2737
2734
عنوان

غلت نزدن نوزاد.......

176 بازدید | 10 پست

پسرم ۴ ماهو نیمشه یکم سینه خیز البته بیشتر دنده عقب میره😊 میچرخه خیلی خیلی کمم گاهی جلو میره با کمکم خوب میشینه و اجسامو دست میگیره ولی نمیتونه کامل غلت بزنه مثلا دمر  که میشه خیلی کم پیش میاد باز غلت بزنه نی نیه شما کی کامل غلت میخورد؟؟؟؟؟؟؟؟؟

تیکر تولد نفس مامان❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بابا هر بچه ای ی جوریه صبور باش ... باز خییییلی نگرانید ب دکتر اطفال بگید ببیگ میفرسته پیش مغز و اعص ...

به بهداشت گفتم گفت مهم نیست چون یه بچه ای غلت نمیزنه یهویی سینه خیز میره 

تیکر تولد نفس مامان❤
2728

وااای ننه😍😍خداحفظش کنه چقدر دلم رفت یهویی🥰🥰

🍃عیب رندان مکن ای زاهد پاکیزه سرشت 🍃                           که گناه دگران برتو نخواهند نوشت                                           
2738

پسر من۵ماه و ی هفتشه فقط دمر میشه و دستو پا میزنه بعدم ک خسته میشه داد میزنه ک برش گردونیم پسر شما ماشالا خیلی جلوتره نگران نباش پس

ظاهرا تنها چیزی ک تو دنیا عادلانه تقسیم شده عقله🤦🏻‍♀️چون هیچکس اعتراض نمیکنه بگه مال من کمه😕
خو پ چرا نگرانی ؟

استرسیم دسته خودم نیست خیلی شیطونه میزارمش زمین انقدر تکون میخوره کاملا جا به جا میشه ولی غلت کامل نمیتونه بزنه خیلی بتونه دو دور میزنه

تیکر تولد نفس مامان❤