2733
2734

سلام تازه از سرما خوردگی اینا راحت شد دخترم ک دوباره اسهال شده با دل پاکتون دعا کنید خوب بشه وگرنه باید ببرم بیمارستان تیکه تیکه اش میکنن هنوز دوماهش هم‌نشده اگ راهکاری هم دارید بگید شیر خودمو میدم مممون

9/9/99بهترین اتفاق زندگیم افتاد....😍😍❤❤خداایا مواظب هدیه قشنگی  که دادی باش خدا جونم همیشه همه جا بیادتم خیلی دوستت دارم شاکرررررتم❤❤

🕋بسم الله الرحمن الرحيم🕋

🌹ختم ٤٠روزه زيارت عاشورا به نیابت از شهیدان محمد رضا فیروزی مقام وعبدالرضا فیروزی مقام به امام حسین(ع) و یارانش🌹

١💐مریم خانم

٢💐شهلا خانم

٣💐زینب خانم

٤💐مرضیه خانم

٥💐سمیه خانم

٦🌸ملیحه خانم

٧🌸مهسا خانم

٨🌸زینب خانم

٩🌸خانم محمدی

١٠🌸الهه خانوم

١١🌹

١٢🌹

۱۳🌹

١٤🌹

١٥🌹

١٦🌺

١٧🌺

١٨🌺

١٩🌺

٢٠🌺

٢١🌼

٢٢🌼

٢٣🌼

٢٤🌼

٢٥🌼

٢٦🌾

٢٧🌾

٢٨🌾

٢٩🌾

٣٠🌾

٣١🌿

٣٢🌿

٣٣🌿

٣٤🌿

٣٥🌿

٣٦🎄

٣٧🎄

٣٨🎄

٣٩🎄

٤٠🎄

💐زمان شروع : پس از تکمیل لیست اعلام میگردد.

🌸انشالله همه عزیزان حاجت روا بشند التماس دعا🌸

لینک گروه

https://chat.whatsapp.com/KON6Uji84jp4aX9jlUJMNR

انشاالله خوب میشه 

الهم صل علی محمدوآل محمد

ازاین قطره های دایمتیکون اینامیدی؟خارجیش

فکرکنم خوب باشه

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
انشاالله خوب میشه  الهم صل علی محمدوآل محمد ازاین قطره های دایمتیکون اینامیدی؟خارجیش فکرکنم ...

فعلا نه همون پدی لاکت و زینک دکترر داده و یسری دارو کیدی لاکت

9/9/99بهترین اتفاق زندگیم افتاد....😍😍❤❤خداایا مواظب هدیه قشنگی  که دادی باش خدا جونم همیشه همه جا بیادتم خیلی دوستت دارم شاکرررررتم❤❤
برای سرماخوردگیش آنتی بیوتیک میدادی؟

اره 

مطمئنی اسهاله  چند بار روزانه پی پی میکنه

از استفراق شروع شد بردم‌دکتر گفت ویروسی شده استفراقش قطع شد و اسهال شد از امروز بیشتر شده از ساعت ۶ تا الان ۳ بار اسهال شده 

اره 

اگر بلافاصله بعد آنتی بیوتیک مدفوعش شل شده ممکنه به خاطر اینم باشه. تجربه شخصیم هست تو سه ماهگی دخترم. البته شما حتماً ببر دکتر بررسی بکنه

آنتن‌هایی که هست صداها را از ریشه‌های درخت که در آب جوش بگذارند صدای هیاهو هست.
خب ببرش پیش یه دکتر متخصص خیلی خوب نگران نباش خوب میشه تا بزرگ شه انقدر اسهال و یبوست میشن بچه ها ک ...

بردم‌گفت ویروسه همه بچه ها گرفته بودن استفراق یروز کرد دیگه قطع شد الان اسهاال شده از ساعت ۶ تا الان ۳ بار 

یه شیر خشکای مخصوصی هست دکترا میدن نداده بهت؟

نه گلم نداد

2706