2726
عنوان

دیوارای خونه ها کاغذی شدن بنظرم

354 بازدید | 33 پست

همش تاپیک از صدای همسایه میزنن 

بنظرم قدیما این چیزا نبود از بس دیوارا ضخیم بود

من که همه اتفاقات خونه بغلی رو میشنوم تک تک مهموناشونو میشناسم حتی میدونم دختر همسایه بغلی عقده و چه موقعا با شوهرش تنها میشه چون سر و صداهاشونو میشنوم: |

دنیا جای خوبی میشه   وقتی آدم های فهمیده کار بد دیگران رو تذکر بدن.اگر عمقی نگاه کنیم میبینیم مقصر این همه ظلم و بدبختی و فقر و جنگ فقط آدم بد ها نیستن بلکه اتفاقا آدم خوب هایی که بدی رو دیدن و سکوت کردن باعث و بانی اصلی مشکلات دنیا هستن. بیاید از این به بعد خودمونو مسئول تر بدونیم و با ایمان پیدا کردن به نقش خودمون توی زیبا شدن دنیا و با تلاش خودمون اوضاع رو بهتر کنیم.                   سکوت در برابر ظالمان، مشارکت با آنان است.(آیه ۱۶۵ سوره اعراف)                                                             امام جواد(ع):هر کار زشتی را تحسین و تأیید کند،در آن کار شریک است.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

🤣

والا خیلی مسخرس

دنیا جای خوبی میشه   وقتی آدم های فهمیده کار بد دیگران رو تذکر بدن.اگر عمقی نگاه کنیم میبینیم مقصر این همه ظلم و بدبختی و فقر و جنگ فقط آدم بد ها نیستن بلکه اتفاقا آدم خوب هایی که بدی رو دیدن و سکوت کردن باعث و بانی اصلی مشکلات دنیا هستن. بیاید از این به بعد خودمونو مسئول تر بدونیم و با ایمان پیدا کردن به نقش خودمون توی زیبا شدن دنیا و با تلاش خودمون اوضاع رو بهتر کنیم.                   سکوت در برابر ظالمان، مشارکت با آنان است.(آیه ۱۶۵ سوره اعراف)                                                             امام جواد(ع):هر کار زشتی را تحسین و تأیید کند،در آن کار شریک است.
2728

ارع من از وقتی اومدم نی نی سایت این موارد دیدم متوجه شدم صدای خودمم تو خونه همسایس

اتفاقا مردا اصلا پیچیده نیستن بهت زنگ نمیزنه؟ دوست نداره🤌 سر قولش نمیمونه؟ دوست نداره👎رفتاراش تناقض داره ؟ یکی دیگه رو داره👎 فقط وقتی کارت داره زنگ میزنه ؟ داره ازت استفاده میکنه👌 الکی دعوا درست میکنه ؟ داره بهت خیانت میکنه💯 روت سرمایه گذاری نمیکنه ؟ چون فکر میکنه ارزششو نداری👌‏ با خانوادش آشنات نمیکنه ؟ فرد مورد نظرش نیستی بیش‌تر از پنج ساله باهاش بدون حلقه و ازدواج؟ هنوز داره دنبال فرد مورد نظرش میگرده🤙 مردا با رفتارشون حرف میزنن نه با کلمات🤌

خیلییی وقته کاغذی شده گلم... 

اکثرا انگار داریم تو خونه مشترک زندگی می کنیم 🤭

کاااش این بهار خدا، خدایی را در حقم تمام کند و تو را به من عیدی دهد. 🌸🌸     دیگه منتظر نی نی نیستم... خداحافظ نی نی. بهار 400
استغفرلا  رسما فال گوش وایمسی گلم

یه بارم همچین کاری نکردم

هم تن صداشون بلنده هم هر کار دارن تو حال و پذیرایی انجام میدن وگرنه ما با اتاق خوابشون دیوار مشترک نداریم اصلا!!

خوش به حال ما دیوار خونمون ۳۵ سانته باورت میشههههههه 😁

ولی جالب تر اینه که همسایمون که مادرشوهرمه خودش از در داخل میاد دیگه هر چی بخواد هروقت متوجه میشه 😄😄😄😄😄 یه جا دیوار کلفته طرف از در میاد 😄😄😂

2706