1874
1993
عنوان

شوخی های اذیت کننده شوهر😑

1435 بازدید | 49 پست

سلام..

خانما،شوهرم چند وقتیه شوخی های فیزیکی میکنه و خیلی هم درد داره مثلا یهو مشت میزنه..

بهش گفتم نکن خطرناکه یوقت خدایی نکرده اتفاقی میفته ولی گوش نمیده..

میشه یه شوخی یاد بدید که درد داشته باشه تا درک کنه و دیگه تکرار نکنه؟

زمانی فهمیدم ناباروری معنی نداره که بعد از چند سال ناباروری با پیج فاطیماه جون اشنا شدم و تازه فهمیدم میشه خیلی راحت باردار شد

اینم ادرس پیجشه خودتون برید ببینید

1992

اول صبی شوخی دردناکم نمیاد 

مادر از وقتی تو رفتی شادی به تقویمم برنگشت 💚❤️به جای انگلیسی و آلمانی و فرانسه، برید زبون آدم زبون نفهم یاد بگیریددرسته سخت تره ولی این روزا کاربردی تره … جواب ابلهان خاموشیست، عقده ی پربازدید شدن ندارم، حوصله ی بچه مدرسه ای هایی که باید سر شاد باشن رو ندارم 😏برای عکس گذاشتن در سایت شما نیاز به یک لپ تاپ یا دسکتاپ دارید، سپس عکس موردنظر را از گوگل یا سایتهای دیگر یافته و با موس بکشید داخل کادر ارسال نظر. به همین سادگی📸یک روز بر گونه ی این مملکت  یک بوسه، و بالای سرش یک یادداشت میگذارم و می روم؛ "آنچنان زیبا خوابیده ای که دلم نیامد بیدارت کنم..."

زانوتو با زیر شکمش آشناکن🐴

فعلا هستم         هر لحظه ممکنه لغو کاربری بزنم اگه ندیدمتون خداحافظ  🔫🐴🐴 خب خب پیتیکو هم بدستور نی نی یار ممنوع شد   کم کم دیگه باید جمع کنم برم دیگه فایده نداره  به نی نی یار میگم چرا ترکوندینم میگه واسه گذاشتن ایموجی خنده    (ر.ک به تنها تاپیکم صفحه ۳  )  شما تو تاپیکای انفجاری صدام کنید من قول میدم با گریه بیام پیتیکووووحححححههههه😍😍😍🐎🐎🐎 
2011