2737
2734
عنوان

از دست این شوهر چیکار کنم 😞

660 بازدید | 35 پست

مهمون از سمت خودش باشه کلی تحویل میگیره می‌ره گوشت استیک و کبابی میخره

حالا بعد از ۱ سال و نیم مامانم اومده دو سه روز اینجا بمونه اونم چون شهر دیگه هستیم کلییی تو قیافس

بهش میگم برو مرغ و ماهی بگیر فقط گوشت چرخ کرده داریم

خریده اما کلیییی ادا اومدن 

در صورتی که خونه مامانم اینا که بیاد مرغ جلوش بزارن یه تشکر درست نمیکنه فقط توقع چلو گوشت داره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

خب توقع بیجایی داره 

وقتی میری خونه مامانت مادرت هم باید مثل شوهرت رفتار کنه تا حساب کار دستش بیاد

من کساییو تو زندگیم داشتم که یه ثانیه فکر نبودنشون اشکمو در میاورد همون آدما الان واسم فرقی با یه غریبه ندارن فقط میدونم که یه زمانی میشناختمشون؛؛؛واقعی دوسشون داشتم و کلی خاطره باهاشون داشتم ولی دیگه واسم هیچ اهمیتی نداره که کجان و پیش کین و چیکار میکنن و باید اعتراف کنم که دیگه دوسشون ندارم و نیازی هم به بودنشون ندارم؛؛؛؛میخوام بگم زمان بدین؛؛همیشه زمان همه چیزو حل میکنه به مرور؛؛حتی چیزایی که فک میکنین هیچوقت حل نمیشه....
2738

مقابله به مثل فقط جواب میده حالا شوهر من گلایه میکنه چرا مامانت اینا کم میان یا مامانم غذا ساده دزست میکنه خونمون دعواش میکنه میگه دیگه خونتون نمیام

لطفا حسود نباشیم
2706