2737
2734
عنوان

خورشت بادمجان

146 بازدید | 18 پست

چرا هرکاری میکنم خورشت بادمجونم خوب نمیشه؟؟ 😢 هم خودم و هم شوهرم به شدت به بادمجون علاقه داریم ولی با اینکه آب غذارو کم میکنم ولی مزه آب میده... 

If you want to achieve greatness stop asking for permission... Be strong 💪💪🏻

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

عزیزم. شاید رب کم میزنی.

وقتی پیاز سرخ کردی، نمک ، زرد چوبه ، فلفل زدی، رب بزن تف بده، بعد بادمجون و گوجه و اب اضافه کردی، جوش اومد ، کم میکنی جا بیفته.

هر زمان هم خواستی تندی و نمکش رو اندازه میکنی، 

بعضی گوشت میزنن. من بدون گوشت دپست دارم. 

مطمئنم  خودت بهتر از من بلدی، با حوصله بپزی و باعشق خوشمزه تر میشه

2738
روش پختت چیه؟

اول پیازو با زردچوبه تفت میدم، بعد گوشتو هم یکم با پیاز تفت میدم یکم آب اضافه میکنم تا بپزه، ادویه میزنم. بادمجونو از قبل یکم تو نمک میخوابونم و بعد تفت میدم و به خورشت اضافه میکنم، آخراش هم گوجه رو ورقه میکنم و به خورشت اضافه میکنم. دفعه قبل هم یکم آبغوره اضافه کردم ولی فرقی نکرد!! 😐 😒 

خورشت بادمجون امشب من 

مرغمو گذاشتم بپزه بعد گفتم چند تا آلو و قیسی بندازم ملس بشه .بعدم بادمجون ها رو سرخ کردم اضافه کردم .اخرشم سیب زمینی هایی که واسه دخترمسرخ کردم نخورد اونا رو هم ریختم تو خورشت 😆😆

ولی خوشمزه شده بودا 

اول پیازو با زردچوبه تفت میدم، بعد گوشتو هم یکم با پیاز تفت میدم یکم آب اضافه میکنم تا بپزه، ادویه م ...

رب رو جدا تو روغن سرخ کن بعد به خورشت اضافه کن که رنگ ولعاب خورشتت بهتر بشه آب خورشتت رو کمتر بریز 

beauty_as_saloon فالو کنید مرسی منم فالو میکنم
اول پیازو با زردچوبه تفت میدم، بعد گوشتو هم یکم با پیاز تفت میدم یکم آب اضافه میکنم تا بپزه، ادویه م ...

چرا رب نمیریزی؟

یه"آنه"ی درون دارم.که نمیدونه با تکرار غریبانه ی روزهاش چه غلطی بکنه  
عزیزم. شاید رب کم میزنی. وقتی پیاز سرخ کردی، نمک ، زرد چوبه ، فلفل زدی، رب بزن تف بده، بعد بادمجون ...

اخه همینکارارو میکنم ولی مزه نداره اصلا😔 انقدر با دستورهای مختلف درست کردم ولی نشده، یکبار از بیرون گرفتیم انقدر خوشمزه بود که نگو و نپرس، نمیدونم چیکار میکنن اونا

2706