2737
2734
عنوان

تموم شدن رابطه

| مشاهده متن کامل بحث + 2692 بازدید | 138 پست
منو بگو از ۱۵ سالگی زندگی کردم چهارتا واسش بچه اوردم الان بعد بیست سال بهم خیانت کرد یک ماه خونه باب ...

خدانگذره ازمردهایی که هزاران بارباعث شکستن دلت میشن

ميشه برحاجت روايیم برام صلوات بفرستين💔
منم کسی ک ۳سال باهم بودیم رفتش مث شما همکار بودیم تا الان ک توی ۸ ماهه جدا شدیم نتونستم فراموشش کن ...

امیدوارم دنیا یه چرخشی داشته باشه

زمانی که باهاش بودم تاریک ترین زمان زندگیش بود 

مشکل روی مشکل واسش پیش اومده بود 

از اولش که جدا شده بود از دوس دختر قبلیش و من واسش مرهم بودم 

چقدر که صبر کردم واسش ,کمک کردم تا خوب شه ,ولی یه مدتی تو تابستون حال خودم خوب نبود و بهونه گیر شده بودم که اون نتونست صبر کنه 

وقتی هم که میخواست بره هیچ کدوم از خوبیایی که کردم و یادش نبود 

رفت با کسی که همیشه سرش بحث میکردم که با این دختر در ارتباط نباش 

کاش عاشقش نبودم

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
امیدوارم دنیا یه چرخشی داشته باشه زمانی که باهاش بودم تاریک ترین زمان زندگیش بود  مشکل روی مش ...

قطعا همینه عزیرم نگران نباش روزگار میچرخه و من بهت قول میدم یه روزی برمیگرده بهت ولی اون تویی که نباید بهش اجازه بدی برگرده محکم باش دنیا ک ب آخر نرسیده خدا رو چه دیدی شاید یه بهترشو نصیبت کنه

دوستت دارم و همین جمله خبری کوتاه؛ بزرگ ترین خلاصه تمام عاشقانه های جهان است.  
حس میکنم دیگه به هیچ کس حسی که به اون داشتم رو پیدا نمیکنم

الکیه منم همینجوری بودم گریه میکردم که اگر بعد این عاشق نشدم چیییییی اما الان خداروشکر اصلا خوشحالم که رفت😂

دوستت دارم و همین جمله خبری کوتاه؛ بزرگ ترین خلاصه تمام عاشقانه های جهان است.  
حس میکنم دیگه به هیچ کس حسی که به اون داشتم رو پیدا نمیکنم

دقیقا منم دوبار قبلا کات کردم هر دوبار هم همینجوری بود تا این ک دوباره رل زدم و دیدم واوووو چقدر از رل قبلیم بهتره 

و رل قبلیم البته تو مورد اول خواست برگرده من دیگه نخواستمش چون رل جدیدم بیشتر مراقبم بود و بهم محبت می‌کرد 

عزیزم شما اعتماد ب نفست پایینه فک میکنی دیگه نمیتونی رابطه ب اون خوبی برقرار کنی 

وزن فعلی73کیلو وزن هدف 66کیلو قد 167
2738
الکیه منم همینجوری بودم گریه میکردم که اگر بعد این عاشق نشدم چیییییی اما الان خداروشکر اصلا خوشحالم ...

منم خوشحالم رل قبلیم ولم کرد 

خداروشکر رل جدیدم بهتره

وزن فعلی73کیلو وزن هدف 66کیلو قد 167
زمان همه چیز و حل میکنه فقط حواست باشه مثل من ده سال از عمرت نره چشات و باز کنی ببینی اصلا تو این د ...

من الان با اینکه توی فیلد کاری هستم که خیلی آینده داره اما واقعا دیگه انگیزه ای واسه ادامه ش ندارم ,میگم تهش تهش فوق تخصص هم گرفتم که چی, چی میشه ,چی گیرم میاد ,وقتی که کسی که تمام زندگیم بود رو ندارم 

اگه خانوادم بهم وابسته نبودن راحت خودم رو میکشتم 

خیلی سختمه این شرایط  

زمانی که باهم بودیم اینقدر دوسش داشتم که وقتی حتی اسم یه دختر میاورد تو دلم حسادت میکردم اما حالا باید شاهد رابطه ی عاطفی باشم

دوست دارم با خدا به آرامش برسم اما ته دلم از خدا ناراحتم ,خیلی دعا کردم که برگرده ,اما خدا دعامو اجابت نکرد

دقیقا منم دوبار قبلا کات کردم هر دوبار هم همینجوری بود تا این ک دوباره رل زدم و دیدم واوووو چقدر از ...

رابطه ی من خوب نبود 

دوسش داشتم ,دوسم داشت ,اما بی توجهی میدیدم ,دروغ میدیدم ,پنهون کاری ,توهین میشنیدم ,اما با تمام این وجود حاضر بودم تا ته دنیا حتی شده پای پیاده و جیب خالی باهاش باشم چون خیلی دوسش دارم 

الان شدم یه آدم سرد که بی تفاوت نسبت به تمام ادمای اطرافم 

من الان با اینکه توی فیلد کاری هستم که خیلی آینده داره اما واقعا دیگه انگیزه ای واسه ادامه ش ندارم , ...

فقط باید وایسی زمان حلش کنه تحمل کن دلت بزرگ میشه

اما بدون سالها بعد شایدم ماه ها بعد اون برمیگرده و اینجا جایی که تو باید تمومش کنی چون چیزی که رفته دیگه رفته

یک دونه صلوات واسه همه ی دلتنگا

ببین اولین کار اینه که سعی کنی درموردش با کسی صحبت یا درد دل نکنی تاپیک‌نزنی  بریز تو خودت بزار درونت باشه هر چی بیشتر با این و اون درموردش بحرفی بیشتر درگیر میشی حتی با دوست صمیمیت سعی کن حرف نزنی در موردش 

دومین کار اینه که واسه خودت مشغله فکری درست کنی مثلا سرتو با کلاس خاصی سرگرم کنی و طوری واسه خودت مشغله فکری بساز که یه کارت تموم میشه درگیر کار بعدی باشی 

سومین کار اینه که جاهایی که باهاش میرفتی نری حداقل دوماه .

مثل همون کافه که میرفتین یا پارک و خیابون 

و اینکه دو سه روز بشین تو خونه تو اتاقت حسابی گریه هاتو کن و بعدش از شماره یک شروع کن 

سلام بر حضرت معصومه (س)   السَّلامُ عَلَیْكِ یَا بِنْتَ رَسُولِ اللَّهِ السَّلامُ عَلَیْكِ یَا بِنْتَ فَاطِمَةَ وَ خَدِیجَةَ السَّلامُ عَلَیْكِ یَا بِنْتَ أَمِیرِ الْمُؤْمِنِینَ السَّلامُ عَلَیْكِ یَا بِنْتَ الْحَسَنِ وَ الْحُسَیْنِ السَّلامُ عَلَیْكِ یَا بِنْتَ وَلِیِّ اللَّهِ السَّلامُ عَلَیْكِ یَا أُخْتَ وَلِیِّ اللَّهِ السَّلامُ عَلَیْكِ یَا عَمَّةَ وَلِیِّ اللَّهِ السَّلامُ عَلَیْكِ یَا بِنْتَ مُوسَى بْنِ جَعْفَرٍ وَ رَحْمَةُ اللَّهِ وَ بَرَكَاتُهُ.
الکیه منم همینجوری بودم گریه میکردم که اگر بعد این عاشق نشدم چیییییی اما الان خداروشکر اصلا خوشحالم ...

چقدر طول کشید که کنار بیای با نبودش ؟

که وقتی میبینم دلت آتیش نگیره؟

2706