگم یک ونیم ساعت راه تا دانشگاه ارزش داره ؟

رشته هاي ك داره بگو تا بگم

تا اطلاع ثانوي از باور كردن تاپيك شما معذوريم حتي شما دوست عزيزايستادن بيجا مانع تركيدن است   شوخي كردم تاپيك دوستامو باور ميكنم دو سه روز حوصله ندارم فعلا خروج ميزنم نيام اينجا رمزم يادم نيست   مراقب خودتون باشيد برميگردم جايي نريد ب روز مادر و زن هم نزديك ميشيم از الان داريد غصه ميخوريد بعضياتون ك شوهر چيزي هم واستون ميگيره يا نه؟ يا چي واسه مادرشوهر بگيريد چشش درآد    هي با ي دل خوشي ميام اعلانات باز كنم ببينم كي ريپلاي كرده  ميام ميبينم لايك خالي زدين  

آیا می‌دانید در هفته ۳۶ بارداری باید برای ذخیره خون بندناف نوزادتان ثبت‌نام کنید؟!

یه شهر دیگه ست؟

مدیکال استیودنت که میگن منم 😜... جدیدا به نوروسرجری علاقه مند شدم :))) دعا کنید تا آخر اینترنی ازش متنفر بشم چون اگه عاشقش بشم دیگه نمیتونم ازش دست بکشم زندگیم میره رو هوا اگه تخصص نورو بخونم
2023

بنظرم پیام نور بری بهتره

مدیکال استیودنت که میگن منم 😜... جدیدا به نوروسرجری علاقه مند شدم :))) دعا کنید تا آخر اینترنی ازش متنفر بشم چون اگه عاشقش بشم دیگه نمیتونم ازش دست بکشم زندگیم میره رو هوا اگه تخصص نورو بخونم
2011

همینو بگم که درس خوندن هم خیلی خوبه هم با وجود بچه ها برات سخت میشه که باید تحمل کنی ولی حالا که تصمیم گرفتی به درس خوندن یه رشته ای بخون که به کارت بیاد برا تربیت بچه هات و بعدا اگه خواستی بری سرکار .

دانشگاه نزدیک تنوع نداره رشته هاش .ای تی .مدیریت بازرگانی. مدیریت کسب وکار ‌

آی تی سخته 

مدیریت کسب و کار و بازرگانی خوبه

الهی! بیزارم از طاعتی که مرا به عجب آورد. مبارک معصیتی که مرا به عذر آورد. خواجه عبدالله انصاری
2006
2022