2410
2553

بنظرم باید ی جوری ازش پول بگیری و خرج کنی 

انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                 نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

واس همینه همیشه خرج میکنم که برابقیه نمونه،مگه چقدزنده ایم بابدبختی بگزرونم مطمینم خرج لباس وارایش وخوراک نکنم براخودش ودوستاش والکی خرج میکنه

دشمن یک تک تیراندازکوراست ولی دوست خیلی خوب میدونه ازکجابزنه💔💔💔💔
2714
یه سئوال دارم چرا شماها ک شوهر دارید ساعت ۳ بیدار هستید ؟ ما مجردیم میتونیم بیدار باشیم 

چون ماهم مثل شما تو مجردی بیدار موندیم الان عادتمون شده

سلام لطفا برام صلوات بفرستین ممنونم ازتون 😘😘😘😍🥰🥰🥰🥰🥰🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹❤❤❤❤❤❤
یه سئوال دارم چرا شماها ک شوهر دارید ساعت ۳ بیدار هستید ؟ ما مجردیم میتونیم بیدار باشیم 

والا ما متاهلا بچه مون بیدارمون کرده گفتیم یه سر به نی نی سایت بزنیم .حالا رفتن از اینجا سخت شده .خوابمم میاد ولی تاپیکها یکی از یکی سرگرم کننده تره.

اه اه چقد از این جور مردا بدم میاد در واقع ازشون متنفرم بنظرم بهتره کارتو برداری ازش بکشی و بهش نگی یا اصلا براش نهار و شام درس نکن تا از گرسنگی بمیره و یا با خوبی و نرمش و لطافت و تاز و عشوه ازش بگیر که فک کنم این روش جواب نده😂🤦‍♀️

2706