2737
2734
عنوان

زیر پالتویی برای پالتو طوسی روشن

157 بازدید | 17 پست

پالتو بلند طوسی روشن. چه رنگ زیر پالتویی بهش میاد؟ مشکی؟ طوسی کم رنگ؟ طوسی پر رنگ؟

مثل پالتوم بلند باشه یا نه کوتاه؟ 

با خدا باش و پادشاهی کن⁦❤️⁩ لا حول ولا قوة الا بالله العلی العظیم ❤️خدایا مراقب میوه ی دلم مراقب زهرام و باباش باش... آمین❤️❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سورمه ای و طوسی پررنگ خوبه 

کوتاه و بلندشم بگید؟

با خدا باش و پادشاهی کن⁦❤️⁩ لا حول ولا قوة الا بالله العلی العظیم ❤️خدایا مراقب میوه ی دلم مراقب زهرام و باباش باش... آمین❤️❤️
2728
2738
عزیزم طوسی و خاکستری رنگ های خنثی هستن و با هررنگیست میشن ... صورتی بنفش زرد  زیبا هستن

شال چه رنگی؟

شالتو با یکی از اجزای لباست مثل کیف یا کفش و شلوار هم خانواده رنگی انتخاب کن که کنتراست پیدا کنه

یعنی مشکی؟

شالتو با یکی از اجزای لباست مثل کیف یا کفش و شلوار هم خانواده رنگی انتخاب کن که کنتراست پیدا کنه

اگه رنگ شال و بافت زیر پالتویی یکی باشه بد میشه؟

2706