2733
2734
عنوان

ضربه به سر بچه و استفراغ لطفا بیاین اگه تجربه دارین

| مشاهده متن کامل بحث + 1671 بازدید | 24 پست
معمولا استفراغ بعدازضربه بخاطر افزایش فشارداخل جمجس نگهش میدارن که علاعم بدی نشون نده مثلا دوبینی ان ...

اخ بمیرم بلافاصله میگه بالا اورده و خون دماغ شده و  چندین بار تهوعش تکرار شده داداشم انقدر گریه کرده با خانمش به من نگفتن هول نشم پانیک دارم ولی الان گفتن

اخ بمیرم بلافاصله میگه بالا اورده و خون دماغ شده و  چندین بار تهوعش تکرار شده داداشم انقدر گریه ...

الهی عزیزم چقدراسترس کشیدین 😖 صدقه بدین رفع بلاشه خدارحم کرده انشاالله همیشه سلامت باشین  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
انشالله چیزی نیست قربون خدا برم جوری بدن این بچه ها رو ساخته قابل انعطافه ک در برابر همه ضربه ها مقا ...

من خودم دوتا بچه بزرگ دارم انقدر هم پسرم زمین میخورد و شیطون بود ولی اینکه سریع بالا اورده و خون دماغ واقعا بدشانسی و بدبختیه داداش حساسمه 

انشالله چیزی نیست قربون خدا برم جوری بدن این بچه ها رو ساخته قابل انعطافه ک در برابر همه ضربه ها مقا ...

توکل بخدا

الان گفت دکتر گفته اگه کرونا نبود ۴۸ ساعت نگه میداشتیم ولی الان بعد ۸ساعت میتونین ببرین ولی با هر تغییر علامت رفتاری و گیجی و بی اشتهایی باید بیارینش

2738
عزیزم بچه داداشتون چی شد؟من دخترم سرش ضربه خورد و بعد دوازده ساعت بالا آورد ولی اصلا نمیزاره از سرش ...

سلام عزیز،دخترت چطوره؟

دختر منم از رو تخت افتاد،چند بار هم بالا آورده،البته حالت عادی هم بالا میاره،حالا نمی‌دونم از ضربه است یا نه 

خودش هوشیاره و بازی می‌کنه 

همسرم میگه خوبه نبریم دکتر 

موندم چکارکنم

دلم آغوشی میخواهد که نه زن باشد ,نه مرد........خدایا زمین نمیایی.........