2410
2553
عنوان

بدون شرح

150 بازدید | 10 پست

چون خیال تو درآید به دلم رقص کنانچه خیالات دگر مست درآید به میانگرد بر گرد خیالش همه در رقص شوندوان خیال چو مه تو به میان چرخ زنان هر خیالی که در آن دم به تو آسیب زندهمچو آیینه ز خورشید برآید لمعان سخنم مست شود از صفتی و صد باراز زبانم به دلم آید و از دل به زبانسخنم مست و دلم مست و خیالات تو مست همه بر همدگر افتاده و در هم نگران همه بر همدگر از بس که بمالند دهن آن خیالات به هم درشکند او ز فغان همه چون دانه انگور و دلم چون چرش است همه چون برگ گلاب و دل من همچو دکان ز صلاح دل و دین زر برم و زر کوبم تا مفرح شود آن را که بود دیده جان

#مولانا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456

آقای محترم  اولا دستت در نکنه  و دوما سعی کلمات از بیان خود باشد نه کس دیگه ای  این همه از مولانا گفتی   و خود را کمتر از هیچ کس مدان و ادامه بده در این راه با بیان تازه از خود موفق باشید

آقا    هستم🙋     🔵💲💙  بجای ایراد گرفتن  از دیگران   به فکر اصلاح خود باش 👐انگشتان دست را ببین بعد قضاوت کن 👂👂برای یاد گیری هیچ وقت دیر نیست  😑در جمع همیشه  خاموش باش  تا ذهن تقویت شود   کاربر  سال 85

سرتا پای رَه رفتنم اشتباه بود و  بس که  عبرتی  نشد  

تا چشم گشودم ،باز  زِ روشنایی تاریکی نصیب م شد

هر چه گشتم ،در این سرزمین پهناور بی سود از درد دل

تو کوه و جنگل ،صدای نغمه بلبل آمد، اشتباه گوش نبود 

صد بار دِگر ، با پای پیاده به رفتن ادامه دهم در این ره

خسته نخوام شد ،تا رسیدن به تو ،ای خداوند آفریننده

آقا    هستم🙋     🔵💲💙  بجای ایراد گرفتن  از دیگران   به فکر اصلاح خود باش 👐انگشتان دست را ببین بعد قضاوت کن 👂👂برای یاد گیری هیچ وقت دیر نیست  😑در جمع همیشه  خاموش باش  تا ذهن تقویت شود   کاربر  سال 85
2714
سرتا پای رَه رفتنم اشتباه بود و  بس که  عبرتی  نشد   تا چشم گشودم ،باز  زِ ...

بدون شرح  خودم 

به به

👌