2733
2734

سلام

الهی که حاجت روا بشین❤

برای منم دعا کنین نرگس

ماه را گم نکنی...!                                                            جهت تعجیل درفرج طاووس اهل بهشت حجت بن الحسن العسکری علیه السلام روحی فداک(صلوات)                                (اللهم عجل لولیك الفرج بحق زینب کبري س)                           (ظهور نزدیک است ان شاءالله )                                                    👈به طرح یارانِ حضرت مهدی(عج) بپیوندید..

من ممنونت میشم

شانه ات رادیر آوردی،،،سرم را باد برد،،خشت خشت و آجرآجر،پیکرم راباد برد،،،،من بلوطی پیربودم پای یک کوه بلند،،،نیمم آتش سوخت،،،نیم دیگرم راباد برد،،،،ازغزلهایم فقط خاکستری مانده به جا،،،،بیتهای،روشن و شعله ورم را باد برد،،،باهمین نیمه،همین معمولی ساده بساز،،دیرکردی  نیمه ی عاشقترم را بادبرد،،،بال کوبیدم قفس رابشکنم،،عمرم گذشت،،،،وانشد بدتر از آن،،بال و پرم را باد برد 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

استاتر ورشکسته شدیم حالمون خیلی داغونه یه چیز عجیبی یکساله حتی جواب تلفن اطرافیان نمیدیم بریدیم 😢😢 دعا کن واسه خودم و شوهرم  محیا و مسعود  🙏🙏🙏🙏

وقتی عصبانی میشم یه احمق تمام عیار میشم و عقلم تعطیل میشه 😂😂 زود آروم میشم و  زود هم اعتماد میکنم با اینکه میدونم اشتباهه،  از یه سوراخ بارها گزیده میشم تا چنان دردم بیاد که تا ۷ آسمان آه و ناله ام برود ،،،،،، و اما نی نی سایت بهترین دوستم هست  از سال ۹۶ اینجام درد و دل میکنم و درد ودل میشنوم تایپ خنده و شاد و پر انرژی دوست دارم وقتیکه حال دلم خوب باشه ، بدترین حرفم بهم بزنی اسم کاربریت یادم می ره پس ناراحتم نکنید 😂😂😂😂😂😂😂😂

مرسی مهربون ایشالا به حاجاتت میرسی... اسمم یاسمنه🌺❤️

یه دختر 17 ساله که تمام تلاشش اینه که هر ثانیه طرز تفکرشو بهتر کنهساعتی اندیشیدن بهتر از هفتاد سال عبادته... پیامبر اکرم(ص)👌🌺 اجازه ندهید ترس از دست دادن، از هیجان برنده شدن بیشتر باشد... رابرت کیوساکی🌺  اصلاحات نامحسوس و به ظاهر کم اهمیت آمال و آرزو ها را به منصه ظهور می رسانند... دارن هاردی اثر مرکب❤️ #حامی_آدمای_خوب #ترنسکشوال 
2738

🕋بسم الله الرحمن الرحيم🕋

🌹ختم ٤٠روزه زيارت عاشورا به نیابت از شهیدان محمد رضا فیروزی مقام وعبدالرضا فیروزی مقام به امام حسین(ع) و یارانش🌹

١💐

٢💐

٣💐

٤💐

٥💐

٦🌸

٧🌸

٨🌸

٩🌸

١٠🌸

١١🌹

١٢🌹

۱۳🌹

١٤🌹

١٥🌹

١٦🌺

١٧🌺

١٨🌺

١٩🌺

٢٠🌺

٢١🌼

٢٢🌼

٢٣🌼

٢٤🌼

٢٥🌼

٢٦🌾

٢٧🌾

٢٨🌾

٢٩🌾

٣٠🌾

٣١🌿

٣٢🌿

٣٣🌿

٣٤🌿

٣٥🌿

٣٦🎄

٣٧🎄

٣٨🎄

٣٩🎄

٤٠🎄

💐زمان شروع : پس از تکمیل لیست اعلام میگردد.

🌸انشالله همه عزیزان حاجت روا بشند التماس دعا🌸

لینک گروه

https://chat.whatsapp.com/KON6Uji84jp4aX9jlUJMNR

سلام خواهر جان صبحت نورانی به لطف خدا 

صلوات فرستادم 

لطفا برای حاجت دل @_rahgozar_  

@دختر_مهربون_باادب  

دعا کن 

💚تاپیک صلوات به نیت سلامتی امام زمان شنیدم امام رضا مریضارو شفا میده💚شنیدم پنجره فولاد رضا برات کربلا میده💚 شنیدم که ضامن آهو شدی امام رضا💚میشه ضامن منم بشی پیش خدا💚 شنیدم هرکی بره زیارت امام رضابرادیدنش میاد سه جا غریب الغربا💚برا بار اولی سر پل صراط میاد💚دومی وقتیه که نامه ی تو برات میاد💚بار سوم که میخاد آقا به دادت برسه💚وقتی که ملک میاد تا به حسابت برسه💚من قیزیمادونیایام😍قیزیم منه دونیا دی😍الله بیزی آییرما😍بو قیز منه سودا دی😍من تورک قیزام آسانا😍منیم آنام زهرا دی😍عشقی منه اورگددی😍قلبیم اونا شیدا دی😍♥ آبجی سادات خودمی💚khoday_mer3p 💚با یه صلوات آمین بگو خواهرگلم.خدایا هرکی چشمش به این امضا افتاد همون لحظه دلشو شاد کن.اگه دختره یه بخت خوب نصیبش کن.اگه منتظره دامنشو سبز کن.اگه غصه داره خدایا به بزرگیت قسمت میدم ارامشی از جنس خودت نصیبش کن.اگه مستاجره صاحب خونش کن.اگه با شوهرش مشکل داره دلشونو به هم رضا کن.خدایا خیلی از دوستام ناراحتی هایی دارن که نمیتونن بیان کنن اونا فقط تورو دارن جوری به خودت نزدیکشون کن که ناراحتیشونو فراموش کنن.اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم.brave 
2706