2733
2734
عنوان

کسی با خانوادش مشکل داره؟

| مشاهده متن کامل بحث + 591 بازدید | 110 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وای اره . خیلی . میاد در اتاق باز میکنه همه جارو نگاه میکنه  بهش میگم پشت تخته میره نگاه میکنه ...

خب اومدیم و در حال عوض کردن لباسی 😅

بود یه خانواده این مدلی بابای  اون نمیزاشت دخترا لباس تنگ یا کوتاه یا باز بپوشن نمیزاشت موهاشونو کوتاه کنن نمیزاشت دم اسبی کنن باید با گیره استیل جمع میکردن ارایش اینام تعطیل  دامنم همیشه پاشون بود

دخترو شوهر دادن شوهرش طلاق داد     بعد اون دختره تغیر کرد و درس خوند الان پرستاره    هنوزم ازدواج نکرده 

2731
استارتر من شرایط شما رو نمیدونم نظری نمیدم ولی درباره ادمایی که باهاشون برخورد داشتم اخه من که نمیتو ...

خستم ،از زن بودنم

خستم ،از ناموس بودنم

خستم،از حجاب

خستم ،از...

خستم ،از توی خونه مندن.

خستم ،از آخر هر زن ب شوهر بودنِ

خستم ،برای اثبات خودم ب پاکی، برای هر کسی

خستم ،از گول خوردن

خستم ،از سه نوع اسم

(دختر و باکره)

(زن و شوهر کرده)

(بیوه و طلاق گرفته)

خستم ،برای خجالت از پریود

خستم ،از افکار ترکیده مردم.

.

خیلی خستم

اصن روايت داريم : هركس پست ناجور بگُذارد قطع دسترسي ميشود! دَهنِــتو ببنـد اصن شايد خودت بَـدي! اصن شايد باهات لَجَن! دَهنِـتو ببنـد اصن شايـد ني ني يارا بدن! اصن شايد مُشكل از تو نيس !دَهنِـتو ببنـددير اومدي زودم قطع ميكني؟!دير اومدي زودم قطع ميشي؟! خُــب بِ دَرَك ! فقـط دَهنِتـو ببنـد! :| .
خب اومدیم و در حال عوض کردن لباسی 😅 بود یه خانواده این مدلی بابای  اون نمیزاشت دخترا لباس تنگ ...

ایول 

اصن روايت داريم : هركس پست ناجور بگُذارد قطع دسترسي ميشود! دَهنِــتو ببنـد اصن شايد خودت بَـدي! اصن شايد باهات لَجَن! دَهنِـتو ببنـد اصن شايـد ني ني يارا بدن! اصن شايد مُشكل از تو نيس !دَهنِـتو ببنـددير اومدي زودم قطع ميكني؟!دير اومدي زودم قطع ميشي؟! خُــب بِ دَرَك ! فقـط دَهنِتـو ببنـد! :| .
خستم ،از زن بودنم خستم ،از ناموس بودنم خستم،از حجاب خستم ،از... خستم ،از توی خونه مندن. خستم ،ا ...

ببین تاپیک های @دختر_گرانبها‍ رو از تاپیک اول اولش بخون

تنها کمکی که الان میتونم بهت بکنم همینه

سعی کن خودت رو نجات بدی و میتونی 

ایمان دارم که میتونی

قول بده همین الان میری میخونی

2738
فداتشم از در و دیوار این خونه بیزارم دلمون میخواد بریم ولی نمیتونیم ب خاطر پول....شوهرم بدجور دلش شک ...

وای الهی بمیرم . خیلی سخته اشک یک مرد بریزه

ببین تاپیک های @دختر_گرانبها ‍ رو از تاپیک اول اولش بخون تنها کمکی که الان میتونم بهت بکن ...

باشه عزیزم

استارتر من شرایط شما رو نمیدونم نظری نمیدم ولی درباره ادمایی که باهاشون برخورد داشتم اخه من که نمیتو ...

نگا نجوا ؛ بسته به درک ت باید اینو بفهمی که هر آدمی بسته به شرایطش و حالش می تونه تاثیر پذیر باشه تو آدمی که تا زانو توی باتلاق گیر کرده رو نمی تونی بگی آروم باش هنوز چند ساعت وقت داری که نجات پیدا کنی ، اون تموم فکرش زمان حال شه ، دردی که داره می کشه ذهنشو از واقعیت دور می کنه و ذهن واسه نجات خودش خیال بافی می کنه تا بدن زنده بمونه ، زمانی میشه کتاب خوند که ذهن آروم باشه نه وسط شلوغی چهارراه که درک ت بره بالا 

.پایان
افریته  پس همون برات اش میپزه

توی چند تایپ اخرم هست که نوشتم زن بابای شما هم؟ 

همه چیز قایم میکنه

2706