2703
2713

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

هیچوقت از خدا ناامید نشو . الان که اینو مینویسم خودم تو یک شرایط خاصی هستم که هرکسی بود از ناراحتی افسردگی شدید میگرفت ولی میدونم پدر آسمانی فرزندانش رو رها نمیکنه هرلحظه با اون هستم به یاری خودش شما هم مشکلت حل میشه . حتما مراحلی رو صلاح میدونه که باید طی کنی عزیزم قوی باش 

Ich berge mich in deiner Hand
2456
هیچوقت از خدا ناامید نشو . الان که اینو مینویسم خودم تو یک شرایط خاصی هستم که هرکسی بود از ناراحتی ا ...

آخه من سالهاست تووی سختی ام، دیگ نمیکشم😔

ناامید از در رحمت به کجا باید رفت؟یا رب از هرچه خطا رفت؛ هزار استغفار...
آخه من سالهاست تووی سختی ام، دیگ نمیکشم😔

عزیزم مقاوم باش حتما خدا خواستش این هست ازش کمک بخواه . به یاری خودش به زودی مشکلاتت تموم میشه صبور باش 

Ich berge mich in deiner Hand
2714

صبرکن صبر کردن میوه شیرینیه

آدمی که تنها قوی شدن رو یاد بگیره مثل آدمیه که بتونه تنها توی جنگل زندگی کنه و این آدم حالا دیگه شکست ناپذیر میشه....البته که تعریف شکست ناپذیر کسی نیست که شکست نمیخوره، بلکه کسیه که بلند شدن دوباره  بعد از شکست ها رو یاد گرفته....و حالا میشه گفت کسی که از اعماق چاه مشکلات به تنهایی خارج‌ میشه،  قدرت روبرو شدن با انواع طوفان های زندگی رو داره...پس اگه در اون موقعیتی نترس و ادامه بده....چون چیزی که آخرش برات میمونه ، یه آدم مستقل و قوی که به خودش تکیه و افتخار میکنه🥰 لطفا درخواست دوستی ندین قبول نمیکنم، بغیر از دوستای خودم که میشناسمشون💛
عزیزم مقاوم باش حتما خدا خواستش این هست ازش کمک بخواه . به یاری خودش به زودی مشکلاتت تموم میشه صبور ...

کاش میتونستم امیدوارباشم، التماس دعا عزیزم

انشا.. ک خیلی زودمشکلت حل شه. منم همینم ولی همیشه ب خدا میگم اگ قرار نیست حالاحالاها رست بشه مشکلم حداقل صبرش بهم بده شماهم ازخدابخایدبهتون صبربده انشا.. ک زودترازاونی ک فکرشوکنی ب آرزوت برسی

فقط 13 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم
انشا.. ک خیلی زودمشکلت حل شه. منم همینم ولی همیشه ب خدا میگم اگ قرار نیست حالاحالاها رست بشه مشکلم ح ...

ممنون عزیزم التماس دعا

عزیزم انشالله خدا بهت صبر بده و در این راه بهت کمک کنه...

نمیدونم چرا هرچی سنم بیشتر میشه امتحانای خدا هم بزرگتر و سخت تر میشه 

منم انقدر ناراحتم که قلبم داره درد میکنه😥

هیچوقت از خدا ناامید نشو . الان که اینو مینویسم خودم تو یک شرایط خاصی هستم که هرکسی بود از ناراحتی ا ...

ببخشید وارد این بحث شدم. ولی اصطلاح "پدر آسمانی فرزندانش رو .... " اگر در مورد پروردگار بفرمایید اصطلاح مناسبی نیست.