2726
عنوان

خشونت علیه زنان

| مشاهده متن کامل بحث + 284 بازدید | 29 پست

اینها کاملا خشونته، خشونت فرهنگی که مجموعا همه چیز با هم دست به دست هم میده که زنها هویتشون رو از دست بدن، جامعه ای که در استخدام، در مزد کار، در قوانین دادگاه و... تبعیض جنسیتی قائل میشه زنان رو سوق میده به راهی که در بدست اوردن توجه مردان دائما به فکر این باشن خودشون رو منطبق با خواست اونها کنند، حتی اگر سلامتیشون بخطر بیفته، هر چیزی رو هم به فمینیست نباید گره زد، اینها ساده ترین حقوق انسانیه که یک خانم به عنوان انسان باید داشته باشه

بهتره بجای احساس از ترازوی عقل استفاده کنیم

توی زندگی گاهی زن باید از خودگذشتگی کنه ،تحمل کنه، و گاهی هم مرد؛اینطوره که کشتی زندگی ب ساحل آرامش میرسه.

انسان باید برای عمر و زندگیش هدف داشته باشه و تمام توانش رو برا رسیدن ب اون هدف صرف کنه

اونوقت برا رسیدن ب اون هدف گذشتن از جان هم چیزی نیست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بهتره بجای احساس از ترازوی عقل استفاده کنیم توی زندگی گاهی زن باید از خودگذشتگی کنه ،تحمل کنه، و گا ...

هر چیزی وقتی ب مساوات باشه عادلانست

هردو ب خاطر یک هدف

بعد از ازدواج با یک فرد، باید همیشه یادتان باشد که ممکن است در زندگی با اشخاصی زیباتر از او رو به رو شوید. اما تعهد و مسئولیت پذیری یعنی چشم بستن بر هوا و هوس های بعدی و احترام گذاشتن به انتخابی که قبلا داشته اید. ▫️ بعد از ازدواج، ما دیگر حق داشتن رابطه های موازی نداریم و این بهایی است برای داشتن یک فرد دائم که به ما آرامش و امنیت می دهد و با او می توانیم یک زندگی را بسازیم و فرزند داشته باشیم، می پردازیم.▫️ بعد از ازدواج تمام زن های دنیا برای مردها میشوند انسان و نه زن، و برای خانم ها تمام مردهای دنیا میشوند انسان و نه مرد، تمام شد و رفت. اگه امضامو دوس داشتی اینو هم بخون
اینها کاملا خشونته، خشونت فرهنگی که مجموعا همه چیز با هم دست به دست هم میده که زنها هویتشون رو از دس ...

🧡🧡🌹

بعد از ازدواج با یک فرد، باید همیشه یادتان باشد که ممکن است در زندگی با اشخاصی زیباتر از او رو به رو شوید. اما تعهد و مسئولیت پذیری یعنی چشم بستن بر هوا و هوس های بعدی و احترام گذاشتن به انتخابی که قبلا داشته اید. ▫️ بعد از ازدواج، ما دیگر حق داشتن رابطه های موازی نداریم و این بهایی است برای داشتن یک فرد دائم که به ما آرامش و امنیت می دهد و با او می توانیم یک زندگی را بسازیم و فرزند داشته باشیم، می پردازیم.▫️ بعد از ازدواج تمام زن های دنیا برای مردها میشوند انسان و نه زن، و برای خانم ها تمام مردهای دنیا میشوند انسان و نه مرد، تمام شد و رفت. اگه امضامو دوس داشتی اینو هم بخون
2728
هر چیزی وقتی ب مساوات باشه عادلانست هردو ب خاطر یک هدف

شما معنای عدالت رو به عدالت عرفی تعبیر میکنید که این صحیح نیست .

اگر قرار باشه هرکس با هر رفتاری بگه نمیخوام میحوام خودم باشم اون کس اصلا نمیدونه خودش بودن یعنی چی! خود بودن به معناي هر طور بودن نيست .

و خشونت علیه مردان اینکه همیشه موظفن جیب پرپول و دست خرج کن داشته باشن...وقتی بعد یه روز کلافه کننده از سرکار میان بازم باید سرحال باشن و به زن توجه کنن...و...

حق و حقوق آقایون سالم و زحمت کشم نادیده نگیریم خوبه

آدمی که شمارو نصیحت میکنه در واقع داره با خودش تو گذشته صحبت میکنه🎭
اینها کاملا خشونته، خشونت فرهنگی که مجموعا همه چیز با هم دست به دست هم میده که زنها هویتشون رو از دس ...

کسی زن رو مجبور نمیکنه انچه باعث میشه زن با خودش چنین معامله ای کنه در درجه ی اول فکر نکردن هست.

درسته جامعه و فرهنگ اشتباه اون رو سوق میدن ب چنین پرتگاه هایی ولی تا عقل هست این سوال پیش میاد ک چرا انسان باید با خودش همچین معامله ای بکنه خیلی وقت ها شاید چون راحت ترین راه حل ممکن هست

کسی زن رو مجبور نمیکنه انچه باعث میشه زن با خودش چنین معامله ای کنه در درجه ی اول فکر نکردن هست. در ...

صد در صد هستن خانمهایی که در هر جامعه ای خودشون رو بکشن بالا، ولی این یک واقعیته که فرهنگ قدرتش خیلی بالاست، قوانین بازدارنده که مثل ترمز عمل میکنند، همه چیز بهم مربوطه، مثلا وقتی اقتصاد خراب میشه امار جرم و جنایت میره بالا ولی شما بگی این چه حرفیه طرف باید تحت هیچ شرایطی خطا نکنه، بله اونی که شما میگید ایده ال هست ولی واقعیت چیز دیگست

صد در صد هستن خانمهایی که در هر جامعه ای خودشون رو بکشن بالا، ولی این یک واقعیته که فرهنگ قدرتش خیلی ...

دقیقا باهاتون موافق هستم ولی در نهایت همه ی اینا انسان قوه تفکر و تعقل و انتخاب و اختیار داره

حتی زمانی ک توی جامعه بخاطر قوانین و فرهنگ اشتباه ب چالش کشیده میشه بازم این ما هستیم که تصمیم میگیریم چطور زندگی کنیم.

البته اینا دلیل نمیشه که مسئولین در صدد وضع قوانین یا اصلاح فرهنگ مردم برنیان

ولی از اون طرف هم این کمبود ها نباید وسیله برای توجیه بشن.

دقیقا باهاتون موافق هستم ولی در نهایت همه ی اینا انسان قوه تفکر و تعقل و انتخاب و اختیار داره حتی ز ...

در هر صورت اینها خشونته، چون حتی به گفته شما اگر یک خانم بخواد با همه این نیروهای مخالف خودش رو بالا بکشه باید برای پیشرفتش در جامعه و خودش بودن چندبرابر یک مرد انرژی بذاره، پس باز میرسیم به نتیجه خشونت علیه زنان

شما معنای عدالت رو به عدالت عرفی تعبیر میکنید که این صحیح نیست . اگر قرار باشه هرکس با هر رفتاری بگ ...

منظور منو درست متوجه نشدی گلم

وقتی من خودم ااز اینکه کاری رو انجام بدم رضایت دارم مثلا لاغر بشم ب خودم برسم فعالیت کنم عالیه

اما زمانی هست ک من از کاری ک انجام میدم رضایت ندارم

مثلا من از صورت خودم راضی ام اما ب خاطر همش سرم میرم جراحی زیبایی

من تازه زایمان کردم حالم بده اما استرس اینو دارم در این مدت چجوری همسرم راضی نگه دارم ک سمت کس دیگه ای نره

من پریودم نیاز ب استراحت دارم اما ب خاطر همسرم سعی میکنم ظاهرمو با آرایش درست کنم و همه فعالیت‌های قبلو انجام بدم

همه چیز ب خودمون و احساس رضایتی ک داریم بستگی داره😊

و خشونت علیه مردان اینکه همیشه موظفن جیب پرپول و دست خرج کن داشته باشن...وقتی بعد یه روز کلافه کننده ...

زن و مرد نداره همه وظیفه داریم ب حقوق هم احترام بزاریم

فارق از جنسیت فقط ب خاطر انسان بودن

باید قدر بدونیم 

در هر صورت اینها خشونته، چون حتی به گفته شما اگر یک خانم بخواد با همه این نیروهای مخالف خودش رو بالا ...

بهترین پاسخ🌹🌹

2706